Obstawianie Miedź Legnica

92%

Awans Miedzi Legnica z 2018 roku odbierać należy jako sporą niespodziankę. Ich obecność w LOTTO Ekstraklasie jest zaskakująca, ale trzeba też przyznać, że osiągane przed tym wyniki były naprawdę obiecujące. Najwyższy poziom rozgrywkowy mocno jednak weryfikuje ich aspiracje i o utrzymanie będzie niezwykle ciężko. To 82 ekipa, która gra na szczycie. W połowie sezonu zajmują 13. miejsce, jednakże różnica punktowa pomiędzy nimi a przed ostatnią formacją to… 1 oczko. Jak zatem sami dostrzegacie, na pewno będzie się działo, a realna ocena możliwości i ostatecznej lokaty tej formacji musi jeszcze poczekać. Pewne jest to, że na chwilę obecną klub ma pięć zwycięstw, dwa razy więcej porażek oraz sześć remisów. Udało im się zaliczyć dorobek bramkowy na poziomie 21:38, co jasno pokazuje nam, że zarówno w obronie jak i ataku (najgorszy bilans ligowy) jest bardzo źle

Propozycje kursów na mecze Miedź Legnica

Propozycje kursów na mecze Miedź LegnicaWiecie już jak prezentuje się obecnie Miedź Legnica. W 2019 roku czeka ich potwornie trudne zadanie utrzymania się w lidze. Głównymi rywalami będą oczywiście Zagłębie Sosnowiec, Wisła Płock, Górnik Zabrze i zapewne Śląsk Wrocław. W tym zestawieniu może się jednak wszystko zmienić, co zresztą pokazały noworoczne spotkania i przykładowe zwycięstwa obu ostatnich formacji. LOTTO Ekstraklasa należy do lig całkowicie nieprzewidywalnych. Na każdym kroku zaznaczamy, że ostatnia formacja może pokonać lidera tylko po to, by w następnym meczu przegrać 0:4. To ligowa codzienność, dlatego też należy ona do grona lig z najwyższymi kursami piłkarskimi. Z jednej strony to potwornie duży atut, z drugiej ogromna bolączka dla typera i analityka. Przewidzenie rezultatu wiąże się tu praktycznie z cudem, ale jeśli sztuka ta się wam uda, otrzymacie znacznie więcej korzyści, niż moglibyście zakładać. Biorąc pod uwagę trudy ligowe należy zakładać, że Miedź będzie odpowiadała za kilka korzystnych propozycji kursowych. Przede wszystkim mamy tu na myśli strzelanie oraz puszczanie bramek, o czym słów kilka opiszemy jeszcze na dalszym etapie naszej lektury.

Średnia ilość propozycji zdarzeń na spotkania Miedzi wynosi od kilku do nawet setki. Wszystko to zależne jest po pierwsze od bukmachera u którego zagracie, po drugie, od rywala z którym się mierzą. Wiadomym jest, że jeśli będzie to Legia Warszawa, liczba ta rośnie, aczkolwiek przy ostatnich drużynach, może sporo zmaleć. Niejako zawęża nam to pole manewru. Kursy na mecze domowe szacowane są tu w granicy 2,50! To bardzo wysoka propozycja. Pokazuje nam, że za postawione 10 złotych, przy wygranej, otrzymacie 25 złotych. Jeszcze lepiej wygląda to przy wyjazdach, gdzie propozycja ta szacowana jest nawet na 3,50 do 4,50! Wobec takich cyfr nie można przechodzić obojętnie, bowiem pokazują nam bardzo konkretne i mocne zestawienie. Nie ma tu oczywiście reguły, że tak to będzie wyglądać w przyszłości, sezon 2018/19 jest jednak mocnym przetarciem klubowym i należy zakładać, że do momentu pewnego utrzymania, wartości te nie będą się zmieniać.

Co obstawiać, mając na uwadze najbliższe wydarzenie?

Zaczniemy od tego, że przy analizie możecie się kierować kilkoma czynnikami. Serwisy bukmacherskie są w tej materii niezwykle pomocne i znajdziecie tam sporo wsparcia. Przechodząc do najbliższego meczu Miedzy Legnica znajdziecie tam bowiem statystyki nakierowane na to, jak prezentuje się formacja w tym sezonie. W ten sposób znajdziecie przykładowo konkretne wyniki z ostatnich pięciu meczów. Do tego dochodzi typ head to head, gdzie widnieją rezultaty ostatnich potyczek pomiędzy właśnie Miedzią, a ich najbliższym rywalem. To bardzo solidna podpowiedź. Dane historyczne są przecież oficjalnymi wyznacznikami i pokazują nam, jak formacja radzi sobie przy grze na danej murawie i ze wskazanymi piłkarzami. To solidne podwaliny do złożenia dalszego kuponu, jednakże jak już napisaliśmy, LOTTO Ekstraklasa jest specyficzna, dlatego nie możecie się kierować jedynie tym. Przykładem niech tu będzie mecz Górnika Zabrze z Wisłą na początku 2019 roku, kiedy gospodarze gładko wygrali 2:0, a mogli nawet i kilkukrotnie wyżej, chociaż do tego starcia zajmowali przed ostatnią pozycję, a Biała Gwiazda okupowała miejsce gwarantujące grupę mistrzowską.

Wśród kursów na Miedź znajdziemy takie propozycje jak pełne handicapy w różnych wydaniach. Obok klasycznego 1 X 2 widoczni są także strzelcy bramek czy ogólnie bilans bramkowy z danego meczu. Będą opcje ilości goli, autów, rożnych, kartek czy nawet dokładny wynik w danym okresie. Takich opcji może być i kilkadziesiąt, dzięki czemu warto zastanowić się nad końcowym kuponem. Na początku wspomnieliśmy, że cenne będą typy w których uwzględni się strzelone i stracone bramki. Biorąc pod uwagę oficjalne statystyki, gra na poniżej 1,5 strzelonej wygląda bardzo zasadnie. Z kolei stracone więcej niż 1,5 gola także oscyluje w granicach pewniaka.

Podsumowanie

Jak widzicie po kursach i możliwościach, jest tego dużo. Warto zacząć od użytkowania promocji, które pozwolą wam w należy sposób przejść przez daną grę i zaoferują ciekawe rozwiązania systemowe. Po rejestracji u danego bukmachera prawie zawsze możecie liczyć na bonus powitalny. To pierwsze uzupełnienie konta zapewni nawet podwojenie posiadanych środków. Często dodaje się do tego – lub osobno – free bety. Za ich sprawą zagracie z kolei za darmo, bez ponoszenia żadnego własnego kosztu. W razie wygranej na koncie wyląduje realna gotówka, a porażka… nic złego się nie stanie. Nic nie stracicie, poza szansą. Do tego dochodzą doładowania gotówkowe, odnawialne bonusy lojalnościowe czy system zapraszania znajomych. Stąd też nie wahajcie się, próbujcie swoich sił, grajcie na Miedź Legnica i to, co się wiąże z klubem. Bukmacherzy kuszą i robią to na tym etapie bardzo dobrze.

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej