Obstawiaj wyniki gry w karty na Totalbet | Nowa oferta

92%

Okres w którym trzeba zostać w domu może być dla wielu z nas mocno przytłaczający. To właśnie ten czas, kiedy szukamy dla siebie dodatkowych, atrakcyjnych rozrywek. Z pomocną dłonią przychodzi tu Totalbetpolskie zakłady sportowe, które do tej pory kojarzyliście przede wszystkim z obstawianiem wydarzeń sportowych i podobnych. Obecnie do ich oferty trafił także drugi podmiot – typowanie gier karcianych. Pierwszą z nich jest słynna wojna, którą na pewno kojarzyć możecie jeszcze z czasów dzieciństwa, kiedy karty oznaczały przede wszystkim udaną zabawę. Teraz za jej sprawą dodatkowo możecie wygrać realne pieniądze, a to wszystko przy akompaniamencie prawdziwego krupiera. Jak to możliwe?

Poznaj ofertę gier karcianych live

Poznaj ofertę gier karcianych w Totalbet

Na stronie Totalbet znajdziecie możliwość gry na żywo. Rozgrywka w całości prowadzona jest tam przez prawdziwych krupierów. To specjalnie wyszkoleni specjaliści, którzy doskonale przedstawią wam całe zagadnienie. Cała gra w tym przypadku polega na typowaniu wyniku symulowanej rozgrywki karcianej. Gracz może tu wytypować zwycięstwo krupiera, remis lub sukces gracza. Wszystkie zdarzenia mają oczywiście swoje kursy bukmacherskie, bowiem to właśnie na takim systemie opiera się całość zagadnienia. Trzeba pamiętać, że zabawa kasynowa jest w Polsce nielegalna (poza wyznaczonymi i legalnymi punktami stacjonarnymi), dlatego też odejście od normalnej gry i przejście na typowanie, było tu konieczne. Efekt jest taki, że każdy swój zakład możecie składać przed wyłożeniem pierwszej karty. Celem gracza będzie wybranie wytypowanego wyniku, określenie stawki i zatwierdzenie kuponu. Po tych trzech krokach możecie od razu przejść do dalszej gry. Rozstrzygnięcie gry następuje od razu po wyciągnięciu karty krupiera, które kończy dane rozdanie.

Jak zatem widzicie, cały proces jest tu bardzo prosty i przebiega bez zbędnych opóźnień. Macie tu namiastkę prawdziwego hazardu, a także sposobność do gry z prawdziwymi, pięknymi krupierkami. Totalbet poszedł zatem w ślady STS i przygotował nam nową, innowacyjną ofertę, która w całości zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy. Pamiętajcie jednak, że by skorzystać z oferty typowania na karty, konieczne jest posiadanie aktywnego konta. Jego założenie możliwe będzie dla każdej pełnoletniej osoby, jaka przejdzie przez formularz rejestracyjny. Jego wypełnienie to nie więcej niż minuta waszego czasu. To tylko bazowe dane jak imię, nazwisko, adres czy data urodzenia. Wszystko po to, by bukmacher mógł zweryfikować wasze dane na późniejszym etapie, gdy przykładowo dojdzie do wpłat lub wypłat. Nie wahajcie się zatem i dołączcie przy pierwszej okazji, szczególnie, że utrzymanie jest darmowe, a wy możecie się skupić także na produktach dodatkowych, w tym klasycznych zakładach sportowych oraz – oczywiście – grze na żywo czy przy esporcie. Wszystko to wpłynie na wasz komfort i coraz to większe możliwości na witrynie.

Regulamin obowiązujący w promocji to tylko kilka punktów, z którymi zapoznacie się w ciągu kilkudziesięciu sekund. Te warunki i zasady są jednak w pełni obligatoryjne i należy ich w pełni przestrzegać przez całą swoją drogę gry. Dzięki temu przybliżycie się do wygranych.

Odwiedź bukmachera Totalbet

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej