eSports Katowice: w puli bonusowe 11 000 PLN w LvBet

92%

Aktualnie mamy do czynienia z jedną z najważniejszych imprez esportowych na świecie i zdecydowanie największym tego typu wydarzeniem w naszym kraju - IEM 2021 w Katowicach. W związku z tym u wielu bukmacherów pojawiły się oferty związane z tym turniejem. Na jedną z nich natrafiliśmy na LV BET.

IEM i nagrody dla klientów LV BET

IEM i nagrody dla klientów LV BETZ okazji imprezy zwanej często świętem polskiego esportu, ten znany i ceniony legalny bukmacher przygotował dla swoich klientów turniej eSports Katowice. Zwycięzca tego wydarzenia zgarnie 4000 PLN, za drugie miejsce gracz otrzyma z kolei 2500 PLN, zaś za trzecie 1500 PLN. Nagrodzonych łącznie zostanie 10 najlepszych graczy.

Do rankingu naliczane są wyłącznie wygrane zakłady z oferty esportowej o stawce minimalnej 20 PLN (brutto). Punkty do klasyfikacji są z kolei obliczane na podstawie wzoru kurs x liczba selekcji. Im zatem bardziej będziemy ryzykować i wygrywać, tym mamy większe szanse na znalezienie się w top 10. Akcja trwa do 28 lutego. W tym czasie można obstawiać zdarzenia z takich gier jak: Starcraft 2, FIFA, King of Glory (KoG), Rainbow Six (R6), Counter-Strike: GO (CS:GO), Dota 2, Starcraft (SC), Call of Duty (CoD), Overwatch, League of Legends (LoL), Warcraft 3 (WC3), jak i rónież Valorant (Val).

Do promocji nie zaliczają się zakłady postawione za środki bonusowe, rozliczone przez opcję Cash-Out, systemowe. Ranking najlepszych graczy jest aktualizowany dwa razy w tygodniu. Do rozdania są następujące nagrody:

1. 4000 PLN

2. 2500 PLN

3. 1500 PLN

4. 800 PLN

Obstawiaj esport i wygraj 4000 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej