Wszystko o Betgames u bukmachera STS

92%

BetGames to całkowicie nowy na polskim rynku produkt, który dostępny jest dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników bukmachera STS. Jest to zatem świeża propozycja, która niejako pozwala wam cieszyć się możliwościami rywalizacji w słynne gry karciane, które znane są na całym świecie od dziesięcioleci. Co ważne, jest tu w pełni realne zdobywanie dużych nagród pieniężnych, jako iż niektóre rozwiązania znacznie przewyższają znane wam do tej pory stawki i kursy brane pod uwagę przy blackjacku czy ruletce. Jak to wszystko jest możliwe? W naszym artykule bardzo dokładnie opisujemy i prezentujemy ofertę STS, dzięki czemu traficie na pierwsze źródło o tym, jak wygląda ten ciekawy pomysł.

Wszystko co chciałbyś wiedzieć o Betgames u bukmachera STS

Wszystko co chciałbyś wiedzieć o Betgames u bukmachera STSSamo STS znane było do tej pory przede wszystkim z usług bukmacherskich, czego efektem było nawet ekspansja do innych krajów. Mogliście zatem liczyć na pełne wsparcie przy zakładach sportowych, aczkolwiek obecnie sytuacja ta mocno się zmieniła. Jest jeszcze lepiej niż dotychczas! Jeśli zatem szukacie nowych rozwiązań i pomysłów, a przy okazji realnie brakuje wam w Polsce kasyna internetowego, powinniście sprawdzić ich świeżą ofertę. Proces rejestracji na stronie STS to tylko kilka minut i wliczamy w to od razu proces weryfikacyjny. Konieczne będzie w nim potwierdzenie swojej tożsamości, dla przykładu poprzez zeskanowanie dowodu osobistego z obu stron. Trzeba też wziąć pod uwagę, że systemy płatnicze dopasowano tu absolutnie do każdego użytkownika. Jeśli zatem jesteście pełnoletni i przy okazji chcecie dokonać pierwszej wpłaty, by skorzystać właśnie z BetGames, możecie to zrealizować chociażby przez Dotpay czy PayU i portfele internetowe, nie mówiąc rzecz jasna o kartach płatniczych od Visa i Mastercard. Rozwiązań jest wiele, a przy legalności zyskanej za sprawą Ministerstwa finansów robi się jeszcze ciekawiej. Jest to podmiot sprawdzony, szyfrowany, bezpieczny, któremu zaufało setki tysięcy osób z Europy. Nie bez powodu wspierają zresztą oficjalnie chociażby piłkarską kadrę narodową. A podobnych i pozytywnych sygnałów jest tu znacznie więcej.

Jakie BetGames znajdziemy w ofercie?

STS zdecydowało się na wdrożenie trzech konkretnych gier. Są to Wojna, Bakarat oraz Poker. W każdym z tych przypadków system gry jest jednak nieznacznie inny od tego, z którym spotkaliście się w klasycznych odsłonach przypisanych do wydarzenia. Wynika to rzecz jasna z polskiego prawa, które w tym przypadku zostało w pewnym sensie pominięte. Prosimy się jednak „pominięciem” nie przejmować, działania te są w pełni legalne, właśnie za sprawą wymiany niejako regulaminu samej potyczki. Od tej pory możecie zatem zmagać się z prawdziwymi krupierami, którzy to prowadzą rozgrywkę w języku angielskim, by korzystać mógł każdy zainteresowany.

Jakie BetGames znajdziemy w ofercie?Wszystkie te gry wiążą się oczywiście z konkretnymi zasadami. Jak to w ogóle działa? Postaramy się ogólny system zaprezentować za sprawą opisu bakaratu, który zaciągniemy ze strony STS. Oto on: „Pierwsza runda zakładów rozpoczyna się przed rozdaniem kart. Uczestnicy zakładów mogą stawiać na jeden lub kilka możliwych wyników. Druga runda zakładów w danej rozgrywce rozpoczyna się po otrzymaniu przez gracza pierwszej karty oraz po odnowieniu kursów. Zakłady zawarte w poprzedniej rundzie w żaden sposób nie wpływają na późniejsze zakłady, dlatego uczestnicy zakładów mogą zawierać zakłady na te same lub inne wyniki więcej niż jeden raz. Trzecia runda zakładów w danej rozgrywce rozpoczyna się po otrzymaniu przez bankiera pierwszej karty i po odnowieniu kursów. Po ukończeniu danej rundy zakładów gracz i bankier otrzymują drugą kartę i jeśli to jest niezbędne, trzecią kartę (każdy). Następnie określane są wyniki i na ekranie wyświetlany jest zwycięzca.”

Generalnie samo typowanie zawsze będzie dla was proste, bez względu na to, jaką grę z BetGames aktualnie wybierzecie. W pierwszej kolejności należy się zalogować na swoje konto, a następnie dokonać wpłaty, jeśli nie posiadacie oficjalnych na nim środków. Następnie wybieracie kategorię zakładu, a także wybiera wyniki wyłożenia kart. Kolejnym krokiem jest wprowadzenie kwoty za jaką chcecie zagrać, po czym kliknięcie w pole „Stawka”. Gdy naciśniecie przycisk „Obstaw”, możecie liczyć na kompletny zakład. Po obstawieniu znajdziecie wiadomość „Poprawnie przyjęto zakład”. Same zakłady możecie zresztą sprawdzić bezpośrednio z poziomu historii zakładów, który widoczny jest na stronie. Pozwala to uniknąć ewentualnych nieporozumień i jednocześnie daje wam jasne dowody na finał poszczególnego rozdania.

Jak to wygląda w praktyce?

STS decydując się na wdrożenie BetGames przygotował bardzo ciekawy ekran widoku. Komunikacja następuje tu w trybie audio wizualnym o najwyższej jakości. W centralnej części w zależności od doboru gry znajdziecie specyficznie przygotowane pomieszczenie, jak również krupierkę lub krupiera prowadzącego. Widoczny jest też stół, a karty są tu znacznie większe niż standardowo. Oczywiście wpływ na to ma fakt, że są dużo dokładniejsze i bez trudu je dostrzeżecie, co pozwoli także unikać potencjalnych sporów. Po lewej stronie widoczne są opcje typowania jak również numer danego zakładu. Przykładowo w pokerze możecie typować na to, czy wypadnie na stole poker królewski czy może jednak poker, kareta lub każde z innych rozdań przypisanych bezpośrednio do gry tego rodzaju. Widoczny jest też licznik czasowy w którym należy się zmieścić, jeśli planujecie zagrać. Pojawiła się też opcja „mute”, czyli wyciszenia krupiera i dźwięków, jeśli chcecie skupić się tylko na zabawie. Po prawej stronie znajdziecie z kolei opcje kuponów oraz waszych kuponów, szybki zakład i bezpośredni czat na żywo, przy którym możecie porozmawiać z innymi zarejestrowanymi użytkownikami.

Podsumowanie BetGames od STS

Gra taka może nam stworzyć kompletnie nowe pokolenie hazardowe, jako że tryb gry jest tu inny od znanego wam wcześniej, chociażby w przypadku pokera i bakaratu. Same cele i zadania są jednak przejrzyste, a przypisane do tego regulaminy i FAQ znajdziecie na stronie STS. Ich nauka nie zajmie zatem zbyt wiele czasu, dzięki czemu będziecie mogli skupić się po prostu na rozrywce, czerpiąc z niej możliwie jak najwięcej.

Pragniemy na koniec zaznaczyć, że przy okazji BetGames w niedługim czasie zapewne będziecie mogli liczyć na specjalne promocje. Do tego czasu bez trudu skontaktujecie się z obsługą klienta, dzięki czemu w razie czego odpowiedzą oni na wszelkie pytania. Na stronie widoczny jest formularz kontaktu jak również czat na żywo, za sprawą którego konsultant w dowolnej porze dnia zareaguje i pomoże, jeśli tylko zajdzie taka konieczność. Warto zatem sprawdzić jak wygląda BetGames w nowym wydaniu, zwłaszcza, że nie ma drugiej takiej opcji na całym świecie. W tej materii STS wykonało ogromną pracę i tylko od was zależy, jak zostanie oceniona.

Zagraj w STS

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej