Alternatywne mecze piłkarskie u bukmachera STS

92%

W ofercie bukmachera STS pojawiła się wyjątkowa nowość. Za jej sprawą możecie liczyć na specjalny dodatek – Wirtualne Ligi. Jest to oferta, której nie znajdziecie u żadnego innego konkurenta. Na chwilę obecną wprowadzono tam trzy ligi zagraniczne – Angielską, Hiszpańską oraz Niemiecką. Zagracie tam na prawdziwe zdarzenia piłkarskie, dotyczące realnych drużyn. Naturalnie, wyniki tam uzyskanie nie przełożą się na prawdziwy wygląd tabeli Premier League, La Liga czy Bundesligi. Będzie to jednak okazja do typowania na ulubionych piłkarzy i jednocześnie, możliwość wywalczenia sobie sposobności do obejrzenia tej potyczki w normalnym wymiarze – w trybie audiowizualnym na najwyższym możliwym poziomie. Czego się zatem spodziewać dokładniej?

Wirtualne rozgrywki w ofercie STS

Wirtualne rozgrywki w ofercie STSJak notuje nam bukmacher STS, do waszej dyspozycji oddano realny i całkowicie funkcjonalny system gry. Bazą jest tu 50 tysięcy wcześniej rozegranych meczów, na podstawie którego firma wytypowała program, który odpowiadać będzie za przebieg całej potyczki. Tak opisuje to sam bukmacher: „Najlepsze ligi grają w STS! Alternatywne rozgrywki piłkarskie będą rozgrywane – podobnie jak rzeczywiste – w formacie 90 – minutowych meczów z udziałem wszystkich drużyn najwyższych szczebli ligowych w Europie.” – dodaje jeszcze informacje o samym przebiegu: „Będą one odwzorowywać stan rzeczywisty rozgrywki: mecze rozgrywane w weekendy w godzinach typowych dla danych lig i będą opierały się na aktualnej formie zespołów w oparciu o dane i statystyki dotyczące ponad 50 tysięcy rozegranych wcześniej meczów! Całość pozwoli na jak najbardziej realne oddanie prawdziwej rywalizacji, którą znamy z piłkarskich boisk.” – wygląda zachęcająco, prawda? Warto odnotować, że wydarzenia tego typu mają wszystkie atuty normalnego spotkania. Oznacza to, że zagranie nie tylko na podstawowe zagadnienia jak zwycięstwo czy remis. Pojawi się w niektórych przypadkach ok. 50 propozycji, w tym na strzelców bramek. Będziecie mieli zatem sposobność do tego, by sprawdzić jak spisuje się Leo Messi czy Robert Lewandowski. Do tej pory takie zagadnienie pozostawało jedynie w sferze marzeń i przypuszczeń. STS sprawiło, że wdrożono najbardziej pożądany wirtualny system na świecie. Pierwsze mecze we wspomnianych ligach już rozegrano. Jak się mówi „pierwsze koty za płoty”, a wy możecie do tego wyścigu dołączyć już tera.

Warto poznać się z STS bliżej. Ich system monitorowania gier wirtualnych, który możecie włączyć sobie na dużym ekranie, pozwoli wam nadzorować komplet opisywanych przez nas rozgrywek. Dodatkowo firma przygotowała spis wszelkich możliwości tego systemu, jego ograniczenia, system oglądania spotkań czy rozliczania kuponów. W razie czego, do waszej dyspozycji oddano też konsultantów. Dostępni są za sprawą czatu na żywo, który uruchomicie jednym kliknięciem w prawym dolnym rogu (białe kółeczko z żółtą chmurką). Naturalnie rozwiązanie to dostępne jest też w formie mobilnej na waszym tablecie czy smartfonie.

W razie dodatkowych uwag, możecie też liczyć na pełne FAQ, gdzie rozpisano jak grać. W akcji tej możecie wykorzystywać bonusy, które znajdziecie w dziale promocji. Kto wie, może to idealna szansa na to, by wykorzystać swój dodatek na start?

Odwiedź bukmachera STS

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej