eSports Katowice: w puli bonusowe 11 000 PLN w LvBet

92%

Aktualnie mamy do czynienia z jedną z najważniejszych imprez esportowych na świecie i zdecydowanie największym tego typu wydarzeniem w naszym kraju - IEM 2021 w Katowicach. W związku z tym u wielu bukmacherów pojawiły się oferty związane z tym turniejem. Na jedną z nich natrafiliśmy na LV BET.

IEM i nagrody dla klientów LV BET

IEM i nagrody dla klientów LV BETZ okazji imprezy zwanej często świętem polskiego esportu, ten znany i ceniony legalny bukmacher przygotował dla swoich klientów turniej eSports Katowice. Zwycięzca tego wydarzenia zgarnie 4000 PLN, za drugie miejsce gracz otrzyma z kolei 2500 PLN, zaś za trzecie 1500 PLN. Nagrodzonych łącznie zostanie 10 najlepszych graczy.

Do rankingu naliczane są wyłącznie wygrane zakłady z oferty esportowej o stawce minimalnej 20 PLN (brutto). Punkty do klasyfikacji są z kolei obliczane na podstawie wzoru kurs x liczba selekcji. Im zatem bardziej będziemy ryzykować i wygrywać, tym mamy większe szanse na znalezienie się w top 10. Akcja trwa do 28 lutego. W tym czasie można obstawiać zdarzenia z takich gier jak: Starcraft 2, FIFA, King of Glory (KoG), Rainbow Six (R6), Counter-Strike: GO (CS:GO), Dota 2, Starcraft (SC), Call of Duty (CoD), Overwatch, League of Legends (LoL), Warcraft 3 (WC3), jak i rónież Valorant (Val).

Do promocji nie zaliczają się zakłady postawione za środki bonusowe, rozliczone przez opcję Cash-Out, systemowe. Ranking najlepszych graczy jest aktualizowany dwa razy w tygodniu. Do rozdania są następujące nagrody:

1. 4000 PLN

2. 2500 PLN

3. 1500 PLN

4. 800 PLN

Obstawiaj esport i wygraj 4000 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne w LVbet
20 zł na sporty wirtualne w nowym bonusie od LVbet

Każdy z klientów LV BET raz w tygodniu może dostać bonus w wysokości 20 złotych na sporty wirtualne. Zapraszamy do sprawdzenia oferty na stronie www.

Czytaj więcej

Zgarnij 14% więcej w piatkowej ofercie forBet
Zgarnij 14% więcej w piatkowej ofercie forBet

Klienci stacjonarni bukmachera forBET mogą w każdy piątek liczyć na grę bez podatku, gdzie do wybranych kuponów dodawanych jest +14% do wygranej.

Czytaj więcej

IEM Katowice cały esport bez podatku w forBet
IEM Katowice cały e-sport bez podatku w bonusie forBet

Bukmacher internetowy na czas trwania IEM 2021 w Katowicach oferuje swoim klientom +14% do wygranych z kuponów z zakładami esportowymi.

Czytaj więcej