Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w bonusie LvBet

92%

Mecze e-sportowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem w naszym kraju. Nie dziwi nas zatem fakt, że w ofercie bukmacherów online już od pewnego czasu możemy obstawiać zdarzenia związane z różnymi ligami czy turniejami. Coraz więcej mamy także do czynienia z ciekawymi promocjami na e-sport. Świetnym tego przykładem jest najnowsza promocja LVBet, gdzie w każdym tygodniu można zgarnąć na swoje konto 100 złotych bonusu.

Obstawiaj e-sport, zgarniaj bonusy

Obstawiaj e-sport, zgarniaj bonusy w LvBetWraz z początkiem nowego roku LVBet zdecydował się jeszcze bardziej zachęcić swoich klientów do obstawiania meczów e-sportowych. Otóż teraz w każdym tygodniu można dostać bonus 100 złotych. Konieczne jest dokonanie między czwartkiem a środą obrotu na zakładach kombinacyjnych za minimum 500 złotych. Jeśli tego dokonamy, w kolejny czwartek na nasze konto wpadnie bonus 100 złotych. Należy oczywiście pamiętać o warunkach promocji. Minimalny łączny kurs ma wynosić 1.75 i jedynie zakłady kombinacyjne będą naliczane do obrotu. Same zakłady powinny być związane z obecnymi w ofercie grami Counter-Strike:GO, FIFA, King of Glory, Rainbow Six, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, Call of Duty, Overwatch oraz League of Legends.

Jeśli już uda się nam zdobyć bonus, to należy pamiętać o tym, że będzie on ważny przez 30 dni. W tym czasie musimy dokonać jego obrotu u bukmachera w wysokości x5. Z promocji bonusowej wyłączone zostały sporty wirtualne. Z pewnością taka oferta przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom wydarzeń e-sportowych. Można w końcu w każdym tygodniu dostawać 100 złotych bonusu, co w perspektywie kilku miesięcy będzie już kwotą nawet powyżej 1000 złotych. Warto oczywiście sprawdzić także inne oferty na stronie LVBet.

Zyskaj do 100 zł tygodniowo

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet
Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet

forBET to jeden z tych bukmacherów, który oferuje swoim klientom symulowane gry karciane. Czym one są i jak można obstawić zakłady?

Czytaj więcej

Oferty promocyjne w punkltach Fortuna
Oferty promocyjne w punktach Fortuna

Dla naszych czytelników sprawdzamy, jak wyglądają promocje dla klientów stacjonarnych punktów marki Fortuna. Zapraszamy zatem do lektury.

Czytaj więcej

Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet
Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet

Poznaj nową ofertę bukmachera forBet gry karciane. Już teraz możesz zagrać z prawdziwą krupierką w symulowane rozgrywki karciane. Zasiądź do stołu i daj się ponieść magii kart

Czytaj więcej

Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w LvBet
Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w bonusie LvBet

Bukmacher LVBet przygotował dla swoich klientów ciekawą ofertę z bonusem 100 złotych. Wystarczy jedynie w każdym tygodniu obstawiać e-sport.

Czytaj więcej

Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet
Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet

Kombi Boost to nowa oferta na stronie bukmachera LV bet, gdzie za każde kolejne zdarzenie na kuponie można dostać nawet +75% wyższe kursy.

Czytaj więcej

Wygrywaj o 40% więcej z promocją ForBet
Wygrywaj nawet o 40% więcej z promocją bukmachera ForBet

Dzięki najnowszej promocji u bukmachera forBET możliwe jest zwiększenie swoich wygranych ze sportów wirtualnych nawet o 40%. Więcej o ofercie na stronie www.

Czytaj więcej

UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać?
UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać mecze piłkarskie?

Na naszej stronie internetowej podpowiadamy graczom, jak obstawiać mecze podczas Euro 2021. zapraszamy zatem do sprawdzenia naszego małego poradnika.

Czytaj więcej

BetX aktualne
BetX - bonusy bukmacherskie - Luty 2021

Poznaj nowego bukmachera na naszym rynku Betx i sprawdź jego bogaty wybór zakładów, oraz atrakcyjne promocje z bonusami. Na start odbierz 7777zł oraz freebet o wartości 30zł

Czytaj więcej

Bonus na start do 7777zł do odbioru w BetX
Bonus na start do 7777zł do odbioru u bukmachera BetX

Już teraz zyskaj tysiące na start u bukmachera BetX. Jest to bowiem nowa marka na rynku, która jako bonus powitalny oferuje +100% od depozytu do 7777 złotych!

Czytaj więcej

BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online
BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online

BetX to nowy bukmacher na rynku. Na naszej stronie sprawdzamy jego słabe i mocne strony, szczegółową ofertę. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej