Obstawianie Lechia Gdańsk

92%

Lechia Gdańsk w Ekstraklasie gra od sezonu 2008/09. Nie sięgnęli jeszcze po tytuł mistrza kraju, ale z kolei dysponują już pucharem i superpucharem naszego kraju. To spory sukces, aczkolwiek już wkrótce może zostać jeszcze mocno poprawiony. Dzieje się tak za sprawą bardzo dobrej dyspozycji w sezonie 2018/19. Na chwilę obecną przewodzą w tabeli i gdyby nie problemy finansowe, które stale targają klubem, moglibyśmy śmiało mówić o tym, że to główny pretendent. Nawet Legia Warszawa i Jagiellonia Białystok nie spisywały się tak dobrze. Warto przy tym nadmienić o ogromnym progresie, jaki postąpił w ich szeregach.  Pozycje jakie zbierali w ostatnich pięciu sezonach to 4, 5, 5, 4 i… 13! Tak ogromny rozstrzał robi swoje, ale jednocześnie pokazuje, że Lechia wraca na właściwe tory.

Lechia Gdańsk klub z najlepszą statystyką klubowa w LOTTO Ekstraklasie

Lechia Gdańsk klub z najlepszą statystyką klubowa w LOTTO EkstraklasieLechia to prawdziwy fenomen, przynajmniej jeśli chodzi o sezon 2018/19. Powyżej podaliśmy ich stabilną formę z ostatnich lat. Z jej też powodu nikt nie spodziewał się aż takiego skoku jakości. Trener Stokowiec uważany jest za prawdziwego magika, co podkreślają praktycznie wszystkie media i na każdym kroku. Osobom, które nie są zaznajomione z tematem podsyłamy konkretniejsze informacje. Lechia Gdańsk w połowie opisywanego sezonu zajmowała pierwsze miejsce. Jest to o tyle ciekawe, że wiąże się z ogromnymi długami klubu. O ile pod koniec 2018 roku mówiło się głównie o Wiśle Kraków, tak nie możemy zapomnieć, że nawet piłkarze znad morza nie mogli liczyć na regularne pensje, a wielu z nich nie otrzymywało gotówki od miesięcy. Tym bardziej bardzo dobra forma zaskakuje. Przez 21 meczów zdobyli oni aż 45 punktów. Trzynaście razy wygrywali, sześciokrotnie remisowali i ponieśli tylko dwie porażki. To bilans bardzo przyzwoity, który mocno przybliża ich do upragnionego sukcesu. O ile o mistrzostwo będzie ciężko, bo walczy nadal Legia Warszawa oraz Jagiellonia Białystok, tak nie ma wątpliwości, że warto ich obserwować. Bilans bramkowy 36:18 nie wziął się przecież znikąd. To bez wątpienia najlepsze statystyka klubowa w LOTTO Ekstraklasie i chociaż Jaga strzeliła o jedną bramkę więcej, tak bilans obrony robi furorę i może być wzorem dla zainteresowanych osób. Skoro wiecie już zatem jak wygląda układ tabeli, jak również poznaliście podstawowe dane analityczne, warto się skupić na kolejnych faktach. Lechia to klub, który dobrze poznać z punktu widzenia typera.

Wysokość oferowanych kursów

Dlatego oprócz informacji, które już wam podaliśmy, powinniście przyjrzeć się kolejnym danym. Są one udostępniane przez dobrych bukmacherów. Dostępne są tam takie informacje jak bilans meczów domowych i wyjazdów, ale też bramki oraz head-to-head. To bardzo ważny wskaźnik, bowiem pokazuje nam jak kluby historycznie radziły sobie ze sobą na przestrzeni ostatnich miesięcy i lat. Koniecznie poznajcie się z takimi danymi, bowiem pomogą wam z realizacją celów, które na późniejszym etapie sobie założycie. Jeśli chodzi o liderów LOTTO Ekstraklasy, standardowy kurs na ich zwycięstwo, mimo tak dobrego roku, szacowany jest na poziomie 1,60 – 2,50. Dużo, prawda? Dzieje się tak za sprawą niezwykłego układu samej ligi. Jest ona mocno specyficzna i wymaga od was dużo cierpliwości. Przewidzenie wyniku nie jest takie łatwe, a lider bez trudu przegrywa tu z beniaminkiem czy ostatnią ligową formacją. Nie można o tym zapominać, aczkolwiek same kursy bez wątpienia dają tutaj spore nadzieje. Nawet w przypadku wyjazdów zwykle kurs mocno przekracza 2,00 – 2,20, co także będzie atutem. Im więcej będziecie w tym zakresie próbować, tym lepiej dla was, aczkolwiek gra na same uczucia zwykle się nie sprawdza.

Dlatego też powstały opcje dodatkowe i bonusy bukmacherskie. Za ich sprawą możecie liczyć na opcje jak ilość goli, rezultaty częściowe oraz końcowe. Sprawdzić można strzelców bramki, rzuty rożne i wolne, kartki, w tym czerwone. Od czasu do czasu jest tego jeszcze więcej. Chcemy jeszcze nadmienić o kolejnych rozwiązaniach, gotowych praktycznie do użycie wszędzie, gdzie tylko wejdziecie. Mamy na myśli możliwość gry na Lechię poprzez urządzenia mobilne. Oznacza to, że zagracie przez smartfony oraz tablety. System operacyjny nie ma tu znaczenia. Swojego czasu używało się przede wszystkim aplikacji, lecz obecnie przechodzi się na responsywne strony, dzięki czemu użytkowanie jest znacznie łatwiejsze. Dodajmy do tego jeszcze możliwość zakłady bukmacherskie na żywo. To bardzo popularna w ostatnim czasie metoda, dzięki której możecie grać na już rozpoczęty mecz. W ten sposób z jednej strony możecie analizować przed telewizorem wydarzenie, a potem postawić kupon, z drugiej, zrobić to nawet bezpośrednio ze stadionu. Takie analizy są bardzo dokładne i pozwolą wam na lepszą ocenę trwających wydarzeń.

Dodatki do zakładów w postaci bonusów

Jak zatem widzicie, dzieje się sporo, a Lechia Gdańsk odda wam ogromne możliwości gry. To jednak nie wszystko, bowiem bukmacherzy przygotowali dodatkowo liczne zestawy promocyjne. Już przy rejestracji liczyć możecie bezpośrednio na premię powitalną. Za jej sprawą otrzymacie podwojenie wpłaty, często nawet do kwoty przekraczającej 1 000 złotych. W praktyce takie działania oznaczają, że przy depozycie na taką wartość, łącznie zagracie za 2 000 złotych. Jakby tego było mało, marki oferują jeszcze bonusowo free bety. To całkowicie darmowe kupony, za sprawą których możecie próbować swoich sił. W razie przegranej – nic nie tracicie, jeśli jednak wygracie, gotówka automatycznie doliczana jest do waszego konta. Do tego dochodzi kilka akcji pobocznych, nakierowanych na konkretne dni tygodnia (odnawialne). Często zagracie nawet o wygrane wyższe o 14%. Radzimy zawsze być na bieżąco z bonusami, a także regulaminami, które są do nich dopisane. Więcej informacji o takiej grze znajdziecie bezpośrednio na stronie zakładów sportowych on-line.

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej