Wygraj do 500000PLN w loterii od bukmachera STS

92%

STS zaskoczy nas ponownie. Nie tylko firma nawiązała współpracę ze słynnymi ambasadorami, co jeszcze do tego zorganizowała kolejne wydarzenia, które wstrząsnęły światem zakładów sportowych. Ich starania doceniane są zresztą na świecie, czego dowodem jest obecność w rankingu bukmacherów TOP 50 od EGR. To jedno z największych wyróżnień, jakie można otrzymać przy tej tematyce, dlatego nie powinno być dla was zaskoczeniem, że świętując takie zestawienia, firma pokusiła się o przygotowanie i wdrożenie świątecznej loterii na bazie której wygrać można część z puli łącznej na poziomie przeszło 730 000 złotych. O takie nagrody możecie się ubiegać już dziś, szczególnie, że całość nie będzie przecież trwać wiecznie.

Wygraj do 500000PLN w loterii od bukmachera internetowego STSO swoje szanse możecie się ubiegać do 22.12 i właśnie wtedy bukmacher STS wyda swoje ostatnie losy. Warto się o nie ubiegać, bo o ile marka wyda aż 7 000 nagród, tak podstawowa i największa wynosi tu 500 000 złotych! W każdym tygodniu, traktowanym tu jako etap, wydanych zostanie 1 000 losów przy których ich właściciele zdobywać będą po 25 złotych na swoją grę. Wielki Finał z kolei wystartuje 27.12, kiedy to poznamy ostatecznego zwycięzcę całego tego zagadnienia. Łączna pula nagród szokuje, ale STS już nas do tego przyzwyczaił. Jakie są przy tym cele gracza i co powinno się robić? W tym przypadku pozwolimy sobie posłużyć się oficjalna stroną operatora: „Co należy zrobić? Zaloguj się na swoim koncie, wyraź chęć udziału w loterii, zagraj kupon (solo lub ako) z kursem minimalnym 1.85 za stawkę 11 PLN lub jej dokładną wielokrotność (22 PLN, 33 PLN itd.).Każdy wygrany kupon może zmienić się w PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH! Dodatkowo, jeśli na Twoim kuponie znajdą się promowane przez nas produkty (lista poniżej w zakładce zwycięzcy), każdego tygodnia możesz wygrać jeden z 1 000 bonusów!” – takie informacje lubicie, prawda? A weźcie pod uwagę, że na stronie znajdziecie także kilka innych bieżących propozycji, po które możecie sięgnąć w każdej chwili.

Warunki i zasady promocji STS

W loterii wziąć udział może każdy chętnych gracz. Jeśli jednak macie jakieś wątpliwości związane z rozgrywką, możecie je zgłosić do obsługi klienta przez czat na żywo. Do tego dochodzi oczywiście jeszcze pełen dział FAQ, który należy traktować jako regulamin i wszelkie warunki i zasady do niego dopisane. To właśnie za sprawą tych treści dowiecie się jak grać, w jakich terminach oraz przy jakich stawkach. Tak podstawowa wiedza przełożyć się może na późniejszy sukces przy samym losowaniu.

Wygraj nagrodę

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej