200 zł w zakładzie bez ryzyka od bukmachera STS

92%

Nie masz jeszcze konta na STS? A przy okazji jesteś wielkim fanem tenisa? W takim razie bukmacher zorganizował coś specjalnie dla ciebie. Zarejestruj się w dniach od 28 do 31 października i zakończ ten miesiąc z niezwykłym bonusem. W grę wchodzi zwrot nawet do 200 złotych w zależności od rozegranych i przegranych kuponów. Trwają WTA Finals w Shenzhen, dzięki czemu obserwatorzy z całego świata przyglądają się najlepszym tenisistkom na świecie. Za ich sprawą i ty możesz się wzbogacić, a przynajmniej… nie stracić kasy. Popularny cashback otrzymasz jednak zaledwie jeden raz i pamiętaj – konto musisz założyć jedynie we wskazanych dniach, inaczej twoja szansa przepadnie.

Promocja WTA Finals w STSAkcja ta łączy się z bonusem powitalnym na poziomie do 1 200 złotych, dzięki czemu sięgniecie po dwie ciekawe premie do rozegrania. Co najważniejsze jednak, na chwilę obecną skupimy się na akcji ze zwrotem. Liczą się tu wszystkie rozegrane i przegrane kupony aż do 1.11 włącznie. Dopiero na podstawie zebranych danych z tego okresu bukmacher STS wypłaci wam wasze środki, które będą gotowe do dalszego rozegrania jako pieniądze bonusowe. Od was samych zależy na jakie zdarzenia je dokładnie spożytkujecie i jak obstawiać będziecie pieniędzmi, oczywiście przy wskazanym obrocie koniecznym, o czym przeczytać można bezpośrednio w regulaminie tego polskiego bukmachera.

Warunki i zasady rozpisano na bazie zagadnienia najczęściej zadawanych pytań. To tam dowiecie się jakiej wysokości jest zwrot, kiedy się go otrzyma oraz ile kuponów może brać udział w samej akcji. Z taką wiedza rozgrywka będzie znacznie łatwiejsza, a wy przybliżycie się do ewentualnego sukcesu i końcowo, odzyskania pieniędzy.

Odbierz 200 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

200 zł w zakładzie bez ryzyka w STS
200 zł w zakładzie bez ryzyka od bukmachera STS

STS oferuje zwrot za spotkania z WTA Finals w Shenzhen. Na wasze konta może wrócić nawet do 200 złotych w gotówce premiowej. Zainteresowani?

Czytaj więcej

Europejskie puchary w LvBet
Europejskie puchary w LvBet z bonusem 1000zł

Turniej europejskich pucharów od Lvbet daje ogromny zastrzyk pieniędzy. Graj zatem mecze na Ligę Mistrzów i Ligę Europy, wygraj do tysiaka!

Czytaj więcej

Darmowy zakład 150 zł na urodziny Millenium
Darmowy zakład 150 zł na urodziny bukmachera Milenium

Milenium z okazji piętnastolecia istnienia podejmuje kroki za sprawa których będziecie mogli otrzymać zwrot na poziomie do 150 złotych w gotówce.

Czytaj więcej

Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet
Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet

Fantasy Premier League oraz Forbet to okazja do wygrania nawet 800 złotych oraz oficjalnej koszulki meczowej Premier League. Wygraj ją i ty!

Czytaj więcej

Europejskie puchary bez podatku w forBet
Europejskie puchary z bonusem bez podatku w forBet

Oferta Forbet zakłada obecnie powiększenie wartości kuponów rozgrywanych na europejskie puchary o wartość podatku! Wygraj znacznie więcej!

Czytaj więcej

BetClic - bonusy bukmacherskie
BetClic - bonusy bukmacherskie - Październik 2019

Aktualne promocje od bukmachera Betclic to zestaw stałych oraz krótkoterminowych akcji, na podstawie których wygracie znacznie większe pieniądze.

Czytaj więcej

Wirtualne sporty z bonusem 20 zł w Lvbet
Wirtualne sporty z bonusem bukmacherskim 20 zł w Lvbet

Dodatkowe 20 złotych na zakłady wirtualne od LVbet to premia na ten tydzień. Wystarczy zagrać między poniedziałkiem za niedzielą za 100 zł.

Czytaj więcej

Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w Lvbet
Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w promocji Lvbet

Darmowy zakład o wartości 20 złotych wpadnie na wasze konta LVbet, jeśli tylko wypełnicie formularz rejestracyjny i zgłosicie chęć otrzymania premii.

Czytaj więcej

5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w Lvbet
5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w promocji Lvbet

Fame MMA 5 już 26 października. Warto postawić na LVbet swój kupon związany z wydarzeniem, gdyż może on zapewnić 1 500 złotych w bonusie.

Czytaj więcej

Graj NBA i zgarnij aż 1500 zł w forBet
Obstawiaj NBA i zgarnij aż 1500 zł w promocji forBet

Graj w NBA razem z forBET i wygrywaj nawet 1 500 złotych premii za sprawą ich nowego rankingu konkursowego. Wchodzisz w to? Poznaj szczegóły.

Czytaj więcej