Obstawianie Arka Gdynia

92%

Arka Gdynia co prawda nigdy nie zdobyła mistrzostwa, ale dwa lata z rzędu sięgała po Superpuchar Polski. Z czego ostatni raz w 2018 roku. Mimo tego – oraz epizodu w europejskich pucharach, naprawdę krótkiego epizodu – marka nie jest postrzegana jako potentat, a ich ligowy potencjał to najczęściej druga połowa tabeli. W trwającym sezonie wywalczyli sobie 25 punktów, na co składa się sześć zwycięstw oraz siedem remisów. Bilans bramkowy to z kolei 31:30, co prezentuje się całkiem przyzwoicie. W tej części zestawienia jest to zresztą opcja najkorzystniejsza i bardziej optymistyczna niż przykładowo Zagłębia Lubin, znajdującego się ponad Arką. Prosimy jednak pamiętać, że nasz artykuł tworzony był w lutym 2019 roku, zatem sytuacją, znając polską ligę, bardzo szybko się gwałtownie zmieni. Właśnie o tym, jak również o samym typowaniu, chcemy napisać poniżej.

Wysokie kursy i szeroki wybór zakładów

Wysokie kursy i szeroki wybór zakładówPo krótkim wstępie warto przejść bezpośrednio do ligi. LOTTO Ekstraklasa, co staramy się zaznaczyć każdemu typerowi, jest bardzo specyficzna. To jedna z najtrudniejszych do przewidzenia lig w zakładach bukmacherskich w zakresie rezultatów. Arka zajmuje dopiero 11. miejsce, aczkolwiek sześć zwycięstw także o czymś świadczy. Problem w tym, że każde zwycięstwo, nawet ze znacznie mocniejszym rywalem, jest tu przekładane przez występy katastrofalne i porażki, których być wcale nie powinno. To jednak prawdziwy ligowy klasyk i nie będzie dla nas zaskoczeniem, gdy druga połowa sezonu okaże się podobna. Wskazują na to zresztą wszelkie ligowe statystyki, które chcielibyśmy wam przedstawić. Możecie się z nimi zapoznać bezpośrednio za sprawą bukmachera u którego gracie. Większość firm tego rodzaju oferuje specjalną zakładkę przy typowaniu, która pozwoli się wam przenieść na podstronę nakierowaną właśnie na zdarzenia historyczne danego klubu. Poznacie tam zatem nie tylko bieżącą jego formę, ale też przykładowo wyniki head to head (czyli bezpośrednie) z klubem, z którym zmierzy się w najbliższej kolejce. Na podstawie takich danych znacznie lepiej ocenicie sytuację i zyskacie podstawy do gry na bazie przyjętych założeń. Oczywiście piłka nożna, a w szczególności Ekstraklasa, nie ma żadnych pewnych strategii, tak będzie to pomocnym wyciągnięciem ręki.

W zakresie wskazanych kursów, firmy oferują zwykle wysokie na poziomie 2,60 za zwycięstwo meczu domowego. To bardzo pokaźny wskaźnik, który przy postawionej dyszce zapewni nawet 26 złotych wygranej. Jeszcze lepiej sprawa ma się na wygraną jako przyjezdni, gdzie kurs szacowany jest ok. 3,00 i może być wyższy. Zakres remisowy wygląda tu podobnie. Zresztą, praktycznie na każdą drużynę remis szacowany jest na poziomie 3,20 – 3,50, co jednak już nawiązuje częściowo do innych lig europejskich w piłce nożnej. A ile takich zdarzeń możecie dostać na typowanie Arki? Od kilku do nawet setki. Wszystko to zależy od rywala z jakim grają, bieżącej formy czy też zwyczajnie od okoliczności dodatkowych. Wpływ ma także polityka samego bukmachera, bowiem nie wszystkie firmy decydują się na zamieszczenie opcji premiowych, skupiając się bardziej na pojedynczych kursach. Jeśli jednak interesuje was różnorodność i swoje analizy bazujecie właśnie na takich celach, warto pomyśleć, co może zapewnić Arka Gdynia. W tym zakresie klub oferuje poza grą na klasyczne 1 X 2 także podpórki (czyli np. wygrana i remis) oraz znacznie więcej. Klasycznie jest to ilość bramek w różnych parametrach, wynik do połowy, dokładny rezultat końcowy, strzelcy goli, ilość rzutów wolnych czy autów i żółtych bądź czerwonych kartek. Takich rozwiązań może być znacznie więcej, co daje wam pokaźne możliwości w grze. Jeśli dany klub gra specyficznie i często fauluje, bardzo szybko do tego dotrzecie. Inna sprawa, że typując na Arkę możecie liczyć także na rozwiązanie z zakresu na żywo. Oznacza to, że zagracie na ich mecz, gdy ten się już rozpoczął. Możecie go śledzić od pierwszej minucie i w wybranej chwili postawić na zdarzenie, które was interesuje. Większość potyczek tego klubu jest uwzględniana w takich pakietach, dlatego łatwo do nich dotrzecie. Kursy tam oferowane są bardzo wysokie, a sposobność do gry w ostatnich minutach jedynie je powiększy.

Wsparcie ze strony bukmachera

Poznaliście zatem możliwości gry na Arkę Gdynia. Rozumiemy jednak, że wielu kibiców chciałoby zyskać pewne wsparcie bukmacherów. Odpowiadają za to nie tylko konsultanci, dostępni przez czat na żywo. Dla wielu z nas to przede wszystkim liczne bonusy. W tej materii firmy naprawdę sprawdzają się niezwykle dobrze, oferując liczne dodatki. Niektóre z nich przewidziane są tylko dla graczy nowych, inne z kolei będą dedykowane na odnawialność, co w praktyce oznacza, że będziecie mogli z nich korzystać dowolnie przez dłuższy, jeśli nie nieograniczony czas. Na początek czeka na was zawsze bonus powitalny. Sprawi on, że pierwszy depozyt będzie znacznie wyższy, niż zakładaliście. Zyskacie w ten sposób środki premiowe, które spożytkujecie zgodnie z własnymi przekonaniami.

Jeszcze inaczej działają tu free bety, czyli darmowe zakłady. Za ich sprawą możecie wypuścić jeden kupon o wskazanej wartości kompletnie bez ponoszenia kosztów własnych. Takie kupony nie mają dużej wartości (do ok. 50 zł), ale w razie wygranej gotówka należy do was, a przegrana oznacza jedynie straconą szansę. Jeśli dodamy do tego inne akcje dla graczy, robi się naprawdę ciekawie. Wsparcie obstawiania na Ekstraklasę to bardzo ważna i istotna kwestia, dlatego będziecie zwracać na nią uwagę. Jeśli przykładowo kupony kombinacyjne będą powiększane przez kasyno procentowo już zyskacie więcej. A do tego happy hours, programy lojalnościowe, zapraszanie znajomych, system VIP czy ubezpieczenia zakładów. Wszystko to składa się na obraz, który pozwala nam pozytywnie myśleć o zbliżających się meczach Arki Gdynia i nie tylko!

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

10 Prostych porad jak wygrać w zakładach bukmacherskich
10 Prostych porad jak wygrać w zakładach bukmacherskich

Jak wygrać w zakładach bukmacherskich? Jak minimalizować ryzyko? Oto naszych dziesięć porad na właściwe podejście do tematu. Sprawdź to samemu!

Czytaj więcej

Odbierz freebet 20 plus 20 w Totalbet
Odbierz freebet 20 plus 20 w Totalbet

Na stronie Totalbet znajdziecie promocję na freebety do 40 zł. Sprawdź jak je odebrać i gdzie będzie można je wykorzystać. Powodzenia!

Czytaj więcej

Poleć przyjaciela do etoto i zyskaj do 500PLN
Poleć przyjaciela do etoto i zyskaj do 500PLN

W promocji od Etoto zyskacie nawet 500 złotych. Polecaj znajomych i graj za dodatkową kasę bez żadnego wkładu własnego. Poznaj szczegóły.

Czytaj więcej

Leć do Rio w promocji bukmacherskiej forbet!
Leć do Rio w promocji bukmacherskiej forbet!

Pięć wyjazdów do Rio i 25 nagród gotówkowych. Takie premie czekają na najlepszych uczestników. Dołącz do wyzwania Forbet, poznaj szczegóły.

Czytaj więcej

30 plnów każdego tygodnia u bukmachera STS
30 plnów każdego tygodnia u bukmachera STS

Zapisz się do promocji STS. Za jej sprawą otrzymasz 30 złotych. Co tydzień. Wystarczy zrealizować pewne założenia, opisane w naszym tekście.

Czytaj więcej

eWinner - bonusy bukmacherskie - Luty 2020
eWinner - bonusy bukmacherskie - Luty 2020

Na stronie eWinner znajdziecie zestaw bonusów i promocji, które będą was wspierać od pierwszego dnia. Sprawdźcie co możecie wygrać.

Czytaj więcej

Bonus powitalny w eWinner do 1150PLN
Bonus powitalny w eWinner do 1150PLN

eWinner oferuje trzy bonusy powitalne, które zapewnią wam nawet 1 150 złotych na dalszą grę. Poznajcie szczegóły tej propozycji.

Czytaj więcej

Najciekawsze zakłady na 2020 u bukmachera iForbet
Najciekawsze zakłady na 2020 u bukmachera iForbet

W ofercie Forbet widoczne są zakłady specjalne. Za ich sprawą możecie dotrzeć do propozycji nietypowych z bardzo wysokimi kursami ogólnymi.

Czytaj więcej

Mistrzostwa typerów 2020 u bukmachera Fortuna
Mistrzostwa typerów 2020 u bukmachera Fortuna

W ofercie Fortuny znajdują się wyjątkowe Mistrzostwa Typerów, które w każdym tygodniu nagradzać będą najlepszych graczy. Poznaj szczegóły.

Czytaj więcej

Cashback 1500pln u bukmachera online Milenium
Cashback 1500pln u bukmachera online Milenium

W Milenium możecie liczyć na 3 poziomy cashbacku, a ten zapewni wam nawet do 1 500 złotych zwrotu na wasze konto gracza. Jak?

Czytaj więcej