Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet

92%

Bukmacherzy raz po raz zaskakują nas coraz to ciekawszymi promocjami i ofertami. Zaczęło się wiele lat temu od zakładów na żywo, po czym do gry weszły sporty wirtualne. Dziś nowością są symulowane gry karciane, które mają stanowić pomost między kasynami internetowymi a bukmacherami. Pojawiają się w coraz większej liczbie legalnych kasyn w Polsce. Jednym z nich jest bukmacher forBET.

Symulowane gry karciane

Symulowane gry karciane w forBetZacznijmy może od tego, na czym polegają takie zakłady i czym różnią się od gry w kasynie. Weźmy pod uwagę poker lub blackjack w kasynie. Kiedy gramy z bankierem, nasz pojedynek odbywa się w systemie 1 na 1. Rozgrywka może składać się z kilku rund. Przykładowo w blackjacku dostajemy 2 karty, zaś bankier 1 odkrytą i zakrytą. W takim momencie naszym zadaniem będzie zdecydowanie, czy stawiamy kolejny zakład, ciągniemy dodatkową kartę. Mamy zatem wpływ na to, czy zwiększamy szanse na wygraną lub ryzyko przegranej. Symulowane gry karciane są oparte na tych samych zasadach, jednak bez naszego wpływu na kolejny ruch krupierki. Obserwujemy zatem z boku pojedynek między 2 stronami i tylko stawiamy, kto wygra.

Jak zatem wygląda rozgrywka w forBET?

Otóż ten legalny bukmacher online proponuje nam skorzystanie z 3 osobnych pokoi. Do wyboru mamy poker, wojnę i blackjacka. Obstawianie chcielibyśmy zaprezentować na podstawie wojny.

Jest to chyba najprostsza gra karciana, w której walczą ze sobą dwie karty. Wygrywa ta, która jest wyższa od przeciwnej. W przypadku gry w forBET mamy do czynienia z pełną talią kart pozbawioną Jokerów. Na samym początku mamy puste pola na karty i odliczanie przeprowadzane przez system. Osoba prowadząca grę zaprasza nas do obstawienia zakładów. Z podstawy możemy wybrać 1 z 3 zakładów: wygrana gracza, bankiera lub wojnę (dogrywkę przy remisie). Zakłady na obie strony mają identyczny kurs, zaś na wojnę wynosi on co najmniej kilkanaście (15 czy 16). Pierwsza karta losowana jest dla gracza. W zależności od jej mocy zmieniają się kursy. Jeśli jest to dobra karta, powyżej 9 czy 10, to kurs na wygraną gracza maleje, jeśli niższa to rośnie. Możemy zatem wybrać, kto naszym zdaniem zostanie zwycięzcą. Po tym krupierka losuje kartę dla bankiera i zakłady są rozliczane. To jednak nie wszystko, gdyż w każdej chwili możemy wybrać również zakłady dodatkowe: krupierka lub gracz wylosuje czarną/czerwoną kartę, gracz lub krupierka wygra dzięki karcie trefl. Tu także po pierwszym losowaniu zmieniają się kursy na wygraną.

Obok ekranu ze stołem i zakładami możemy śledzić wyniki ostatnich 2 gier, jak i również ogólne losowania. Jest to pomocne, gdyż pokazuje nam, z jaka częstotliwością wygrywa dana strona. Jest to również pomocne dla tych osób, które potrafią liczyć karty. Otóż z talii cały czas ubywa kart, więc możemy sprawdzić, ile już mocnych kart zostało użytych, które kolory są częściej losowane.

Podobnie mamy w przypadku pokera i blackjacka. Podstawą jest tu po prostu znajomość zasad tych gier. Możemy stawiać zakłady zarówno przed rozpoczęciem rozgrywki, jak i w trakcie losowania kart. Zyskamy trochę więcej szans na wygraną, jeśli jesteśmy dobrze obeznani w sytuacji. Prawdą jest jednak to, że niczym w meczach tenisowych, siatkarskich, ruletce decydujące jest tu po prostu nasze szczęście.

Odwiedź forBET

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej