200 zł w zakładzie bez ryzyka od bukmachera STS

92%

Nie masz jeszcze konta na STS? A przy okazji jesteś wielkim fanem tenisa? W takim razie bukmacher zorganizował coś specjalnie dla ciebie. Zarejestruj się w dniach od 28 do 31 października i zakończ ten miesiąc z niezwykłym bonusem. W grę wchodzi zwrot nawet do 200 złotych w zależności od rozegranych i przegranych kuponów. Trwają WTA Finals w Shenzhen, dzięki czemu obserwatorzy z całego świata przyglądają się najlepszym tenisistkom na świecie. Za ich sprawą i ty możesz się wzbogacić, a przynajmniej… nie stracić kasy. Popularny cashback otrzymasz jednak zaledwie jeden raz i pamiętaj – konto musisz założyć jedynie we wskazanych dniach, inaczej twoja szansa przepadnie.

Promocja WTA Finals w STSAkcja ta łączy się z bonusem powitalnym na poziomie do 1 200 złotych, dzięki czemu sięgniecie po dwie ciekawe premie do rozegrania. Co najważniejsze jednak, na chwilę obecną skupimy się na akcji ze zwrotem. Liczą się tu wszystkie rozegrane i przegrane kupony aż do 1.11 włącznie. Dopiero na podstawie zebranych danych z tego okresu bukmacher STS wypłaci wam wasze środki, które będą gotowe do dalszego rozegrania jako pieniądze bonusowe. Od was samych zależy na jakie zdarzenia je dokładnie spożytkujecie i jak obstawiać będziecie pieniędzmi, oczywiście przy wskazanym obrocie koniecznym, o czym przeczytać można bezpośrednio w regulaminie tego polskiego bukmachera.

Warunki i zasady rozpisano na bazie zagadnienia najczęściej zadawanych pytań. To tam dowiecie się jakiej wysokości jest zwrot, kiedy się go otrzyma oraz ile kuponów może brać udział w samej akcji. Z taką wiedza rozgrywka będzie znacznie łatwiejsza, a wy przybliżycie się do ewentualnego sukcesu i końcowo, odzyskania pieniędzy.

Odbierz 200 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej