Obstawianie Legia Warszawa

92%

Legia Warszawa znajduję się na pierwszym miejscu tabeli wszech czasów polskiej Ekstraklasy. To nie lada osiągnięcie, które oczywiście wspierane jest licznymi tytułami. To jedna z tych marek, które po mistrzostwa sięgają najczęściej. Ich obecna forma pozwala myśleć, że również w bieżącym sezonie te statystyki poprawią. Sukces odnosili już trzy lata z rzędu, a nie musimy dodawać, jak jest to istotne. W sezonie 2018/19 okupują pozycję wicelidera, jednakże – co zaznaczymy na dalszym etapie – należy brać pod uwagę, że w podobnej sytuacji bywali już parokrotnie. Tu zmienić się może wszystko, dlatego przygotowaliśmy dla was artykuł, w którym chcemy nadmienić czego oczekiwać i jak powinny wyglądać poprawne typy na piłkę nożną każdego z was.

Jak się przedstawiają kursy na faworyta Ekstraklasy

Jak się przedstawiają kursy na faworyta EkstraklasyTo, że Legia jest największym pewniakiem w LOTTO Ekstraklasie nie powinno budzić żadnego zdziwienia. Trzeba jednak mieć na uwadze, że w sezonie 2018/19 na jego półmetku zajmowali „dopiero” drugie miejsce. Trzykrotnie przegrywali, zaliczyli aż sześć remisów. Nie ratuje ich tym samym 12 kolejnych zwycięstw. 42 oczka to wciąż o 3 mniej, niż zdobyła w tym samym czasie Lechia Gdańsk, która ma bardzo poważne problemy finansowe. Na ich korzyść przemawia jednak bilans bramkowy 35:20, który należy do najlepszych w lidze. Daje nam to też niejako przekaz do tego, by kusić się na konkretna ilość bramek w spotkaniu, ponieważ jak widać, istnieje tutaj spory wzorzec do działań. Z drugiej wszak strony należy zwrócić uwagę na to, że polskie ligi piłkarskie należą do szalenie specyficznych. Nic dziwnego, że bukmacherzy – nie tylko z kraju – oferują niezwykle wysokie kursy na wszystkie zdarzenia. Porównywalne są często do lig amerykańskich, jak MLB czy NHL, gdzie oferta zdarzeń jest znacznie wyższa niż standardowo. Mówimy tak nie bez powodu, tu regularnie bowiem pierwsza drużyna przegrywa z ostatnią, a absolutny lider zawodzi na każdym możliwym froncie. Doprowadziło to do sytuacji, w której nawet pewne mecze Legii Warszawa oceniane są zwykle na 1,60 i wyżej. Mamy tu na myśli spotkania domowe, co jest w ogóle niespotykane na skalę światową. Jeśli spojrzymy na faworytów z Premier League czy Primera Division, zwykle otrzymamy współczynnik nawet gorszy o przeszło 0,50. Legia z kolei daje nam realne szanse na duże wygrane nawet przy singlach. Będzie tez idealnym dodatkiem do kuponów łączonych, jeśli chcecie zamieścić na nim więcej propozycji. Sprawdzi się jeszcze lepiej w wydarzeniach systemowych, aczkolwiek ten wybór, jak zawsze zresztą, pozostawiamy już tylko wam. Przy kursie na mecze wyjazdowe prawie zawsze dobijają one do 2,00, co również daje nam ogólny wgląd w obraz LOTTO Ekstraklasy.

Rodzaje dostępnych zakładów i ich różnorodność

Legia walczy o mistrzostwo i każda strata punktów będzie przez nich postrzegana jako prawdziwa katastrofa. Dlatego też warto się nad tym zastanowić już teraz. Oczywiście jednak do wyboru macie znacznie więcej opcji. Mamy tu na myśli zarówno wiele edycji handicapu, jak też podpórki. Chodzi w nich przede wszystkim o minimalizowanie ryzyka – tj. granie na jednym kuponie np. wygranej i remisu (1X). Kurs jest wówczas niższy, ale przy Legii i tak będzie interesującym uzupełnieniem kuponu. Do tego doliczamy również ilość goli w meczu od poniżej 0,5 do powyżej 5,0. Nie braknie wyniku do przerwy, dokładnego rezultatu, w tym na koniec, strzelców bramek, ilości żółtych i czerwonych kartek, rzutów wolnych, rożnych czy innych czynników jak chociażby „drużyna gospodarzy strzeli X bramek.” – wszystko to zawsze zależy od danego bukmachera. Niektórzy zaoferują nam więcej niż sto zdarzeń, inni tylko kilka. Wiąże się to też z różnorodnymi kursami, które dobrze jest porównywać na podstawie kilku marek. Liczyć się też trzeba, że ilość propozycji powiązana będzie z rangą meczu, typem rozgrywek, formą drużyny czy rywalem. W przypadku Legii zwracać uwagę należy na wiele kolejnych rozwiązań.

W analityce na pewno pomoże nam ich system, który pozwoli na sprawdzenie wszelkich zdarzeń powiązanych z klubem. Jest to oczywiście zależne od bukmachera, ale marki te dokładają solidnej roboty do tego, by ten współczynnik działał jak należy. Na tej podstawie dowiecie się jak prezentuje się forma domowa Legii, jak gra na wyjeździe, ile i kto strzela bramki. Możecie się też spodziewać danych head-to-head, czyli takich, które pokazują jak Warszawiacy grają z klubem z którym mierzą się w najbliższej kolejce. To cenne dane. Wykorzystacie je nawet mobilnie, bowiem zakłady sportowe dostępne są przez tablety i smartfony. Jakby tego było mało, liczyć można również na tryb na żywo. Jest to coraz popularniejsze rozwiązanie, dzięki któremu zagracie już po rozpoczęciu spotkania. Będzie ono dostępne od pierwszej minuty. Za jego sprawą przeanalizujecie obecną grę klubu, po czym wystawicie kupon, który okaże się najkorzystniejszy, bez typowania na faworyta przedmeczowego. Liczy się bowiem forma dnia, co potwierdzają statystyki i setki komentarzy z sieci.

Podsumowanie

Na koniec tego artykułu przejdziemy bezpośrednio do promocji. Składają się one na pełny obraz danego bukmachera i pozwalają nam na typowaniu na Legię Warszawa wygrać po prostu więcej. Do podstawowych zagadnień zaliczymy tu oczywiście premię powitalną. Jest to pierwsza akcja po zarejestrowaniu konta i pozwala nam – zwykle – podwoić depozyt i zyskać znacznie więcej gotówki. Jeśli doliczymy do tego free bety, czyli darmowe zakłady, zyskamy świetny pakiet startowy. Będzie on na pewno wspierany o kolejne zakłady premiowane gotówką, wzrost gotówki przy większej ilości zdarzeń na kuponie czy inne, w tym doładowania gotówkowe. Im więcej bonusów, tym korzystniej dla gracza. Z punktu widzenia osoby typującej warto zatem zadbać, by współpracować z marką aktywną on-line.

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

200 zł w zakładzie bez ryzyka w STS
200 zł w zakładzie bez ryzyka od bukmachera STS

STS oferuje zwrot za spotkania z WTA Finals w Shenzhen. Na wasze konta może wrócić nawet do 200 złotych w gotówce premiowej. Zainteresowani?

Czytaj więcej

Europejskie puchary w LvBet
Europejskie puchary w LvBet z bonusem 1000zł

Turniej europejskich pucharów od Lvbet daje ogromny zastrzyk pieniędzy. Graj zatem mecze na Ligę Mistrzów i Ligę Europy, wygraj do tysiaka!

Czytaj więcej

Darmowy zakład 150 zł na urodziny Millenium
Darmowy zakład 150 zł na urodziny bukmachera Milenium

Milenium z okazji piętnastolecia istnienia podejmuje kroki za sprawa których będziecie mogli otrzymać zwrot na poziomie do 150 złotych w gotówce.

Czytaj więcej

Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet
Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet

Fantasy Premier League oraz Forbet to okazja do wygrania nawet 800 złotych oraz oficjalnej koszulki meczowej Premier League. Wygraj ją i ty!

Czytaj więcej

Europejskie puchary bez podatku w forBet
Europejskie puchary z bonusem bez podatku w forBet

Oferta Forbet zakłada obecnie powiększenie wartości kuponów rozgrywanych na europejskie puchary o wartość podatku! Wygraj znacznie więcej!

Czytaj więcej

BetClic - bonusy bukmacherskie
BetClic - bonusy bukmacherskie - Listopad 2019

Aktualne promocje od bukmachera Betclic to zestaw stałych oraz krótkoterminowych akcji, na podstawie których wygracie znacznie większe pieniądze.

Czytaj więcej

Wirtualne sporty z bonusem 20 zł w Lvbet
Wirtualne sporty z bonusem bukmacherskim 20 zł w Lvbet

Dodatkowe 20 złotych na zakłady wirtualne od LVbet to premia na ten tydzień. Wystarczy zagrać między poniedziałkiem za niedzielą za 100 zł.

Czytaj więcej

Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w Lvbet
Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w promocji Lvbet

Darmowy zakład o wartości 20 złotych wpadnie na wasze konta LVbet, jeśli tylko wypełnicie formularz rejestracyjny i zgłosicie chęć otrzymania premii.

Czytaj więcej

5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w Lvbet
5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w promocji Lvbet

Fame MMA 5 już 26 października. Warto postawić na LVbet swój kupon związany z wydarzeniem, gdyż może on zapewnić 1 500 złotych w bonusie.

Czytaj więcej

Graj NBA i zgarnij aż 1500 zł w forBet
Obstawiaj NBA i zgarnij aż 1500 zł w promocji forBet

Graj w NBA razem z forBET i wygrywaj nawet 1 500 złotych premii za sprawą ich nowego rankingu konkursowego. Wchodzisz w to? Poznaj szczegóły.

Czytaj więcej