Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w bonusie LvBet

92%

Mecze e-sportowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem w naszym kraju. Nie dziwi nas zatem fakt, że w ofercie bukmacherów online już od pewnego czasu możemy obstawiać zdarzenia związane z różnymi ligami czy turniejami. Coraz więcej mamy także do czynienia z ciekawymi promocjami na e-sport. Świetnym tego przykładem jest najnowsza promocja LVBet, gdzie w każdym tygodniu można zgarnąć na swoje konto 100 złotych bonusu.

Obstawiaj e-sport, zgarniaj bonusy

Obstawiaj e-sport, zgarniaj bonusy w LvBetWraz z początkiem nowego roku LVBet zdecydował się jeszcze bardziej zachęcić swoich klientów do obstawiania meczów e-sportowych. Otóż teraz w każdym tygodniu można dostać bonus 100 złotych. Konieczne jest dokonanie między czwartkiem a środą obrotu na zakładach kombinacyjnych za minimum 500 złotych. Jeśli tego dokonamy, w kolejny czwartek na nasze konto wpadnie bonus 100 złotych. Należy oczywiście pamiętać o warunkach promocji. Minimalny łączny kurs ma wynosić 1.75 i jedynie zakłady kombinacyjne będą naliczane do obrotu. Same zakłady powinny być związane z obecnymi w ofercie grami Counter-Strike:GO, FIFA, King of Glory, Rainbow Six, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, Call of Duty, Overwatch oraz League of Legends.

Jeśli już uda się nam zdobyć bonus, to należy pamiętać o tym, że będzie on ważny przez 30 dni. W tym czasie musimy dokonać jego obrotu u bukmachera w wysokości x5. Z promocji bonusowej wyłączone zostały sporty wirtualne. Z pewnością taka oferta przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom wydarzeń e-sportowych. Można w końcu w każdym tygodniu dostawać 100 złotych bonusu, co w perspektywie kilku miesięcy będzie już kwotą nawet powyżej 1000 złotych. Warto oczywiście sprawdzić także inne oferty na stronie LVBet.

Zyskaj do 100 zł tygodniowo

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej