200 zł w zakładzie bez ryzyka od bukmachera STS

92%

Nie masz jeszcze konta na STS? A przy okazji jesteś wielkim fanem tenisa? W takim razie bukmacher zorganizował coś specjalnie dla ciebie. Zarejestruj się w dniach od 28 do 31 października i zakończ ten miesiąc z niezwykłym bonusem. W grę wchodzi zwrot nawet do 200 złotych w zależności od rozegranych i przegranych kuponów. Trwają WTA Finals w Shenzhen, dzięki czemu obserwatorzy z całego świata przyglądają się najlepszym tenisistkom na świecie. Za ich sprawą i ty możesz się wzbogacić, a przynajmniej… nie stracić kasy. Popularny cashback otrzymasz jednak zaledwie jeden raz i pamiętaj – konto musisz założyć jedynie we wskazanych dniach, inaczej twoja szansa przepadnie.

Promocja WTA Finals w STSAkcja ta łączy się z bonusem powitalnym na poziomie do 1 200 złotych, dzięki czemu sięgniecie po dwie ciekawe premie do rozegrania. Co najważniejsze jednak, na chwilę obecną skupimy się na akcji ze zwrotem. Liczą się tu wszystkie rozegrane i przegrane kupony aż do 1.11 włącznie. Dopiero na podstawie zebranych danych z tego okresu bukmacher STS wypłaci wam wasze środki, które będą gotowe do dalszego rozegrania jako pieniądze bonusowe. Od was samych zależy na jakie zdarzenia je dokładnie spożytkujecie i jak obstawiać będziecie pieniędzmi, oczywiście przy wskazanym obrocie koniecznym, o czym przeczytać można bezpośrednio w regulaminie tego polskiego bukmachera.

Warunki i zasady rozpisano na bazie zagadnienia najczęściej zadawanych pytań. To tam dowiecie się jakiej wysokości jest zwrot, kiedy się go otrzyma oraz ile kuponów może brać udział w samej akcji. Z taką wiedza rozgrywka będzie znacznie łatwiejsza, a wy przybliżycie się do ewentualnego sukcesu i końcowo, odzyskania pieniędzy.

Odbierz 200 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet
Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet

forBET to jeden z tych bukmacherów, który oferuje swoim klientom symulowane gry karciane. Czym one są i jak można obstawić zakłady?

Czytaj więcej

Oferty promocyjne w punkltach Fortuna
Oferty promocyjne w punktach Fortuna

Dla naszych czytelników sprawdzamy, jak wyglądają promocje dla klientów stacjonarnych punktów marki Fortuna. Zapraszamy zatem do lektury.

Czytaj więcej

Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet
Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet

Poznaj nową ofertę bukmachera forBet gry karciane. Już teraz możesz zagrać z prawdziwą krupierką w symulowane rozgrywki karciane. Zasiądź do stołu i daj się ponieść magii kart

Czytaj więcej

Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w LvBet
Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w bonusie LvBet

Bukmacher LVBet przygotował dla swoich klientów ciekawą ofertę z bonusem 100 złotych. Wystarczy jedynie w każdym tygodniu obstawiać e-sport.

Czytaj więcej

Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet
Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet

Kombi Boost to nowa oferta na stronie bukmachera LV bet, gdzie za każde kolejne zdarzenie na kuponie można dostać nawet +75% wyższe kursy.

Czytaj więcej

Wygrywaj o 40% więcej z promocją ForBet
Wygrywaj nawet o 40% więcej z promocją bukmachera ForBet

Dzięki najnowszej promocji u bukmachera forBET możliwe jest zwiększenie swoich wygranych ze sportów wirtualnych nawet o 40%. Więcej o ofercie na stronie www.

Czytaj więcej

UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać?
UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać mecze piłkarskie?

Na naszej stronie internetowej podpowiadamy graczom, jak obstawiać mecze podczas Euro 2021. zapraszamy zatem do sprawdzenia naszego małego poradnika.

Czytaj więcej

BetX aktualne
BetX - bonusy bukmacherskie - Luty 2021

Poznaj nowego bukmachera na naszym rynku Betx i sprawdź jego bogaty wybór zakładów, oraz atrakcyjne promocje z bonusami. Na start odbierz 7777zł oraz freebet o wartości 30zł

Czytaj więcej

Bonus na start do 7777zł do odbioru w BetX
Bonus na start do 7777zł do odbioru u bukmachera BetX

Już teraz zyskaj tysiące na start u bukmachera BetX. Jest to bowiem nowa marka na rynku, która jako bonus powitalny oferuje +100% od depozytu do 7777 złotych!

Czytaj więcej

BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online
BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online

BetX to nowy bukmacher na rynku. Na naszej stronie sprawdzamy jego słabe i mocne strony, szczegółową ofertę. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej