Obstawianie Arka Gdynia

92%

Arka Gdynia co prawda nigdy nie zdobyła mistrzostwa, ale dwa lata z rzędu sięgała po Superpuchar Polski. Z czego ostatni raz w 2018 roku. Mimo tego – oraz epizodu w europejskich pucharach, naprawdę krótkiego epizodu – marka nie jest postrzegana jako potentat, a ich ligowy potencjał to najczęściej druga połowa tabeli. W trwającym sezonie wywalczyli sobie 25 punktów, na co składa się sześć zwycięstw oraz siedem remisów. Bilans bramkowy to z kolei 31:30, co prezentuje się całkiem przyzwoicie. W tej części zestawienia jest to zresztą opcja najkorzystniejsza i bardziej optymistyczna niż przykładowo Zagłębia Lubin, znajdującego się ponad Arką. Prosimy jednak pamiętać, że nasz artykuł tworzony był w lutym 2019 roku, zatem sytuacją, znając polską ligę, bardzo szybko się gwałtownie zmieni. Właśnie o tym, jak również o samym typowaniu, chcemy napisać poniżej.

Wysokie kursy i szeroki wybór zakładów

Wysokie kursy i szeroki wybór zakładówPo krótkim wstępie warto przejść bezpośrednio do ligi. LOTTO Ekstraklasa, co staramy się zaznaczyć każdemu typerowi, jest bardzo specyficzna. To jedna z najtrudniejszych do przewidzenia lig w zakładach bukmacherskich w zakresie rezultatów. Arka zajmuje dopiero 11. miejsce, aczkolwiek sześć zwycięstw także o czymś świadczy. Problem w tym, że każde zwycięstwo, nawet ze znacznie mocniejszym rywalem, jest tu przekładane przez występy katastrofalne i porażki, których być wcale nie powinno. To jednak prawdziwy ligowy klasyk i nie będzie dla nas zaskoczeniem, gdy druga połowa sezonu okaże się podobna. Wskazują na to zresztą wszelkie ligowe statystyki, które chcielibyśmy wam przedstawić. Możecie się z nimi zapoznać bezpośrednio za sprawą bukmachera u którego gracie. Większość firm tego rodzaju oferuje specjalną zakładkę przy typowaniu, która pozwoli się wam przenieść na podstronę nakierowaną właśnie na zdarzenia historyczne danego klubu. Poznacie tam zatem nie tylko bieżącą jego formę, ale też przykładowo wyniki head to head (czyli bezpośrednie) z klubem, z którym zmierzy się w najbliższej kolejce. Na podstawie takich danych znacznie lepiej ocenicie sytuację i zyskacie podstawy do gry na bazie przyjętych założeń. Oczywiście piłka nożna, a w szczególności Ekstraklasa, nie ma żadnych pewnych strategii, tak będzie to pomocnym wyciągnięciem ręki.

W zakresie wskazanych kursów, firmy oferują zwykle wysokie na poziomie 2,60 za zwycięstwo meczu domowego. To bardzo pokaźny wskaźnik, który przy postawionej dyszce zapewni nawet 26 złotych wygranej. Jeszcze lepiej sprawa ma się na wygraną jako przyjezdni, gdzie kurs szacowany jest ok. 3,00 i może być wyższy. Zakres remisowy wygląda tu podobnie. Zresztą, praktycznie na każdą drużynę remis szacowany jest na poziomie 3,20 – 3,50, co jednak już nawiązuje częściowo do innych lig europejskich w piłce nożnej. A ile takich zdarzeń możecie dostać na typowanie Arki? Od kilku do nawet setki. Wszystko to zależy od rywala z jakim grają, bieżącej formy czy też zwyczajnie od okoliczności dodatkowych. Wpływ ma także polityka samego bukmachera, bowiem nie wszystkie firmy decydują się na zamieszczenie opcji premiowych, skupiając się bardziej na pojedynczych kursach. Jeśli jednak interesuje was różnorodność i swoje analizy bazujecie właśnie na takich celach, warto pomyśleć, co może zapewnić Arka Gdynia. W tym zakresie klub oferuje poza grą na klasyczne 1 X 2 także podpórki (czyli np. wygrana i remis) oraz znacznie więcej. Klasycznie jest to ilość bramek w różnych parametrach, wynik do połowy, dokładny rezultat końcowy, strzelcy goli, ilość rzutów wolnych czy autów i żółtych bądź czerwonych kartek. Takich rozwiązań może być znacznie więcej, co daje wam pokaźne możliwości w grze. Jeśli dany klub gra specyficznie i często fauluje, bardzo szybko do tego dotrzecie. Inna sprawa, że typując na Arkę możecie liczyć także na rozwiązanie z zakresu na żywo. Oznacza to, że zagracie na ich mecz, gdy ten się już rozpoczął. Możecie go śledzić od pierwszej minucie i w wybranej chwili postawić na zdarzenie, które was interesuje. Większość potyczek tego klubu jest uwzględniana w takich pakietach, dlatego łatwo do nich dotrzecie. Kursy tam oferowane są bardzo wysokie, a sposobność do gry w ostatnich minutach jedynie je powiększy.

Wsparcie ze strony bukmachera

Poznaliście zatem możliwości gry na Arkę Gdynia. Rozumiemy jednak, że wielu kibiców chciałoby zyskać pewne wsparcie bukmacherów. Odpowiadają za to nie tylko konsultanci, dostępni przez czat na żywo. Dla wielu z nas to przede wszystkim liczne bonusy. W tej materii firmy naprawdę sprawdzają się niezwykle dobrze, oferując liczne dodatki. Niektóre z nich przewidziane są tylko dla graczy nowych, inne z kolei będą dedykowane na odnawialność, co w praktyce oznacza, że będziecie mogli z nich korzystać dowolnie przez dłuższy, jeśli nie nieograniczony czas. Na początek czeka na was zawsze bonus powitalny. Sprawi on, że pierwszy depozyt będzie znacznie wyższy, niż zakładaliście. Zyskacie w ten sposób środki premiowe, które spożytkujecie zgodnie z własnymi przekonaniami.

Jeszcze inaczej działają tu free bety, czyli darmowe zakłady. Za ich sprawą możecie wypuścić jeden kupon o wskazanej wartości kompletnie bez ponoszenia kosztów własnych. Takie kupony nie mają dużej wartości (do ok. 50 zł), ale w razie wygranej gotówka należy do was, a przegrana oznacza jedynie straconą szansę. Jeśli dodamy do tego inne akcje dla graczy, robi się naprawdę ciekawie. Wsparcie obstawiania na Ekstraklasę to bardzo ważna i istotna kwestia, dlatego będziecie zwracać na nią uwagę. Jeśli przykładowo kupony kombinacyjne będą powiększane przez kasyno procentowo już zyskacie więcej. A do tego happy hours, programy lojalnościowe, zapraszanie znajomych, system VIP czy ubezpieczenia zakładów. Wszystko to składa się na obraz, który pozwala nam pozytywnie myśleć o zbliżających się meczach Arki Gdynia i nie tylko!

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej