Obstawianie Lechia Gdańsk

92%

Lechia Gdańsk w Ekstraklasie gra od sezonu 2008/09. Nie sięgnęli jeszcze po tytuł mistrza kraju, ale z kolei dysponują już pucharem i superpucharem naszego kraju. To spory sukces, aczkolwiek już wkrótce może zostać jeszcze mocno poprawiony. Dzieje się tak za sprawą bardzo dobrej dyspozycji w sezonie 2018/19. Na chwilę obecną przewodzą w tabeli i gdyby nie problemy finansowe, które stale targają klubem, moglibyśmy śmiało mówić o tym, że to główny pretendent. Nawet Legia Warszawa i Jagiellonia Białystok nie spisywały się tak dobrze. Warto przy tym nadmienić o ogromnym progresie, jaki postąpił w ich szeregach.  Pozycje jakie zbierali w ostatnich pięciu sezonach to 4, 5, 5, 4 i… 13! Tak ogromny rozstrzał robi swoje, ale jednocześnie pokazuje, że Lechia wraca na właściwe tory.

Lechia Gdańsk klub z najlepszą statystyką klubowa w LOTTO Ekstraklasie

Lechia Gdańsk klub z najlepszą statystyką klubowa w LOTTO EkstraklasieLechia to prawdziwy fenomen, przynajmniej jeśli chodzi o sezon 2018/19. Powyżej podaliśmy ich stabilną formę z ostatnich lat. Z jej też powodu nikt nie spodziewał się aż takiego skoku jakości. Trener Stokowiec uważany jest za prawdziwego magika, co podkreślają praktycznie wszystkie media i na każdym kroku. Osobom, które nie są zaznajomione z tematem podsyłamy konkretniejsze informacje. Lechia Gdańsk w połowie opisywanego sezonu zajmowała pierwsze miejsce. Jest to o tyle ciekawe, że wiąże się z ogromnymi długami klubu. O ile pod koniec 2018 roku mówiło się głównie o Wiśle Kraków, tak nie możemy zapomnieć, że nawet piłkarze znad morza nie mogli liczyć na regularne pensje, a wielu z nich nie otrzymywało gotówki od miesięcy. Tym bardziej bardzo dobra forma zaskakuje. Przez 21 meczów zdobyli oni aż 45 punktów. Trzynaście razy wygrywali, sześciokrotnie remisowali i ponieśli tylko dwie porażki. To bilans bardzo przyzwoity, który mocno przybliża ich do upragnionego sukcesu. O ile o mistrzostwo będzie ciężko, bo walczy nadal Legia Warszawa oraz Jagiellonia Białystok, tak nie ma wątpliwości, że warto ich obserwować. Bilans bramkowy 36:18 nie wziął się przecież znikąd. To bez wątpienia najlepsze statystyka klubowa w LOTTO Ekstraklasie i chociaż Jaga strzeliła o jedną bramkę więcej, tak bilans obrony robi furorę i może być wzorem dla zainteresowanych osób. Skoro wiecie już zatem jak wygląda układ tabeli, jak również poznaliście podstawowe dane analityczne, warto się skupić na kolejnych faktach. Lechia to klub, który dobrze poznać z punktu widzenia typera.

Wysokość oferowanych kursów

Dlatego oprócz informacji, które już wam podaliśmy, powinniście przyjrzeć się kolejnym danym. Są one udostępniane przez dobrych bukmacherów. Dostępne są tam takie informacje jak bilans meczów domowych i wyjazdów, ale też bramki oraz head-to-head. To bardzo ważny wskaźnik, bowiem pokazuje nam jak kluby historycznie radziły sobie ze sobą na przestrzeni ostatnich miesięcy i lat. Koniecznie poznajcie się z takimi danymi, bowiem pomogą wam z realizacją celów, które na późniejszym etapie sobie założycie. Jeśli chodzi o liderów LOTTO Ekstraklasy, standardowy kurs na ich zwycięstwo, mimo tak dobrego roku, szacowany jest na poziomie 1,60 – 2,50. Dużo, prawda? Dzieje się tak za sprawą niezwykłego układu samej ligi. Jest ona mocno specyficzna i wymaga od was dużo cierpliwości. Przewidzenie wyniku nie jest takie łatwe, a lider bez trudu przegrywa tu z beniaminkiem czy ostatnią ligową formacją. Nie można o tym zapominać, aczkolwiek same kursy bez wątpienia dają tutaj spore nadzieje. Nawet w przypadku wyjazdów zwykle kurs mocno przekracza 2,00 – 2,20, co także będzie atutem. Im więcej będziecie w tym zakresie próbować, tym lepiej dla was, aczkolwiek gra na same uczucia zwykle się nie sprawdza.

Dlatego też powstały opcje dodatkowe i bonusy bukmacherskie. Za ich sprawą możecie liczyć na opcje jak ilość goli, rezultaty częściowe oraz końcowe. Sprawdzić można strzelców bramki, rzuty rożne i wolne, kartki, w tym czerwone. Od czasu do czasu jest tego jeszcze więcej. Chcemy jeszcze nadmienić o kolejnych rozwiązaniach, gotowych praktycznie do użycie wszędzie, gdzie tylko wejdziecie. Mamy na myśli możliwość gry na Lechię poprzez urządzenia mobilne. Oznacza to, że zagracie przez smartfony oraz tablety. System operacyjny nie ma tu znaczenia. Swojego czasu używało się przede wszystkim aplikacji, lecz obecnie przechodzi się na responsywne strony, dzięki czemu użytkowanie jest znacznie łatwiejsze. Dodajmy do tego jeszcze możliwość zakłady bukmacherskie na żywo. To bardzo popularna w ostatnim czasie metoda, dzięki której możecie grać na już rozpoczęty mecz. W ten sposób z jednej strony możecie analizować przed telewizorem wydarzenie, a potem postawić kupon, z drugiej, zrobić to nawet bezpośrednio ze stadionu. Takie analizy są bardzo dokładne i pozwolą wam na lepszą ocenę trwających wydarzeń.

Dodatki do zakładów w postaci bonusów

Jak zatem widzicie, dzieje się sporo, a Lechia Gdańsk odda wam ogromne możliwości gry. To jednak nie wszystko, bowiem bukmacherzy przygotowali dodatkowo liczne zestawy promocyjne. Już przy rejestracji liczyć możecie bezpośrednio na premię powitalną. Za jej sprawą otrzymacie podwojenie wpłaty, często nawet do kwoty przekraczającej 1 000 złotych. W praktyce takie działania oznaczają, że przy depozycie na taką wartość, łącznie zagracie za 2 000 złotych. Jakby tego było mało, marki oferują jeszcze bonusowo free bety. To całkowicie darmowe kupony, za sprawą których możecie próbować swoich sił. W razie przegranej – nic nie tracicie, jeśli jednak wygracie, gotówka automatycznie doliczana jest do waszego konta. Do tego dochodzi kilka akcji pobocznych, nakierowanych na konkretne dni tygodnia (odnawialne). Często zagracie nawet o wygrane wyższe o 14%. Radzimy zawsze być na bieżąco z bonusami, a także regulaminami, które są do nich dopisane. Więcej informacji o takiej grze znajdziecie bezpośrednio na stronie zakładów sportowych on-line.

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

200 zł w zakładzie bez ryzyka w STS
200 zł w zakładzie bez ryzyka od bukmachera STS

STS oferuje zwrot za spotkania z WTA Finals w Shenzhen. Na wasze konta może wrócić nawet do 200 złotych w gotówce premiowej. Zainteresowani?

Czytaj więcej

Europejskie puchary w LvBet
Europejskie puchary w LvBet z bonusem 1000zł

Turniej europejskich pucharów od Lvbet daje ogromny zastrzyk pieniędzy. Graj zatem mecze na Ligę Mistrzów i Ligę Europy, wygraj do tysiaka!

Czytaj więcej

Darmowy zakład 150 zł na urodziny Millenium
Darmowy zakład 150 zł na urodziny bukmachera Milenium

Milenium z okazji piętnastolecia istnienia podejmuje kroki za sprawa których będziecie mogli otrzymać zwrot na poziomie do 150 złotych w gotówce.

Czytaj więcej

Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet
Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet

Fantasy Premier League oraz Forbet to okazja do wygrania nawet 800 złotych oraz oficjalnej koszulki meczowej Premier League. Wygraj ją i ty!

Czytaj więcej

Europejskie puchary bez podatku w forBet
Europejskie puchary z bonusem bez podatku w forBet

Oferta Forbet zakłada obecnie powiększenie wartości kuponów rozgrywanych na europejskie puchary o wartość podatku! Wygraj znacznie więcej!

Czytaj więcej

BetClic - bonusy bukmacherskie
BetClic - bonusy bukmacherskie - Listopad 2019

Aktualne promocje od bukmachera Betclic to zestaw stałych oraz krótkoterminowych akcji, na podstawie których wygracie znacznie większe pieniądze.

Czytaj więcej

Wirtualne sporty z bonusem 20 zł w Lvbet
Wirtualne sporty z bonusem bukmacherskim 20 zł w Lvbet

Dodatkowe 20 złotych na zakłady wirtualne od LVbet to premia na ten tydzień. Wystarczy zagrać między poniedziałkiem za niedzielą za 100 zł.

Czytaj więcej

Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w Lvbet
Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w promocji Lvbet

Darmowy zakład o wartości 20 złotych wpadnie na wasze konta LVbet, jeśli tylko wypełnicie formularz rejestracyjny i zgłosicie chęć otrzymania premii.

Czytaj więcej

5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w Lvbet
5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w promocji Lvbet

Fame MMA 5 już 26 października. Warto postawić na LVbet swój kupon związany z wydarzeniem, gdyż może on zapewnić 1 500 złotych w bonusie.

Czytaj więcej

Graj NBA i zgarnij aż 1500 zł w forBet
Obstawiaj NBA i zgarnij aż 1500 zł w promocji forBet

Graj w NBA razem z forBET i wygrywaj nawet 1 500 złotych premii za sprawą ich nowego rankingu konkursowego. Wchodzisz w to? Poznaj szczegóły.

Czytaj więcej