Obstawianie Unia Leszno

92%

Nie da się ukryć, że w naszym kraju jednym z popularniejszych sportów jest żużel. Od lat nasi zawodnicy należą do światowej czołówki, a reprezentacja jest absolutnym dominatorem w Drużynowym Pucharze Świata. Nie można przy tym zapominać, że polska liga żużlowa jest jedną z, a jeśli nie najlepszą ligą na świecie. To właśnie po polskich torach jeżdżą najlepsi zawodnicy na świecie. Istnieje wiele popularnych zespołów w Polsce, które świecą od lat triumfy. Jednym z nich jest niewątpliwie Unia Leszno.

Co warto wiedzieć o Unii?

Unia lesznoUnia Leszno to niezwykle utytułowany klub żużlowy z Leszna, który założony został w 1938 roku. Już po 10 latach zadebiutowała w najwyższej klasie rozgrywkowej. Unia Leszno ma na swym koncie 16 tytułów Mistrza Polski, a mogła mieć i 17, jednak w 1984 roku odebrano jej zwycięstwo za ustawienie ostatniego meczu. Warto przy tym dodać, że nawet z 16 tytułami mistrzowskimi jest najbardziej utytułowanym klubem w Polsce.

Jej barwy reprezentowali tacy zawodnicy jak Alfred Smoczyk, Jarosław Hampel, Janusz Kołodziej, Piotr Pawlicki, Nicki Pedersen, Greg Hancock, Leigh Adams, Emil Sajfutdinow. Po gorszych sezonach w ostatnich kilkunastu latach, Unia Leszno znów wróciła na najlepsze tory, zdobywając Mistrzostwo Polski w 2017 oraz 2018 roku. Jaki będzie nadchodzący sezon? W sezonie 2019 barwy klubu z Leszna reprezentować mają Piotr Pawlicki, Jarosław Hampel, Emil Sajfutdinow, Janusz Kołodziej, Brady Kurtz, Dominik Kubera, Szymon Szlauderbach. Trenerami klubu są Piotr Baron oraz Roman Jankowski.

Żużel u bukmachera

Obstawianie wyścigów żużlowych online w Polsce cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Na spotkania ligowe w tym Unii Leszno przychodzą tysiące kibiców, których często jest więcej nawet jak na stadionach ekstraklasy. Tak samo dużym powodzeniem cieszą się zawody GP czy też mecze ligowe przed TV. Nic też dziwnego, że ten sport motorowy cieszy się sporym zainteresowaniem także polskich i zagranicznych bukmacherów. W ich ofercie można bez trudu znaleźć właśnie mecze odbywające się na polskich torach żużlowych. Jeśli jesteś fanem Unii Leszno bądź też wiesz, że warto obstawiać właśnie ten zespół, to czeka na ciebie wiele ciekawych zakładów. Przede wszystkim jeszcze przed rozpoczęciem sezonu możesz wytypować Unię jako zwycięzcę MP bądź też możesz wybrać miejsce, które zajmie w końcowej tabeli. Jednak najbardziej interesujące będą z pewnością zakłady na dany mecz.

Jak obstawiać mecze żużlowe?

W przypadku spotkań żużlowych możesz obstawiać zarówno końcowy wynik, jak i również wydarzenia dziejące się w konkretnych biegach. Dlatego też dobrze będzie, jeśli zorientowany jesteś w zakładach na żywo. Wśród popularnych zakładów, które znajdziesz w ofercie bukmachera wymienić możemy:

  • Typowanie zwycięzcy: mowa tutaj zarówno o zwycięskiej drużynie w całym spotkaniu jak i również konkretnym zawodniku w danym biegu.

  • Top 3: w tym wypadku naszym zadaniem jest ustalenie czy wybrany zawodnik Unii Leszno w całych zawodach znajdzie się w pierwszej trójce pod względem liczby wywalczonych punktów.

  • Top 6: tutaj zasady są podobne, lecz wybieramy opcję zawodnika w top 6 najlepszych żużlowców w całych zawodach. Istnieje również opcja top 10, lecz jednak jest ona bardziej spotykana podczas międzynarodowych zawodów czy też indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu.

  • H2H: zakład ten z kolei polega na zestawieniu dwóch zawodników i wybraniu, który z nich będzie sklasyfikowany wyżej.

  • Konkretny bieg: możemy obstawiać przy okazji zdarzenia związane z konkretnym biegiem w czasie meczu. Chodzi tu zarówno o podział punktów, zwycięzcę biegu. Pamiętajmy, że w każdym biegu startuje 4 zawodników, 2 z Unii Leszno oraz 2 z innego klubu. W zależności od wywalczonych miejsc na mecie, mogą oni swym klubom przynieść różną liczbę punktów.

Jaka strategia na mecz Unii Leszno?

Co warto wiedzieć o Unii?Już na samym wstępie powinieneś zdawać sobie sprawę, że w żużlu statystyki mają niezwykle istotne znaczenie. Przede wszystkim słaba forma wybranego żużlowca będzie miała wpływ na końcowy wynik. Dlatego dobrze, jeśli będziesz na bieżąco śledził wszelkie dane statystyczne całej drużyny. Dzięki temu będziesz wiedział, w jakiej formie znajduje się cała drużyna czy też poszczególni zawodnicy. Równie istotne jest także to, jak punktuje on na swoim stadionie a jak gdzieś indziej. Nie da się ukryć, że wielu zawodników o wiele lepiej radzi sobie na domowym torze. Jeśli prześledzisz ostatnie statystyki obu zespołów, to lepiej będzie tobie wybrać najbardziej optymalną strategię na mecz.

Innym ważnym czynnikiem jest to, aby wstrzymać się z obstawianiem spotkań praktycznie do ostatniego dnia. Musimy pamiętać, iż wielu zawodników, w tym też żużlowców Unii Leszno na co dzień jeździ także w zagranicznych klubach, najczęściej w Skandynawii czy Wielkiej Brytanii. W związku z tym musisz wziąć pod uwagę, że w każdej chwili może dojść do wypadku bądź innych zdarzeń losowych, które będą mieć wpływ na formę czy w ogóle obecność konkretnego zawodnika. Jeśli jest to lider Unii Leszno, to jego brak może mieć całkiem spory wpływ na postawę całej drużyny.

Obstawiaj na żywo

Jeśli będziesz znajdować się na meczu Unii Leszno bądź też będziesz go oglądać w internecie lub przed TV, to skorzystaj koniecznie z obstawiania zakładów na żywo. Dzięki temu możesz o wiele lepiej i szybciej reagować na wydarzenia na torze. Będziesz wiedział, jak jeżdżą poszczególni zawodnicy, z którego toru będą startować – to również ma wpływ na końcowy wynik. Oczywiście zakłady na żywo są u bukmachera rozliczane błyskawicznie, przez co możesz szybko wygraną gotówkę pomnażać w kolejnych zakładach.

Obstawiając mecze żużlowe Unii Leszno możesz nie tylko liczyć na mniejsze lub większe wygrane, lecz również stały dostęp do statystyk meczowych może sprawić, że staniesz się ekspertem!

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej