Obstawianie Falubaz Zielona Góra

92%

Zdaniem niektórych żużel to sport narodowy. Z pewnością zdania w tym wypadku będą podzielone, jednak nie ma co ukrywać, że w tym sporcie motorowym od lat osiągamy spore sukcesy, zarówno indywidualne, jak i klubowe. W przypadku Ekstraligi mamy styczność z wieloma znanymi, cenionymi oraz utytułowanymi klubami. Jednym z nich jest z pewnością 7-krotny zdobywca tytułu Mistrza Polski Falubaz Zielona Góra. Żużel przy okazji cieszy się sporym zainteresowaniem osób obstawiających wyścigi żużlowe u bukmacherów. Dlatego też postanowiliśmy nieco przybliżyć obstawianie zakładów żużlowych online na przykładzie klubu z Zielonej Góry.

Historia klubu

Historia klubuFalubaz Zielona Góra to zespół, który został założony tuż po wojnie, jednak jego prawdziwe początki przypadają na rok 1961. Już po kilku latach, bo w 1965 roku zadebiutował w najwyższej klasie rozgrywkowej. Na swój pierwszy tytuł żużlowcy z Zielonej Góry czekać musieli do 1981 roku. Wtedy to dwa lata z rzędu Falubaz Zielona Góra zdobywał krajowe mistrzostwo. Kolejny tytuł miał miejsce w 1985, a następnie w 1991 roku. Od tego czasu nastały gorsze czasy dla klubu, który zajmował niższe miejsca w klasyfikacji, jak i często wędrował między I a II ligą. Przełomem był 2008 rok, gdy Falubaz Zielona Góra zajął w lidze 3. miejsce, a rok później zdobył 5. tytuł. Ostatni, siódmy puchar za MP otrzymał w 2013 roku.

Sezon 2018 zakończył dopiero na 7. miejscu, ratując się potem przed spadkiem w barażach. Jak klubowi zatem powiedzie się w nowym sezonie 2019? Obecnie w klubie znajdują się tacy zawodnicy jak Patryk Dudek, Mads Hansen, Michael Jepsen Jensen, Piotr Protasiewicz, Grzegorz Zengota czy Martin Smolinski.

Obstawianie żużla w Zielonej Górze

Wraz z początkiem kwietnia wystartuje nowy sezon żużlowy, w którym oczywiście w Ekstralidze występować będzie Falubaz Zielona Góra. Nie będzie jednym z faworytów do zdobycia tytułu, jednak kto wie, niespodzianki się zdarzają. Wraz z rozpoczęciem sezonu nadejdzie okazja do obstawiania konkretnych spotkań. Już przed pierwszymi meczami możemy wybrać jeden dostępny obecnie zakład, czyli obstawianie, kto zostanie mistrzem w sezonie 2019? Jeśli ufamy w Falubaz Zielona Góra, to możemy bez trudu obstawić właśnie ten klub lub jakikolwiek inny z ligi. Oczywiście wraz z rozpoczęciem pierwszych wyścigów będziemy mieć okazję do obstawiania poszczególnych meczy, co będzie okazją u bukmachera do wygrywania mniejszych bądź większych sum pieniędzy.

Jakie zakłady?

Istnieją w firmach bukmacherskich online 2 główne kategorie zakładów związanych z żużlem. Są to zakłady przedmeczowe jak i obstawianie na żywo. Pokażemy teraz, jak można w nich obstawiać Falubaz Zielona Góra. Zakłady przedmeczowe stanowią klasyczną formę zakładów, jakie zawieramy przed rozpoczęciem meczu żużlowego Falubazu Zielona Góra. Mamy tutaj do wyboru przede wszystkim obstawienie, kto będzie zwycięzcą meczu. Możemy również wybrać, iż Falubaz Zielona Góra swój mecz zremisuje. W zakładach przedmeczowych spotkamy również opcje wyboru najskuteczniejszego żużlowca w meczu czy też kilku z nich. Warto przy tym pamiętać, że oprócz spotkań ligowych zawodnicy Falubazu Zielona Góra mogą również brać udział w zawodach GP jak i również drużynowych, indywidualnych mistrzostw kraju. Tu również można obstawiać ich wyścigi.

Obok zakładów przedmeczowych dostępne są u bukmacherów także zakłady na żywo. Charakteryzują się odmiennym systemem, gdzie często zakłady są rozliczane błyskawicznie, a same kursy zmieniają się równie szybko wraz z wydarzeniami na torze. Oczywiście w obstawianiu na żywo ważne jest to, aby być w tym momencie na meczu Falubazu bądź też obserwować go w telewizji. W ten oto sposób możemy błyskawiczne reagować na to, co się dzieje na torze. W kuponach na żywo możemy obstawić zarówno wygranego całego meczu, poszczególne biegi. Możemy w takim wypadku wybrać zarówno zwycięzcę biegu, jak i również to, która drużyna zdobędzie w danym biegu więcej punktów. Dzięki szybkiemu rozliczaniu kursów, wygrane pieniądze możemy zainwestować w następne kupony.

Na co zwracać uwagę?

Na co zwracać uwagę?Oczywiście pierwsza sprawą, o której musimy pamiętać przy obstawianiu meczy Falubazu Zielona Góra jest wybór odpowiedniego bukmachera. Zarówno krajowe jak i zagraniczne firmy bukmacherskie online posiadają w swej ofercie polski żużel. W ten oto sposób możemy u nich obstawiać mecze Falubazu Zielona Góra. Warto jednak wybrać takiego bukmachera, który zaproponuje atrakcyjne kursy, ciekawe promocje czy też bonusy na start. Korzystając z bonusu powitalnego możemy zgarnąć na początek mniejszą lub większą sumę dodatkowych pieniędzy, które możemy następnie wykorzystać na kupony na żużel.

Osoby początkujące, które chcą obstawiać Falubaz Zielona Góra, muszą sobie zdać sprawę z faktu, że w przypadku żużla wszelkie statystyki są niezwykle pomocne. To dzięki danym statystycznym z bieżącego czy poprzedniego sezonu można dowiedzieć się, w jakiej formie znajduje się cały zespół, poszczególni zawodnicy. Trzeba sobie zdać sprawę z faktu, że gorsza forma wybranego zawodnika Falubazu będzie mieć istotny wpływ na końcowy wynik spotkania. Statystyki warto sprawdzać nie tylko w przypadku samego Falubazu, lecz również drużyn przeciwnych czy innych lig. Związane jest to z tym faktem, iż niektórzy zawodnicy Falubazu Zielona Góra występują również w lidze angielskiej, skandynawskiej czy innego kraju. Ten drugi fakt też mam znaczenie, gdyż wpływa na postawienie zakładów jedynie w dniu meczowym. Pamiętajmy o tym, że może się zawodnikowi przydarzyć wypadek, kontuzja, przez co nie wystąpi on w meczu ligowym Falubazu. Dlatego lepiej jest obstawiać mecze dopiero po potwierdzeniu składu. W przypadku statystyk drużyn czy zawodników sprawdźmy, jak sobie radzą w Zielonej Górze czy na innym torze. Są zespoły, które dominują u siebie, choć nie radzą sobie na wyjazdach. W zakładach na żywo warto sprawdzać, jaki będzie przez zawodnika wylosowany tor. Jedni jeżdżą lepiej po wewnętrznej, inni zaś po zewnętrznej toru.

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej