Obstawianie Wisła Płock

92%

Wisła Płock po utracie Jerzego Brzęczka nie potrafiła się już podnieść. W połowie sezonu 2018/19 klub zajmował przed ostatnie miejsce, wyprzedzając tylko katastrofalne Zagłębie Sosnowiec. Wydaje się zatem, że oba te kluby będą łatwym łupem w LOTTO Ekstraklasie i warto na nie typować, ale głównie w kategorii łatwych punktów. Czy tak będzie rzeczywiście? Na półmetku Wisła czterokrotnie wygrywała, zaliczyła aż osiem remisów i dziewięciokrotnie przegrywała. Nie jest to bilans dobry, jednakże same remisy należy odbierać z niewielką nadzieją. Potencjał kadrowy na pewno wskazuje na utrzymanie, ale aby było to w istocie możliwe, konieczne są kolejne punkty. Bilans bramkowy 30:38 wskazuje nam na otwarte pole i jest znacznie bardziej imponujący niż jakiejkolwiek innej drużyny z tego regionu tabeli. Sprawdzimy dla was, jak obstawiać zakłady w piłkę nożną tej drużyny i jak powinny wyglądać typy na kolejne tygodnie i czego się właściwie spodziewać?

Szczegółowa analiza drużyny i jej znaczenie

Szczegółowa analiza drużyny i jej znaczenieLOTTO Ekstraklasa należy do najbardziej specyficznych lig piłkarskich na świecie. Kursy, które tam znajdziecie porównywalne są najczęściej do lig amerykańskich, gdzie każda drużyna jest w stanie ograć każdą. Tak i tutaj ostatnia czy właśnie przed ostatnia drużyna często zalicza jakieś zrywy, które pozwalają im pokonać 5:0 lidera. I dzieje się tak tylko po to, by w kolejnej kolejce wysoko przegrać. Ten brak konsekwencji i formy przekłada się właśnie na fatalne miejsca w tabeli, ale jednocześnie, na bardzo małe różnice punktowe pomiędzy każdą formacją. Przykładowo Wisła Płock, która zajmowała na półmetku 15 miejsce, miała zaledwie 10 punktów straty do tego, by w ogóle przejść do grupy mistrzowskiej. To cztery udane mecze. Ciężko co prawda proponować stawianie czterech kolejnych sukcesów, jednakże nie jest to coś niemożliwe. Liga jest nieprzewidywalna i wiele ludzi właśnie to w niej ceni. Potrzebne są jednak bardzo konkretne i dosadne analizy, bowiem bez tego ciężko będzie podejść do tematu w pełni skupionym. Pamiętajcie, że gra nie ma żadnej pewności powodzenia i nie obowiązują tu żadne strategie. Możecie sobie natomiast pomóc poprzez solidne analizy, których dokonanie nie jest takie trudne, zwłaszcza w dobie obecnej formy bukmacherskiej.

Mówimy o analizie, bowiem legalni bukmacherzy online ścigają się z ofertą na sprawdzanie bieżącej formy klubowej. Na stronach znajdziecie pełne dane nakierowane na ostatnie mecze danej formacji. Dzięki temu nie tylko sprawdzicie jak Wisła Płock grała przykładowo przez pięć ostatnich kolejek, ale dodatkowo historycznie przekonacie się, jak radzili sobie z najbliższym rywalem. W ten też sposób będziecie w stanie przygotować solidne podwaliny do kolejnego kuponu. Taka analityka jest ogólnodostępna, a niektóre marki dbają o to, by była możliwie jak najdokładniejsza, zatem poza normalnym zestawieniem, znajdziecie tam także strzelców bramek czy wyniki do połowy. Przejdźmy jednak do konkretnego typowania. Czego się spodziewać? Wisła Płock to klub z dołu tabeli, ale i bez tego oferowano by na nich wysokie kursy. Wystarczy napisać, że za mecz domowy kurs oscyluje w granicach 2,50. W przypadku wyjazdów przekracza on zawsze 3,00! To doskonałe propozycje nawet na przypadek w którym gracie singla. Kupony kombinacyjne złożone z takich propozycji dają z kolei ogromne wygrane. Oczywiście warto tu wiedzieć, że im więcej ich dodacie – zdarzeń – tym trudniej wygrać, zwłaszcza w LOTTO Ekstraklasie. Jak to się jednak mówi, bez ryzyka nie ma prawdziwej zabawy. Średnia ilość propozycji na mecze Wisły oscyluje w granicach od kilku do nawet kilkudziesięciu. W niektórych przypadkach będzie to ponad setka. Tak duża ilość jasno zaznacza nam, że poza klasycznym 1 X 2, możecie tu liczyć na znacznie więcej. To spory atut, dlatego wskażemy wam na kilka potencjalnych możliwości z których korzysta się co kolejkę. Możecie tu bowiem grać na kilka kombinacji handicapu, ale też wyniki do połowy, dokładne rezultaty, auty, rożne, kartki. Ciekawym pomysłem będzie rywalizacja na strzelców bramek czy wskazanie ilości goli, które w ogóle padną. Większość marek nie udostępnia możliwości łączenia takich pozycji, aczkolwiek istnieją takie pomysły, o czym warto także wiedzieć. Gra w polskiej Ekstraklasie nie należy do łatwych, ale poza urozmaiceniem zdarzeń, możecie liczyć także i na inny profit.

Zwiększ szansę na wygraną z bonusem

Mamy tu na myśli promocje. Te zestawy tworzone są z myślą o nowych graczach i przyciąganiu ich do oferty, ale nie tylko do nich. Wystarczy zresztą nadmienić, że na nowych użytkowników czeka bonus powitalny. Za jego sprawą – zwykle – otrzymacie podwojenie pierwszej wpłaty, nawet do ok. tysiąca złotych. To świetny dodatek, bowiem pozwoli grać za dwa razy wyższe stawki czy po prostu wydłuży wam zabawę i da większe możliwości. Razem z taką premią często wiążą się popularne free bety. Są to darmowe kupony, zwykle o wartości do kilkudziesięciu złotych. Dzięki nim zagracie bez żadnego wkładu własnego. W razie wygranej, gotówka leci na wasze konto gracza, ale w razie przegranej, po prostu tracicie kupon. Jeśli dodać do tego, że bukmacherzy mają jeszcze wiele asów w rękawie, robi się ciekawie. Popularnym dodatkiem są doładowania gotówkowe, aczkolwiek częściej widzimy akcje dedykowane, znane tylko u polskich operatorów. Jest to powiększanie wartości kuponów np. o 14%, co neguje narzucane podatki czy też akcje Multi, za sprawą których im więcej zdarzeń na kuponie, tym więcej dostaniecie procentowej wygranej. Do tego jeszcze program lojalnościowy oraz system VIP i zapraszania przyjaciół. Wszystko to składa się na zestawienie, za sprawą którego Wisła Płock będzie naprawdę łakomym kąskiem. Zachęcamy zatem do własnych analiz i poznania się z kursami na ten klub. Będziecie ciekawie i przede wszystkim – korzystnie!

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

10 Prostych porad jak wygrać w zakładach bukmacherskich
10 Prostych porad jak wygrać w zakładach bukmacherskich

Jak wygrać w zakładach bukmacherskich? Jak minimalizować ryzyko? Oto naszych dziesięć porad na właściwe podejście do tematu. Sprawdź to samemu!

Czytaj więcej

Odbierz freebet 20 plus 20 w Totalbet
Odbierz freebet 20 plus 20 w Totalbet

Na stronie Totalbet znajdziecie promocję na freebety do 40 zł. Sprawdź jak je odebrać i gdzie będzie można je wykorzystać. Powodzenia!

Czytaj więcej

Poleć przyjaciela do etoto i zyskaj do 500PLN
Poleć przyjaciela do etoto i zyskaj do 500PLN

W promocji od Etoto zyskacie nawet 500 złotych. Polecaj znajomych i graj za dodatkową kasę bez żadnego wkładu własnego. Poznaj szczegóły.

Czytaj więcej

Leć do Rio w promocji bukmacherskiej forbet!
Leć do Rio w promocji bukmacherskiej forbet!

Pięć wyjazdów do Rio i 25 nagród gotówkowych. Takie premie czekają na najlepszych uczestników. Dołącz do wyzwania Forbet, poznaj szczegóły.

Czytaj więcej

30 plnów każdego tygodnia u bukmachera STS
30 plnów każdego tygodnia u bukmachera STS

Zapisz się do promocji STS. Za jej sprawą otrzymasz 30 złotych. Co tydzień. Wystarczy zrealizować pewne założenia, opisane w naszym tekście.

Czytaj więcej

eWinner - bonusy bukmacherskie - Luty 2020
eWinner - bonusy bukmacherskie - Luty 2020

Na stronie eWinner znajdziecie zestaw bonusów i promocji, które będą was wspierać od pierwszego dnia. Sprawdźcie co możecie wygrać.

Czytaj więcej

Bonus powitalny w eWinner do 1150PLN
Bonus powitalny w eWinner do 1150PLN

eWinner oferuje trzy bonusy powitalne, które zapewnią wam nawet 1 150 złotych na dalszą grę. Poznajcie szczegóły tej propozycji.

Czytaj więcej

Najciekawsze zakłady na 2020 u bukmachera iForbet
Najciekawsze zakłady na 2020 u bukmachera iForbet

W ofercie Forbet widoczne są zakłady specjalne. Za ich sprawą możecie dotrzeć do propozycji nietypowych z bardzo wysokimi kursami ogólnymi.

Czytaj więcej

Mistrzostwa typerów 2020 u bukmachera Fortuna
Mistrzostwa typerów 2020 u bukmachera Fortuna

W ofercie Fortuny znajdują się wyjątkowe Mistrzostwa Typerów, które w każdym tygodniu nagradzać będą najlepszych graczy. Poznaj szczegóły.

Czytaj więcej

Cashback 1500pln u bukmachera online Milenium
Cashback 1500pln u bukmachera online Milenium

W Milenium możecie liczyć na 3 poziomy cashbacku, a ten zapewni wam nawet do 1 500 złotych zwrotu na wasze konto gracza. Jak?

Czytaj więcej