Obstawianie Miedź Legnica

92%

Awans Miedzi Legnica z 2018 roku odbierać należy jako sporą niespodziankę. Ich obecność w LOTTO Ekstraklasie jest zaskakująca, ale trzeba też przyznać, że osiągane przed tym wyniki były naprawdę obiecujące. Najwyższy poziom rozgrywkowy mocno jednak weryfikuje ich aspiracje i o utrzymanie będzie niezwykle ciężko. To 82 ekipa, która gra na szczycie. W połowie sezonu zajmują 13. miejsce, jednakże różnica punktowa pomiędzy nimi a przed ostatnią formacją to… 1 oczko. Jak zatem sami dostrzegacie, na pewno będzie się działo, a realna ocena możliwości i ostatecznej lokaty tej formacji musi jeszcze poczekać. Pewne jest to, że na chwilę obecną klub ma pięć zwycięstw, dwa razy więcej porażek oraz sześć remisów. Udało im się zaliczyć dorobek bramkowy na poziomie 21:38, co jasno pokazuje nam, że zarówno w obronie jak i ataku (najgorszy bilans ligowy) jest bardzo źle

Propozycje kursów na mecze Miedź Legnica

Propozycje kursów na mecze Miedź LegnicaWiecie już jak prezentuje się obecnie Miedź Legnica. W 2019 roku czeka ich potwornie trudne zadanie utrzymania się w lidze. Głównymi rywalami będą oczywiście Zagłębie Sosnowiec, Wisła Płock, Górnik Zabrze i zapewne Śląsk Wrocław. W tym zestawieniu może się jednak wszystko zmienić, co zresztą pokazały noworoczne spotkania i przykładowe zwycięstwa obu ostatnich formacji. LOTTO Ekstraklasa należy do lig całkowicie nieprzewidywalnych. Na każdym kroku zaznaczamy, że ostatnia formacja może pokonać lidera tylko po to, by w następnym meczu przegrać 0:4. To ligowa codzienność, dlatego też należy ona do grona lig z najwyższymi kursami piłkarskimi. Z jednej strony to potwornie duży atut, z drugiej ogromna bolączka dla typera i analityka. Przewidzenie rezultatu wiąże się tu praktycznie z cudem, ale jeśli sztuka ta się wam uda, otrzymacie znacznie więcej korzyści, niż moglibyście zakładać. Biorąc pod uwagę trudy ligowe należy zakładać, że Miedź będzie odpowiadała za kilka korzystnych propozycji kursowych. Przede wszystkim mamy tu na myśli strzelanie oraz puszczanie bramek, o czym słów kilka opiszemy jeszcze na dalszym etapie naszej lektury.

Średnia ilość propozycji zdarzeń na spotkania Miedzi wynosi od kilku do nawet setki. Wszystko to zależne jest po pierwsze od bukmachera u którego zagracie, po drugie, od rywala z którym się mierzą. Wiadomym jest, że jeśli będzie to Legia Warszawa, liczba ta rośnie, aczkolwiek przy ostatnich drużynach, może sporo zmaleć. Niejako zawęża nam to pole manewru. Kursy na mecze domowe szacowane są tu w granicy 2,50! To bardzo wysoka propozycja. Pokazuje nam, że za postawione 10 złotych, przy wygranej, otrzymacie 25 złotych. Jeszcze lepiej wygląda to przy wyjazdach, gdzie propozycja ta szacowana jest nawet na 3,50 do 4,50! Wobec takich cyfr nie można przechodzić obojętnie, bowiem pokazują nam bardzo konkretne i mocne zestawienie. Nie ma tu oczywiście reguły, że tak to będzie wyglądać w przyszłości, sezon 2018/19 jest jednak mocnym przetarciem klubowym i należy zakładać, że do momentu pewnego utrzymania, wartości te nie będą się zmieniać.

Co obstawiać, mając na uwadze najbliższe wydarzenie?

Zaczniemy od tego, że przy analizie możecie się kierować kilkoma czynnikami. Serwisy bukmacherskie są w tej materii niezwykle pomocne i znajdziecie tam sporo wsparcia. Przechodząc do najbliższego meczu Miedzy Legnica znajdziecie tam bowiem statystyki nakierowane na to, jak prezentuje się formacja w tym sezonie. W ten sposób znajdziecie przykładowo konkretne wyniki z ostatnich pięciu meczów. Do tego dochodzi typ head to head, gdzie widnieją rezultaty ostatnich potyczek pomiędzy właśnie Miedzią, a ich najbliższym rywalem. To bardzo solidna podpowiedź. Dane historyczne są przecież oficjalnymi wyznacznikami i pokazują nam, jak formacja radzi sobie przy grze na danej murawie i ze wskazanymi piłkarzami. To solidne podwaliny do złożenia dalszego kuponu, jednakże jak już napisaliśmy, LOTTO Ekstraklasa jest specyficzna, dlatego nie możecie się kierować jedynie tym. Przykładem niech tu będzie mecz Górnika Zabrze z Wisłą na początku 2019 roku, kiedy gospodarze gładko wygrali 2:0, a mogli nawet i kilkukrotnie wyżej, chociaż do tego starcia zajmowali przed ostatnią pozycję, a Biała Gwiazda okupowała miejsce gwarantujące grupę mistrzowską.

Wśród kursów na Miedź znajdziemy takie propozycje jak pełne handicapy w różnych wydaniach. Obok klasycznego 1 X 2 widoczni są także strzelcy bramek czy ogólnie bilans bramkowy z danego meczu. Będą opcje ilości goli, autów, rożnych, kartek czy nawet dokładny wynik w danym okresie. Takich opcji może być i kilkadziesiąt, dzięki czemu warto zastanowić się nad końcowym kuponem. Na początku wspomnieliśmy, że cenne będą typy w których uwzględni się strzelone i stracone bramki. Biorąc pod uwagę oficjalne statystyki, gra na poniżej 1,5 strzelonej wygląda bardzo zasadnie. Z kolei stracone więcej niż 1,5 gola także oscyluje w granicach pewniaka.

Podsumowanie

Jak widzicie po kursach i możliwościach, jest tego dużo. Warto zacząć od użytkowania promocji, które pozwolą wam w należy sposób przejść przez daną grę i zaoferują ciekawe rozwiązania systemowe. Po rejestracji u danego bukmachera prawie zawsze możecie liczyć na bonus powitalny. To pierwsze uzupełnienie konta zapewni nawet podwojenie posiadanych środków. Często dodaje się do tego – lub osobno – free bety. Za ich sprawą zagracie z kolei za darmo, bez ponoszenia żadnego własnego kosztu. W razie wygranej na koncie wyląduje realna gotówka, a porażka… nic złego się nie stanie. Nic nie stracicie, poza szansą. Do tego dochodzą doładowania gotówkowe, odnawialne bonusy lojalnościowe czy system zapraszania znajomych. Stąd też nie wahajcie się, próbujcie swoich sił, grajcie na Miedź Legnica i to, co się wiąże z klubem. Bukmacherzy kuszą i robią to na tym etapie bardzo dobrze.

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Obstawianie u bukmachera podczas kwarantanny koronawirus (COVID-19)
Obstawianie u bukmachera podczas kwarantanny koronawirus (COVID-19)

Gdzie zagrać podczas kwarantanny? Który bukmacher jest dla was najkorzystniejszy i oferuje najwyższe kursy. Porozmawiajmy o tym!

Czytaj więcej

eWinner - opinie graczy i ocena bukmachera online
eWinner - opinie graczy i ocena bukmachera online

eWinner to nowy bukmacher na polskim rynku. Sprawdzamy zatem jego ofertę, bonusy i promocje, a także, jakimi cieszy się opiniami klientów.

Czytaj więcej

10 Prostych porad jak wygrać w zakładach bukmacherskich
10 Prostych porad jak wygrać w zakładach bukmacherskich

Jak wygrać w zakładach bukmacherskich? Jak minimalizować ryzyko? Oto naszych dziesięć porad na właściwe podejście do tematu. Sprawdź to samemu!

Czytaj więcej

Odbierz freebet 20 plus 20 w Totalbet
Odbierz freebet 20 plus 20 w Totalbet

Na stronie Totalbet znajdziecie promocję na freebety do 40 zł. Sprawdź jak je odebrać i gdzie będzie można je wykorzystać. Powodzenia!

Czytaj więcej

Poleć przyjaciela do etoto i zyskaj do 500PLN
Poleć przyjaciela do etoto i zyskaj do 500PLN

W promocji od Etoto zyskacie nawet 500 złotych. Polecaj znajomych i graj za dodatkową kasę bez żadnego wkładu własnego. Poznaj szczegóły.

Czytaj więcej

Leć do Rio w promocji bukmacherskiej forbet!
Leć do Rio w promocji bukmacherskiej forbet!

Pięć wyjazdów do Rio i 25 nagród gotówkowych. Takie premie czekają na najlepszych uczestników. Dołącz do wyzwania Forbet, poznaj szczegóły.

Czytaj więcej

30 plnów każdego tygodnia u bukmachera STS
30 plnów każdego tygodnia u bukmachera STS

Zapisz się do promocji STS. Za jej sprawą otrzymasz 30 złotych. Co tydzień. Wystarczy zrealizować pewne założenia, opisane w naszym tekście.

Czytaj więcej

eWinner - bonusy bukmacherskie - Marzec 2020
eWinner - bonusy bukmacherskie - Marzec 2020

Na stronie eWinner znajdziecie zestaw bonusów i promocji, które będą was wspierać od pierwszego dnia. Sprawdźcie co możecie wygrać.

Czytaj więcej

eWinner - oferta bukmacherska
eWinner - oferta zakładów bukmacherskich online

W ofercie eWinner znajdziecie zakłady sportowe, tryb na żywo, cashout oraz gry dodatkowe, w tym wirtualne. Sprawdź jak wygląda pełne zestawienie firmy.

Czytaj więcej

Bonus powitalny w eWinner do 1150PLN
Bonus powitalny w eWinner do 1150PLN

eWinner oferuje trzy bonusy powitalne, które zapewnią wam nawet 1 150 złotych na dalszą grę. Poznajcie szczegóły tej propozycji.

Czytaj więcej