Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet

92%

Bukmacherzy raz po raz zaskakują nas coraz to ciekawszymi promocjami i ofertami. Zaczęło się wiele lat temu od zakładów na żywo, po czym do gry weszły sporty wirtualne. Dziś nowością są symulowane gry karciane, które mają stanowić pomost między kasynami internetowymi a bukmacherami. Pojawiają się w coraz większej liczbie legalnych kasyn w Polsce. Jednym z nich jest bukmacher forBET.

Symulowane gry karciane

Symulowane gry karciane w forBetZacznijmy może od tego, na czym polegają takie zakłady i czym różnią się od gry w kasynie. Weźmy pod uwagę poker lub blackjack w kasynie. Kiedy gramy z bankierem, nasz pojedynek odbywa się w systemie 1 na 1. Rozgrywka może składać się z kilku rund. Przykładowo w blackjacku dostajemy 2 karty, zaś bankier 1 odkrytą i zakrytą. W takim momencie naszym zadaniem będzie zdecydowanie, czy stawiamy kolejny zakład, ciągniemy dodatkową kartę. Mamy zatem wpływ na to, czy zwiększamy szanse na wygraną lub ryzyko przegranej. Symulowane gry karciane są oparte na tych samych zasadach, jednak bez naszego wpływu na kolejny ruch krupierki. Obserwujemy zatem z boku pojedynek między 2 stronami i tylko stawiamy, kto wygra.

Jak zatem wygląda rozgrywka w forBET?

Otóż ten legalny bukmacher online proponuje nam skorzystanie z 3 osobnych pokoi. Do wyboru mamy poker, wojnę i blackjacka. Obstawianie chcielibyśmy zaprezentować na podstawie wojny.

Jest to chyba najprostsza gra karciana, w której walczą ze sobą dwie karty. Wygrywa ta, która jest wyższa od przeciwnej. W przypadku gry w forBET mamy do czynienia z pełną talią kart pozbawioną Jokerów. Na samym początku mamy puste pola na karty i odliczanie przeprowadzane przez system. Osoba prowadząca grę zaprasza nas do obstawienia zakładów. Z podstawy możemy wybrać 1 z 3 zakładów: wygrana gracza, bankiera lub wojnę (dogrywkę przy remisie). Zakłady na obie strony mają identyczny kurs, zaś na wojnę wynosi on co najmniej kilkanaście (15 czy 16). Pierwsza karta losowana jest dla gracza. W zależności od jej mocy zmieniają się kursy. Jeśli jest to dobra karta, powyżej 9 czy 10, to kurs na wygraną gracza maleje, jeśli niższa to rośnie. Możemy zatem wybrać, kto naszym zdaniem zostanie zwycięzcą. Po tym krupierka losuje kartę dla bankiera i zakłady są rozliczane. To jednak nie wszystko, gdyż w każdej chwili możemy wybrać również zakłady dodatkowe: krupierka lub gracz wylosuje czarną/czerwoną kartę, gracz lub krupierka wygra dzięki karcie trefl. Tu także po pierwszym losowaniu zmieniają się kursy na wygraną.

Obok ekranu ze stołem i zakładami możemy śledzić wyniki ostatnich 2 gier, jak i również ogólne losowania. Jest to pomocne, gdyż pokazuje nam, z jaka częstotliwością wygrywa dana strona. Jest to również pomocne dla tych osób, które potrafią liczyć karty. Otóż z talii cały czas ubywa kart, więc możemy sprawdzić, ile już mocnych kart zostało użytych, które kolory są częściej losowane.

Podobnie mamy w przypadku pokera i blackjacka. Podstawą jest tu po prostu znajomość zasad tych gier. Możemy stawiać zakłady zarówno przed rozpoczęciem rozgrywki, jak i w trakcie losowania kart. Zyskamy trochę więcej szans na wygraną, jeśli jesteśmy dobrze obeznani w sytuacji. Prawdą jest jednak to, że niczym w meczach tenisowych, siatkarskich, ruletce decydujące jest tu po prostu nasze szczęście.

Odwiedź forBET

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet
Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet

forBET to jeden z tych bukmacherów, który oferuje swoim klientom symulowane gry karciane. Czym one są i jak można obstawić zakłady?

Czytaj więcej

Oferty promocyjne w punkltach Fortuna
Oferty promocyjne w punktach Fortuna

Dla naszych czytelników sprawdzamy, jak wyglądają promocje dla klientów stacjonarnych punktów marki Fortuna. Zapraszamy zatem do lektury.

Czytaj więcej

Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet
Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet

Poznaj nową ofertę bukmachera forBet gry karciane. Już teraz możesz zagrać z prawdziwą krupierką w symulowane rozgrywki karciane. Zasiądź do stołu i daj się ponieść magii kart

Czytaj więcej

Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w LvBet
Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w bonusie LvBet

Bukmacher LVBet przygotował dla swoich klientów ciekawą ofertę z bonusem 100 złotych. Wystarczy jedynie w każdym tygodniu obstawiać e-sport.

Czytaj więcej

Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet
Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet

Kombi Boost to nowa oferta na stronie bukmachera LV bet, gdzie za każde kolejne zdarzenie na kuponie można dostać nawet +75% wyższe kursy.

Czytaj więcej

Wygrywaj o 40% więcej z promocją ForBet
Wygrywaj nawet o 40% więcej z promocją bukmachera ForBet

Dzięki najnowszej promocji u bukmachera forBET możliwe jest zwiększenie swoich wygranych ze sportów wirtualnych nawet o 40%. Więcej o ofercie na stronie www.

Czytaj więcej

UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać?
UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać mecze piłkarskie?

Na naszej stronie internetowej podpowiadamy graczom, jak obstawiać mecze podczas Euro 2021. zapraszamy zatem do sprawdzenia naszego małego poradnika.

Czytaj więcej

BetX aktualne
BetX - bonusy bukmacherskie - Luty 2021

Poznaj nowego bukmachera na naszym rynku Betx i sprawdź jego bogaty wybór zakładów, oraz atrakcyjne promocje z bonusami. Na start odbierz 7777zł oraz freebet o wartości 30zł

Czytaj więcej

Bonus na start do 7777zł do odbioru w BetX
Bonus na start do 7777zł do odbioru u bukmachera BetX

Już teraz zyskaj tysiące na start u bukmachera BetX. Jest to bowiem nowa marka na rynku, która jako bonus powitalny oferuje +100% od depozytu do 7777 złotych!

Czytaj więcej

BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online
BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online

BetX to nowy bukmacher na rynku. Na naszej stronie sprawdzamy jego słabe i mocne strony, szczegółową ofertę. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej