14% na zakłady prematch u bukmachera Milenium

92%

W zależności od tego jaki macie statut konta na stronie bukmachera Milenium, możecie liczyć na powiększenie swoich kuponów o 14%. Tzw. Happy Hours trafiło zatem do zakładów sportowych i warto je wykorzystać. Pamiętajcie jednak, by zawsze sprawdzać stronę operatora, bowiem to właśnie tam pojawiają się informacje o tym, jakie dokładnie godziny wchodzą w grę – jest to sytuacja zmienna, a szkoda by było przegapić momentu, w którym mnożnik wygranych liczony jest tu jako pełne 1,00, a nie 0,88 jak to bywa w polskich zakładach sportowych. Pominiecie zatem w pełni podatek i zapewnicie sobie dużo większe kupony. Jak tego dokonać i jak działa system?

happy h w millenium

Jeśli jesteście członkami Ligi Mistrzów Milenium ze statusem karty czerwonej lub srebrnej, musicie dodać do swojego kuponu co najmniej 4 zdarzenia. Wówczas automatycznie zostanie on powiększony o 14% w przypadku gry na Happy Hours. Jeśli z kolei macie kartę złotą lub platynową, konieczne jest zaledwie 3 propozycji na kuponie, co jeszcze mocno powiększy wasze szanse na sukces. Możliwość typowania nakierowana jest na wszystkie dostępne mecze z oferty Milenium, a tych, jak wiemy, jest niezwykle dużo. Samej tylko piłki nożnej możecie znaleźć nawet kilkadziesiąt tysięcy w ciągu dni. A do dyspozycji jest też tenis, koszykówka, siatkówka czy dziesiątki innych.

W happy hours udział biorą jedynie wydarzenia przedmeczowe, co oznacza, że nie można do nich zaliczyć np. kuponów na żywo. Pełen regulamin, który pokaże wam jak dokładnie grać oraz kiedy, znajdziecie na stronie Milenium. Zachęcamy do przeczytania tej treści przed startem gry, jako iż są to punkty obowiązkowe i wymagane przy zabawie.

Zwiększ wygraną o 14%

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet
Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet

forBET to jeden z tych bukmacherów, który oferuje swoim klientom symulowane gry karciane. Czym one są i jak można obstawić zakłady?

Czytaj więcej

Oferty promocyjne w punkltach Fortuna
Oferty promocyjne w punktach Fortuna

Dla naszych czytelników sprawdzamy, jak wyglądają promocje dla klientów stacjonarnych punktów marki Fortuna. Zapraszamy zatem do lektury.

Czytaj więcej

Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet
Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet

Poznaj nową ofertę bukmachera forBet gry karciane. Już teraz możesz zagrać z prawdziwą krupierką w symulowane rozgrywki karciane. Zasiądź do stołu i daj się ponieść magii kart

Czytaj więcej

Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w LvBet
Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w bonusie LvBet

Bukmacher LVBet przygotował dla swoich klientów ciekawą ofertę z bonusem 100 złotych. Wystarczy jedynie w każdym tygodniu obstawiać e-sport.

Czytaj więcej

Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet
Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet

Kombi Boost to nowa oferta na stronie bukmachera LV bet, gdzie za każde kolejne zdarzenie na kuponie można dostać nawet +75% wyższe kursy.

Czytaj więcej

Wygrywaj o 40% więcej z promocją ForBet
Wygrywaj nawet o 40% więcej z promocją bukmachera ForBet

Dzięki najnowszej promocji u bukmachera forBET możliwe jest zwiększenie swoich wygranych ze sportów wirtualnych nawet o 40%. Więcej o ofercie na stronie www.

Czytaj więcej

UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać?
UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać mecze piłkarskie?

Na naszej stronie internetowej podpowiadamy graczom, jak obstawiać mecze podczas Euro 2021. zapraszamy zatem do sprawdzenia naszego małego poradnika.

Czytaj więcej

BetX aktualne
BetX - bonusy bukmacherskie - Luty 2021

Poznaj nowego bukmachera na naszym rynku Betx i sprawdź jego bogaty wybór zakładów, oraz atrakcyjne promocje z bonusami. Na start odbierz 7777zł oraz freebet o wartości 30zł

Czytaj więcej

Bonus na start do 7777zł do odbioru w BetX
Bonus na start do 7777zł do odbioru u bukmachera BetX

Już teraz zyskaj tysiące na start u bukmachera BetX. Jest to bowiem nowa marka na rynku, która jako bonus powitalny oferuje +100% od depozytu do 7777 złotych!

Czytaj więcej

BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online
BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online

BetX to nowy bukmacher na rynku. Na naszej stronie sprawdzamy jego słabe i mocne strony, szczegółową ofertę. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej