Obstawianie Wisła Płock

92%

Wisła Płock po utracie Jerzego Brzęczka nie potrafiła się już podnieść. W połowie sezonu 2018/19 klub zajmował przed ostatnie miejsce, wyprzedzając tylko katastrofalne Zagłębie Sosnowiec. Wydaje się zatem, że oba te kluby będą łatwym łupem w LOTTO Ekstraklasie i warto na nie typować, ale głównie w kategorii łatwych punktów. Czy tak będzie rzeczywiście? Na półmetku Wisła czterokrotnie wygrywała, zaliczyła aż osiem remisów i dziewięciokrotnie przegrywała. Nie jest to bilans dobry, jednakże same remisy należy odbierać z niewielką nadzieją. Potencjał kadrowy na pewno wskazuje na utrzymanie, ale aby było to w istocie możliwe, konieczne są kolejne punkty. Bilans bramkowy 30:38 wskazuje nam na otwarte pole i jest znacznie bardziej imponujący niż jakiejkolwiek innej drużyny z tego regionu tabeli. Sprawdzimy dla was, jak obstawiać zakłady w piłkę nożną tej drużyny i jak powinny wyglądać typy na kolejne tygodnie i czego się właściwie spodziewać?

Szczegółowa analiza drużyny i jej znaczenie

Szczegółowa analiza drużyny i jej znaczenieLOTTO Ekstraklasa należy do najbardziej specyficznych lig piłkarskich na świecie. Kursy, które tam znajdziecie porównywalne są najczęściej do lig amerykańskich, gdzie każda drużyna jest w stanie ograć każdą. Tak i tutaj ostatnia czy właśnie przed ostatnia drużyna często zalicza jakieś zrywy, które pozwalają im pokonać 5:0 lidera. I dzieje się tak tylko po to, by w kolejnej kolejce wysoko przegrać. Ten brak konsekwencji i formy przekłada się właśnie na fatalne miejsca w tabeli, ale jednocześnie, na bardzo małe różnice punktowe pomiędzy każdą formacją. Przykładowo Wisła Płock, która zajmowała na półmetku 15 miejsce, miała zaledwie 10 punktów straty do tego, by w ogóle przejść do grupy mistrzowskiej. To cztery udane mecze. Ciężko co prawda proponować stawianie czterech kolejnych sukcesów, jednakże nie jest to coś niemożliwe. Liga jest nieprzewidywalna i wiele ludzi właśnie to w niej ceni. Potrzebne są jednak bardzo konkretne i dosadne analizy, bowiem bez tego ciężko będzie podejść do tematu w pełni skupionym. Pamiętajcie, że gra nie ma żadnej pewności powodzenia i nie obowiązują tu żadne strategie. Możecie sobie natomiast pomóc poprzez solidne analizy, których dokonanie nie jest takie trudne, zwłaszcza w dobie obecnej formy bukmacherskiej.

Mówimy o analizie, bowiem legalni bukmacherzy online ścigają się z ofertą na sprawdzanie bieżącej formy klubowej. Na stronach znajdziecie pełne dane nakierowane na ostatnie mecze danej formacji. Dzięki temu nie tylko sprawdzicie jak Wisła Płock grała przykładowo przez pięć ostatnich kolejek, ale dodatkowo historycznie przekonacie się, jak radzili sobie z najbliższym rywalem. W ten też sposób będziecie w stanie przygotować solidne podwaliny do kolejnego kuponu. Taka analityka jest ogólnodostępna, a niektóre marki dbają o to, by była możliwie jak najdokładniejsza, zatem poza normalnym zestawieniem, znajdziecie tam także strzelców bramek czy wyniki do połowy. Przejdźmy jednak do konkretnego typowania. Czego się spodziewać? Wisła Płock to klub z dołu tabeli, ale i bez tego oferowano by na nich wysokie kursy. Wystarczy napisać, że za mecz domowy kurs oscyluje w granicach 2,50. W przypadku wyjazdów przekracza on zawsze 3,00! To doskonałe propozycje nawet na przypadek w którym gracie singla. Kupony kombinacyjne złożone z takich propozycji dają z kolei ogromne wygrane. Oczywiście warto tu wiedzieć, że im więcej ich dodacie – zdarzeń – tym trudniej wygrać, zwłaszcza w LOTTO Ekstraklasie. Jak to się jednak mówi, bez ryzyka nie ma prawdziwej zabawy. Średnia ilość propozycji na mecze Wisły oscyluje w granicach od kilku do nawet kilkudziesięciu. W niektórych przypadkach będzie to ponad setka. Tak duża ilość jasno zaznacza nam, że poza klasycznym 1 X 2, możecie tu liczyć na znacznie więcej. To spory atut, dlatego wskażemy wam na kilka potencjalnych możliwości z których korzysta się co kolejkę. Możecie tu bowiem grać na kilka kombinacji handicapu, ale też wyniki do połowy, dokładne rezultaty, auty, rożne, kartki. Ciekawym pomysłem będzie rywalizacja na strzelców bramek czy wskazanie ilości goli, które w ogóle padną. Większość marek nie udostępnia możliwości łączenia takich pozycji, aczkolwiek istnieją takie pomysły, o czym warto także wiedzieć. Gra w polskiej Ekstraklasie nie należy do łatwych, ale poza urozmaiceniem zdarzeń, możecie liczyć także i na inny profit.

Zwiększ szansę na wygraną z bonusem

Mamy tu na myśli promocje. Te zestawy tworzone są z myślą o nowych graczach i przyciąganiu ich do oferty, ale nie tylko do nich. Wystarczy zresztą nadmienić, że na nowych użytkowników czeka bonus powitalny. Za jego sprawą – zwykle – otrzymacie podwojenie pierwszej wpłaty, nawet do ok. tysiąca złotych. To świetny dodatek, bowiem pozwoli grać za dwa razy wyższe stawki czy po prostu wydłuży wam zabawę i da większe możliwości. Razem z taką premią często wiążą się popularne free bety. Są to darmowe kupony, zwykle o wartości do kilkudziesięciu złotych. Dzięki nim zagracie bez żadnego wkładu własnego. W razie wygranej, gotówka leci na wasze konto gracza, ale w razie przegranej, po prostu tracicie kupon. Jeśli dodać do tego, że bukmacherzy mają jeszcze wiele asów w rękawie, robi się ciekawie. Popularnym dodatkiem są doładowania gotówkowe, aczkolwiek częściej widzimy akcje dedykowane, znane tylko u polskich operatorów. Jest to powiększanie wartości kuponów np. o 14%, co neguje narzucane podatki czy też akcje Multi, za sprawą których im więcej zdarzeń na kuponie, tym więcej dostaniecie procentowej wygranej. Do tego jeszcze program lojalnościowy oraz system VIP i zapraszania przyjaciół. Wszystko to składa się na zestawienie, za sprawą którego Wisła Płock będzie naprawdę łakomym kąskiem. Zachęcamy zatem do własnych analiz i poznania się z kursami na ten klub. Będziecie ciekawie i przede wszystkim – korzystnie!

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej