Obstawianie Legia Warszawa

92%

Legia Warszawa znajduję się na pierwszym miejscu tabeli wszech czasów polskiej Ekstraklasy. To nie lada osiągnięcie, które oczywiście wspierane jest licznymi tytułami. To jedna z tych marek, które po mistrzostwa sięgają najczęściej. Ich obecna forma pozwala myśleć, że również w bieżącym sezonie te statystyki poprawią. Sukces odnosili już trzy lata z rzędu, a nie musimy dodawać, jak jest to istotne. W sezonie 2018/19 okupują pozycję wicelidera, jednakże – co zaznaczymy na dalszym etapie – należy brać pod uwagę, że w podobnej sytuacji bywali już parokrotnie. Tu zmienić się może wszystko, dlatego przygotowaliśmy dla was artykuł, w którym chcemy nadmienić czego oczekiwać i jak powinny wyglądać poprawne typy na piłkę nożną każdego z was.

Jak się przedstawiają kursy na faworyta Ekstraklasy

Jak się przedstawiają kursy na faworyta EkstraklasyTo, że Legia jest największym pewniakiem w LOTTO Ekstraklasie nie powinno budzić żadnego zdziwienia. Trzeba jednak mieć na uwadze, że w sezonie 2018/19 na jego półmetku zajmowali „dopiero” drugie miejsce. Trzykrotnie przegrywali, zaliczyli aż sześć remisów. Nie ratuje ich tym samym 12 kolejnych zwycięstw. 42 oczka to wciąż o 3 mniej, niż zdobyła w tym samym czasie Lechia Gdańsk, która ma bardzo poważne problemy finansowe. Na ich korzyść przemawia jednak bilans bramkowy 35:20, który należy do najlepszych w lidze. Daje nam to też niejako przekaz do tego, by kusić się na konkretna ilość bramek w spotkaniu, ponieważ jak widać, istnieje tutaj spory wzorzec do działań. Z drugiej wszak strony należy zwrócić uwagę na to, że polskie ligi piłkarskie należą do szalenie specyficznych. Nic dziwnego, że bukmacherzy – nie tylko z kraju – oferują niezwykle wysokie kursy na wszystkie zdarzenia. Porównywalne są często do lig amerykańskich, jak MLB czy NHL, gdzie oferta zdarzeń jest znacznie wyższa niż standardowo. Mówimy tak nie bez powodu, tu regularnie bowiem pierwsza drużyna przegrywa z ostatnią, a absolutny lider zawodzi na każdym możliwym froncie. Doprowadziło to do sytuacji, w której nawet pewne mecze Legii Warszawa oceniane są zwykle na 1,60 i wyżej. Mamy tu na myśli spotkania domowe, co jest w ogóle niespotykane na skalę światową. Jeśli spojrzymy na faworytów z Premier League czy Primera Division, zwykle otrzymamy współczynnik nawet gorszy o przeszło 0,50. Legia z kolei daje nam realne szanse na duże wygrane nawet przy singlach. Będzie tez idealnym dodatkiem do kuponów łączonych, jeśli chcecie zamieścić na nim więcej propozycji. Sprawdzi się jeszcze lepiej w wydarzeniach systemowych, aczkolwiek ten wybór, jak zawsze zresztą, pozostawiamy już tylko wam. Przy kursie na mecze wyjazdowe prawie zawsze dobijają one do 2,00, co również daje nam ogólny wgląd w obraz LOTTO Ekstraklasy.

Rodzaje dostępnych zakładów i ich różnorodność

Legia walczy o mistrzostwo i każda strata punktów będzie przez nich postrzegana jako prawdziwa katastrofa. Dlatego też warto się nad tym zastanowić już teraz. Oczywiście jednak do wyboru macie znacznie więcej opcji. Mamy tu na myśli zarówno wiele edycji handicapu, jak też podpórki. Chodzi w nich przede wszystkim o minimalizowanie ryzyka – tj. granie na jednym kuponie np. wygranej i remisu (1X). Kurs jest wówczas niższy, ale przy Legii i tak będzie interesującym uzupełnieniem kuponu. Do tego doliczamy również ilość goli w meczu od poniżej 0,5 do powyżej 5,0. Nie braknie wyniku do przerwy, dokładnego rezultatu, w tym na koniec, strzelców bramek, ilości żółtych i czerwonych kartek, rzutów wolnych, rożnych czy innych czynników jak chociażby „drużyna gospodarzy strzeli X bramek.” – wszystko to zawsze zależy od danego bukmachera. Niektórzy zaoferują nam więcej niż sto zdarzeń, inni tylko kilka. Wiąże się to też z różnorodnymi kursami, które dobrze jest porównywać na podstawie kilku marek. Liczyć się też trzeba, że ilość propozycji powiązana będzie z rangą meczu, typem rozgrywek, formą drużyny czy rywalem. W przypadku Legii zwracać uwagę należy na wiele kolejnych rozwiązań.

W analityce na pewno pomoże nam ich system, który pozwoli na sprawdzenie wszelkich zdarzeń powiązanych z klubem. Jest to oczywiście zależne od bukmachera, ale marki te dokładają solidnej roboty do tego, by ten współczynnik działał jak należy. Na tej podstawie dowiecie się jak prezentuje się forma domowa Legii, jak gra na wyjeździe, ile i kto strzela bramki. Możecie się też spodziewać danych head-to-head, czyli takich, które pokazują jak Warszawiacy grają z klubem z którym mierzą się w najbliższej kolejce. To cenne dane. Wykorzystacie je nawet mobilnie, bowiem zakłady sportowe dostępne są przez tablety i smartfony. Jakby tego było mało, liczyć można również na tryb na żywo. Jest to coraz popularniejsze rozwiązanie, dzięki któremu zagracie już po rozpoczęciu spotkania. Będzie ono dostępne od pierwszej minuty. Za jego sprawą przeanalizujecie obecną grę klubu, po czym wystawicie kupon, który okaże się najkorzystniejszy, bez typowania na faworyta przedmeczowego. Liczy się bowiem forma dnia, co potwierdzają statystyki i setki komentarzy z sieci.

Podsumowanie

Na koniec tego artykułu przejdziemy bezpośrednio do promocji. Składają się one na pełny obraz danego bukmachera i pozwalają nam na typowaniu na Legię Warszawa wygrać po prostu więcej. Do podstawowych zagadnień zaliczymy tu oczywiście premię powitalną. Jest to pierwsza akcja po zarejestrowaniu konta i pozwala nam – zwykle – podwoić depozyt i zyskać znacznie więcej gotówki. Jeśli doliczymy do tego free bety, czyli darmowe zakłady, zyskamy świetny pakiet startowy. Będzie on na pewno wspierany o kolejne zakłady premiowane gotówką, wzrost gotówki przy większej ilości zdarzeń na kuponie czy inne, w tym doładowania gotówkowe. Im więcej bonusów, tym korzystniej dla gracza. Z punktu widzenia osoby typującej warto zatem zadbać, by współpracować z marką aktywną on-line.

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej