Obstawianie Vive Kielce

92%

Piłka ręczna w naszym kraju cieszy się całkiem sporym zainteresowaniem. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat nasze męskie i żeńskie reprezentacje osiągnęły liczne sukcesy, a przy tym również i kluby mają sporo do powiedzenia w międzynarodowych rozgrywkach. Regularnie występują w nich Vive Kielce oraz Wisła Płock. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, jak u bukmachera wygląda internetowe obstawianie meczy piłki ręcznej Vive Kielce.

Trochę o klubie z Kielc

Trochę o klubie z KielcVive to klub z Kielc założony w 1965 roku. Już po 10 latach zespół ten zadebiutował w najwyższej klasie rozgrywkowej. Największe sukcesy oczywiście osiąga sekcja męska. Klub ma na chwilę obecna aż 15 tytułów Mistrza Polski. Pierwsze większe sukcesy zaczął osiągać dopiero w latach 90., kiedy to aż 5 razy zostawał krajowym mistrzem. Jednak prawdziwa era Vive Kielce nadeszła dopiero od sezonu 2008/2009. Od tamtego czasu jedynie w sezonie 2010/2011 Vive nie zostało Mistrzem Polski. To absolutny dominator na krajowym podwórku.

Zespół nie zadowolił się jedynie sukcesami w Polsce. Od lat regularnie grywa w europejskich pucharach, zwłaszcza w Lidze Mistrzów. W sezonie 2015/2-16 jako pierwsza polska drużyna w historii Vive wygrało LM! Poprzedni sezon 2017/2018 zakończyło z MP i Pucharem Polski, a w LM odpadło w ćwierćfinale. Po sukcesach z Bogdanem Wentą obecnie od kilku lat Vive walczy pod okiem Tałanta Dujszebajewa. Przez lata w kadrze Vive przewinęli się tacy znakomici zawodnicy jak: Mateusz Jachlewski, Michał Jurecki, Krzysztof Lijewski, Mariusz Jurkiewicz, Sławomir Szmal, Ivan Čupić, Grzegorz Tkaczyk, Henrik Knudsen. W sezonie 2018/2019 Vive pewnie zmierzać będzie po obronę tytułu mistrzowskiego, jak i sukcesy w Europie.

Jakie zakłady na Vive?

Liczne sukcesy Vive Kielce wpłynęły również na spore zainteresowanie bukmacherów jak i samych graczy, którzy regularnie obstawiają mecze ligowe i międzynarodowe. Dzięki temu w ofercie polskich jak i zagranicznych bukmacherów znajdują się rozgrywki polskiej ligi z Vive Kielce na czele. Obok tego można znaleźć również rozgrywki klubowe LM, przez co możemy obstawiać czy Vive wygra całe rozgrywki jak i również poszczególne mecze z udziałem polskiej drużyny.

W zależności od oferty konkretnego bukmachera możemy zetknąć się z kilkoma ciekawymi zakładami, które są możliwe do obstawienia. Najpopularniejszym jest oczywiście wybór czy Vive Kielce mecz wygra, przegra bądź zremisuje. W piłce ręcznej remisy są możliwe, jednak dotyczą one jedynie spotkań ligowych przed fazą play off. Wtedy to rozgrywane są dogrywki lub ewentualnie później rzuty karne. Możemy ponadto wybrać dla siebie zakład na rozstrzygnięcie jednej z połów spotkania, zakład na zwycięstwo jednej z drużyn w meczu lub jednej z jego połów, wraz z zabezpieczeniem w formie remisu. Oczywiście zabezpieczenie powoduje, że kurs na spotkanie jest znacznie niższy. Dlatego też należy wybrać między ryzykiem a mniejszą sumą ewentualnej wygranej.

Możemy także w przypadku meczu Vive Kielce obstawić, czy klub ten bądź razem z przeciwnikiem osiągną lub nie osiągną wybrany pułap zdobytych bramek. Popularny jest także handicap, zakład, gdzie jeden z zespołów, w tym wypadku Vive bądź przeciwnik będzie mieć określoną przewagę bramkową. Często spotykana jest również zdobycz zespołu. W takim zakładzie obstawiamy czy Vive przekroczy bądź nie jeden z progów bramkowych, jakie zostały ustalone przez bukmachera. Można także obstawiać łączną sumę bramek parzystą bądź nieparzystą. Ponadto istnieją takie zakłady jak: liczba bramek rzuconych przez konkretnego zawodnika, dokładny wynik meczu bądź do połowy, kto będzie prowadził po pierwszej części spotkania.

Obstawianie na żywo

Obstawianie na żywoU większości bukmacherów zetkniesz się również z opcją obstawiania zakładów na żywo. W ten oto sposób możesz błyskawicznie reagować na wydarzenia, jakie mają miejsce na meczu Vive Kielce. Także i tutaj zetkniesz się z zakładami, o których pisaliśmy powyżej. Jednak różnica polega na tym, że obstawiać je będziesz nie przed a w trakcie meczu. Dzięki temu możesz liczyć na szybkie zakłady i rozliczenia. Oczywiście trzeba pamiętać, że kursy są tutaj niezwykle dynamiczne i zmieniają się wraz z upływającym czasem oraz wydarzeniami na boisku piłki ręcznej. Warto skorzystać z okazji do obstawiania Vive Kielce na żywo, gdyż szybkie zakłady to szybkie rozliczenia i szansa na więcej obstawień w krótkim czasie.

Na co zwracać uwagę?

Z oczywistych względów Vive Kielce to absolutny dominator w polskiej lidze, więc można praktycznie w ciemno obstawiać, że zostanie mistrzem kraju czy wygra kolejne spotkanie. Jednak przydadzą się nam również dane statystyczne, dzięki którym o wiele lepiej jest typować konkretne wyniki, zakłady. W szczególności wszelkie dane przydadzą się nam przy obstawianiu meczy Vive Kielce w Lidze Mistrzów. Warto brać pod uwagę wyniki osiągane przez drużynę w ostatnim czasie, kontuzje w zespole czy też to, w jakiej formie znajdują się poszczególni zawodnicy mistrzowskiej drużyny. Przy typowaniu meczów Vive Kielce warto brać pod uwagę miejsce rozgrywania spotkania. Zdarza się, że niektórzy przeciwnicy są o wiele groźniejsi, wręcz nie do pokonania we własnej hali. W Lidze Mistrzów jest wiele zespołów, które wykorzystują atut własnego boiska. Wśród nich znajduje się także i Vive. Wśród wszelkich danych statystycznych można uwzględniać również liczbę zagranych w sezonie spotkań danego zawodnika, jak wygląda kadra na dany mecz, jaka jest ważność spotkania. Wiadomym jest, że bywają takie mecze, które są spotkaniami o pietruszkę i zawodnicy Vive mogą podejść do nich zupełnie inaczej niż do meczu z Wisłą Płock czy w ramach Ligi Mistrzów.

Gdzie grać?

Piłka ręczna to popularny sport, który znajdziemy w ofercie wielu bukmacherów online. Dobrze jest zatem wybrać takie miejsce, które zapewnia atrakcyjne kursy, ciekawe bonusy oraz promocje dla graczy.

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej