Bonus bukmacherski 50 PLN od LV BET na mecze Leszno

92%

Już od wielu lat standardem jest to, że firmy bukmacherskie zajmują się sponsorowaniem zespołów sportowych. Obie strony na tym zyskują. Klub czy zawodnicy dostają wsparcie finansowe, zaś bukmacher może przez cały okres umowy liczyć na reklamę na koszulkach, stadionie. Często się zdarza, że i kibice mogą coś dostać od bukmachera, czego dowodem jest ciekawa promocja LV BET.

Bonus dla kibiców Unii Leszno

Bonus dla kibiców Unii Leszno od LvBetJeden z najbardziej znanych i utytułowanych polskich klubów żużlowych Unia Leszno, od pewnego czasu sponsorowany jest przez LV BET. Ten legalny bukmacher zdecydował się wprowadzić specjalną promocje dla kibiców klubu. Jako główny sponsor Unii Leszno zapewnia bowiem bonus w wysokości 50 złotych. jak go można zdobyć? Otóż posiadacze karnetu na mecze Unii Leszno w sezonie 2021 mogą bukmacherowi przesłać zrzut ekranu z systemu biletowego bilety.ksul.pl, Musi na nim widnieć imię, nazwisko i numer karnetu. Wiadomość musi zostać podesłana na adres mailowy promocje@lvbet.pl z tytułem maila Karnet Unia Leszno. Promocja trwa do zakończenia sezonu żużlowego, czyli do końca września 2021 roku.

Dzięki temu można otrzymać Bonus w wysokości 50 złotych, który powinien zostać dodany do konta w czasie 48 godzin. Będzie on ważny 30 dni od momentu dodana go na konto gracza. Bonus podlega jednak 4-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75. Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu bonusem. Warto oczywiście pamiętać, że z oferty można skorzystać tylko 1 raz. Dostać mogą go tylko te osoby, które poprawnie przeszły rejestrację i zweryfikowali swoje konto u bukmachera LV BET.

Warto przypomnieć, że do końca czerwca z identycznej promocji mogą skorzystać kibice posiadający karnety na mecze Widzewa Łódź.

Odbierz bonus 50 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne w LVbet
20 zł na sporty wirtualne w nowym bonusie od LVbet

Każdy z klientów LV BET raz w tygodniu może dostać bonus w wysokości 20 złotych na sporty wirtualne. Zapraszamy do sprawdzenia oferty na stronie www.

Czytaj więcej

Zgarnij 14% więcej w piatkowej ofercie forBet
Zgarnij 14% więcej w piatkowej ofercie forBet

Klienci stacjonarni bukmachera forBET mogą w każdy piątek liczyć na grę bez podatku, gdzie do wybranych kuponów dodawanych jest +14% do wygranej.

Czytaj więcej

IEM Katowice cały esport bez podatku w forBet
IEM Katowice cały e-sport bez podatku w bonusie forBet

Bukmacher internetowy na czas trwania IEM 2021 w Katowicach oferuje swoim klientom +14% do wygranych z kuponów z zakładami esportowymi.

Czytaj więcej