30 plnów każdego tygodnia u bukmachera STS

92%

Chcesz sięgnąć po darmowe 30 złotych? W takim razie udowodnij, że jesteś aktywny, a STS chętnie wypłaci premię. Do tego, zrobi to każdego tygodnia. Nowa promocja tej marki aktywna jest już od jakiegoś czasu i jak zaznacza sam operator, nie przewiduje jej zamknięcia w najbliższych miesiącach. Możecie się zatem między poniedziałkiem a niedzielą ubiegać o dodatkowe środki. Wystarczy zalogować się na swoje konto, dokonać doładowania pieniężnego i zapisać do promocji. Następnie zagrajcie za nie mniej niż 200 złotych przy minimalnym kursie 1,80, a bukmacher STS automatycznie zaliczy was do dodatku, który zostanie wkrótce wypłacony. 30 złotych to odpowiednia kwota, która na pewno pomoże przy nie jednym kuponie.

Cotygodniowy bonus 30 zł w STSBonus jest w istocie odnawialny, co w praktyce oznacza, że po taką kasę można sięgać zawsze raz w tygodniu. Warunki są niezmienne i zawsze będzie to 200 złotych przy obrocie za prawdziwe pieniądze. Rzecz jasna musicie przy tym brać pod uwagę, że by wypłacić swoje wygrane, konieczne jest przestrzeganie obrotu wskazanego przez STS. Firma tak opisała to zagadnienie: „W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 30 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 90 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.” – jak zatem widzicie, to nic trudnego. Dodatkowo na stronie znajdziecie jeszcze wyjaśnienia dotyczące tego czego dokładnie dotyczy akcja, czy jest skierowana do wszystkich i jakich zakładów nie dotyczy. Bowiem takie tryby jak Betgames są tu wyłączone z zabawy i nie będą uwzględniane przy finalnym rozliczeniu. Z takim FAQ zapoznacie się w nie dłużej niż minutę, dzięki czemu całą swoją uwagę skupicie po prostu na zabawie i wygrywaniu kolejnych kuponów. A jest przecież na co stawiać.

W zakresie akcji na 30 złotych każdego tygodnia obowiązuje oczywiście prosty regulamin. Jego założenia znajdziecie na stronie STS, gdzie widnieje dodatkowo spis wszelkich innych dodatków aktywnych w tym czasie. Użytkownicy są zobowiązani do poznania szczegółów powiązanych z promocją. Po lekturze możecie od razu przejść do rzeczy i wygrywać.

Odbierz bonus 30 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej