Obstawianie Unia Leszno

92%

Nie da się ukryć, że w naszym kraju jednym z popularniejszych sportów jest żużel. Od lat nasi zawodnicy należą do światowej czołówki, a reprezentacja jest absolutnym dominatorem w Drużynowym Pucharze Świata. Nie można przy tym zapominać, że polska liga żużlowa jest jedną z, a jeśli nie najlepszą ligą na świecie. To właśnie po polskich torach jeżdżą najlepsi zawodnicy na świecie. Istnieje wiele popularnych zespołów w Polsce, które świecą od lat triumfy. Jednym z nich jest niewątpliwie Unia Leszno.

Co warto wiedzieć o Unii?

Unia lesznoUnia Leszno to niezwykle utytułowany klub żużlowy z Leszna, który założony został w 1938 roku. Już po 10 latach zadebiutowała w najwyższej klasie rozgrywkowej. Unia Leszno ma na swym koncie 16 tytułów Mistrza Polski, a mogła mieć i 17, jednak w 1984 roku odebrano jej zwycięstwo za ustawienie ostatniego meczu. Warto przy tym dodać, że nawet z 16 tytułami mistrzowskimi jest najbardziej utytułowanym klubem w Polsce.

Jej barwy reprezentowali tacy zawodnicy jak Alfred Smoczyk, Jarosław Hampel, Janusz Kołodziej, Piotr Pawlicki, Nicki Pedersen, Greg Hancock, Leigh Adams, Emil Sajfutdinow. Po gorszych sezonach w ostatnich kilkunastu latach, Unia Leszno znów wróciła na najlepsze tory, zdobywając Mistrzostwo Polski w 2017 oraz 2018 roku. Jaki będzie nadchodzący sezon? W sezonie 2019 barwy klubu z Leszna reprezentować mają Piotr Pawlicki, Jarosław Hampel, Emil Sajfutdinow, Janusz Kołodziej, Brady Kurtz, Dominik Kubera, Szymon Szlauderbach. Trenerami klubu są Piotr Baron oraz Roman Jankowski.

Żużel u bukmachera

Obstawianie wyścigów żużlowych online w Polsce cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Na spotkania ligowe w tym Unii Leszno przychodzą tysiące kibiców, których często jest więcej nawet jak na stadionach ekstraklasy. Tak samo dużym powodzeniem cieszą się zawody GP czy też mecze ligowe przed TV. Nic też dziwnego, że ten sport motorowy cieszy się sporym zainteresowaniem także polskich i zagranicznych bukmacherów. W ich ofercie można bez trudu znaleźć właśnie mecze odbywające się na polskich torach żużlowych. Jeśli jesteś fanem Unii Leszno bądź też wiesz, że warto obstawiać właśnie ten zespół, to czeka na ciebie wiele ciekawych zakładów. Przede wszystkim jeszcze przed rozpoczęciem sezonu możesz wytypować Unię jako zwycięzcę MP bądź też możesz wybrać miejsce, które zajmie w końcowej tabeli. Jednak najbardziej interesujące będą z pewnością zakłady na dany mecz.

Jak obstawiać mecze żużlowe?

W przypadku spotkań żużlowych możesz obstawiać zarówno końcowy wynik, jak i również wydarzenia dziejące się w konkretnych biegach. Dlatego też dobrze będzie, jeśli zorientowany jesteś w zakładach na żywo. Wśród popularnych zakładów, które znajdziesz w ofercie bukmachera wymienić możemy:

  • Typowanie zwycięzcy: mowa tutaj zarówno o zwycięskiej drużynie w całym spotkaniu jak i również konkretnym zawodniku w danym biegu.

  • Top 3: w tym wypadku naszym zadaniem jest ustalenie czy wybrany zawodnik Unii Leszno w całych zawodach znajdzie się w pierwszej trójce pod względem liczby wywalczonych punktów.

  • Top 6: tutaj zasady są podobne, lecz wybieramy opcję zawodnika w top 6 najlepszych żużlowców w całych zawodach. Istnieje również opcja top 10, lecz jednak jest ona bardziej spotykana podczas międzynarodowych zawodów czy też indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu.

  • H2H: zakład ten z kolei polega na zestawieniu dwóch zawodników i wybraniu, który z nich będzie sklasyfikowany wyżej.

  • Konkretny bieg: możemy obstawiać przy okazji zdarzenia związane z konkretnym biegiem w czasie meczu. Chodzi tu zarówno o podział punktów, zwycięzcę biegu. Pamiętajmy, że w każdym biegu startuje 4 zawodników, 2 z Unii Leszno oraz 2 z innego klubu. W zależności od wywalczonych miejsc na mecie, mogą oni swym klubom przynieść różną liczbę punktów.

Jaka strategia na mecz Unii Leszno?

Co warto wiedzieć o Unii?Już na samym wstępie powinieneś zdawać sobie sprawę, że w żużlu statystyki mają niezwykle istotne znaczenie. Przede wszystkim słaba forma wybranego żużlowca będzie miała wpływ na końcowy wynik. Dlatego dobrze, jeśli będziesz na bieżąco śledził wszelkie dane statystyczne całej drużyny. Dzięki temu będziesz wiedział, w jakiej formie znajduje się cała drużyna czy też poszczególni zawodnicy. Równie istotne jest także to, jak punktuje on na swoim stadionie a jak gdzieś indziej. Nie da się ukryć, że wielu zawodników o wiele lepiej radzi sobie na domowym torze. Jeśli prześledzisz ostatnie statystyki obu zespołów, to lepiej będzie tobie wybrać najbardziej optymalną strategię na mecz.

Innym ważnym czynnikiem jest to, aby wstrzymać się z obstawianiem spotkań praktycznie do ostatniego dnia. Musimy pamiętać, iż wielu zawodników, w tym też żużlowców Unii Leszno na co dzień jeździ także w zagranicznych klubach, najczęściej w Skandynawii czy Wielkiej Brytanii. W związku z tym musisz wziąć pod uwagę, że w każdej chwili może dojść do wypadku bądź innych zdarzeń losowych, które będą mieć wpływ na formę czy w ogóle obecność konkretnego zawodnika. Jeśli jest to lider Unii Leszno, to jego brak może mieć całkiem spory wpływ na postawę całej drużyny.

Obstawiaj na żywo

Jeśli będziesz znajdować się na meczu Unii Leszno bądź też będziesz go oglądać w internecie lub przed TV, to skorzystaj koniecznie z obstawiania zakładów na żywo. Dzięki temu możesz o wiele lepiej i szybciej reagować na wydarzenia na torze. Będziesz wiedział, jak jeżdżą poszczególni zawodnicy, z którego toru będą startować – to również ma wpływ na końcowy wynik. Oczywiście zakłady na żywo są u bukmachera rozliczane błyskawicznie, przez co możesz szybko wygraną gotówkę pomnażać w kolejnych zakładach.

Obstawiając mecze żużlowe Unii Leszno możesz nie tylko liczyć na mniejsze lub większe wygrane, lecz również stały dostęp do statystyk meczowych może sprawić, że staniesz się ekspertem!

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

10 Prostych porad jak wygrać w zakładach bukmacherskich
10 Prostych porad jak wygrać w zakładach bukmacherskich

Jak wygrać w zakładach bukmacherskich? Jak minimalizować ryzyko? Oto naszych dziesięć porad na właściwe podejście do tematu. Sprawdź to samemu!

Czytaj więcej

Odbierz freebet 20 plus 20 w Totalbet
Odbierz freebet 20 plus 20 w Totalbet

Na stronie Totalbet znajdziecie promocję na freebety do 40 zł. Sprawdź jak je odebrać i gdzie będzie można je wykorzystać. Powodzenia!

Czytaj więcej

Poleć przyjaciela do etoto i zyskaj do 500PLN
Poleć przyjaciela do etoto i zyskaj do 500PLN

W promocji od Etoto zyskacie nawet 500 złotych. Polecaj znajomych i graj za dodatkową kasę bez żadnego wkładu własnego. Poznaj szczegóły.

Czytaj więcej

Leć do Rio w promocji bukmacherskiej forbet!
Leć do Rio w promocji bukmacherskiej forbet!

Pięć wyjazdów do Rio i 25 nagród gotówkowych. Takie premie czekają na najlepszych uczestników. Dołącz do wyzwania Forbet, poznaj szczegóły.

Czytaj więcej

30 plnów każdego tygodnia u bukmachera STS
30 plnów każdego tygodnia u bukmachera STS

Zapisz się do promocji STS. Za jej sprawą otrzymasz 30 złotych. Co tydzień. Wystarczy zrealizować pewne założenia, opisane w naszym tekście.

Czytaj więcej

eWinner - bonusy bukmacherskie - Luty 2020
eWinner - bonusy bukmacherskie - Luty 2020

Na stronie eWinner znajdziecie zestaw bonusów i promocji, które będą was wspierać od pierwszego dnia. Sprawdźcie co możecie wygrać.

Czytaj więcej

Bonus powitalny w eWinner do 1150PLN
Bonus powitalny w eWinner do 1150PLN

eWinner oferuje trzy bonusy powitalne, które zapewnią wam nawet 1 150 złotych na dalszą grę. Poznajcie szczegóły tej propozycji.

Czytaj więcej

Najciekawsze zakłady na 2020 u bukmachera iForbet
Najciekawsze zakłady na 2020 u bukmachera iForbet

W ofercie Forbet widoczne są zakłady specjalne. Za ich sprawą możecie dotrzeć do propozycji nietypowych z bardzo wysokimi kursami ogólnymi.

Czytaj więcej

Mistrzostwa typerów 2020 u bukmachera Fortuna
Mistrzostwa typerów 2020 u bukmachera Fortuna

W ofercie Fortuny znajdują się wyjątkowe Mistrzostwa Typerów, które w każdym tygodniu nagradzać będą najlepszych graczy. Poznaj szczegóły.

Czytaj więcej

Cashback 1500pln u bukmachera online Milenium
Cashback 1500pln u bukmachera online Milenium

W Milenium możecie liczyć na 3 poziomy cashbacku, a ten zapewni wam nawet do 1 500 złotych zwrotu na wasze konto gracza. Jak?

Czytaj więcej