14% na zakłady prematch u bukmachera Milenium

92%

W zależności od tego jaki macie statut konta na stronie bukmachera Milenium, możecie liczyć na powiększenie swoich kuponów o 14%. Tzw. Happy Hours trafiło zatem do zakładów sportowych i warto je wykorzystać. Pamiętajcie jednak, by zawsze sprawdzać stronę operatora, bowiem to właśnie tam pojawiają się informacje o tym, jakie dokładnie godziny wchodzą w grę – jest to sytuacja zmienna, a szkoda by było przegapić momentu, w którym mnożnik wygranych liczony jest tu jako pełne 1,00, a nie 0,88 jak to bywa w polskich zakładach sportowych. Pominiecie zatem w pełni podatek i zapewnicie sobie dużo większe kupony. Jak tego dokonać i jak działa system?

happy h w millenium

Jeśli jesteście członkami Ligi Mistrzów Milenium ze statusem karty czerwonej lub srebrnej, musicie dodać do swojego kuponu co najmniej 4 zdarzenia. Wówczas automatycznie zostanie on powiększony o 14% w przypadku gry na Happy Hours. Jeśli z kolei macie kartę złotą lub platynową, konieczne jest zaledwie 3 propozycji na kuponie, co jeszcze mocno powiększy wasze szanse na sukces. Możliwość typowania nakierowana jest na wszystkie dostępne mecze z oferty Milenium, a tych, jak wiemy, jest niezwykle dużo. Samej tylko piłki nożnej możecie znaleźć nawet kilkadziesiąt tysięcy w ciągu dni. A do dyspozycji jest też tenis, koszykówka, siatkówka czy dziesiątki innych.

W happy hours udział biorą jedynie wydarzenia przedmeczowe, co oznacza, że nie można do nich zaliczyć np. kuponów na żywo. Pełen regulamin, który pokaże wam jak dokładnie grać oraz kiedy, znajdziecie na stronie Milenium. Zachęcamy do przeczytania tej treści przed startem gry, jako iż są to punkty obowiązkowe i wymagane przy zabawie.

Zwiększ wygraną o 14%

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

NobleBet - opinie graczy i ocena bukmachera online
NobleBet - opinie graczy i ocena bukmachera online

Jak prezentuje się NobleBet? Czy warto ich poznać? Jakie mają bonusy i ofertę zakładów sportowych, tryb na żywo czy wirtualny? Typujemy specjalnie dla was!

Czytaj więcej

NobleBet - oferat bukmacherska
NobleBet - oferta bukmacherska

NobleBet zaoferował swoje pierwsze zestawienie zakładów sportowych. Oceniamy jak się prezentuje i notujemy o najważniejszych jego punktach.

Czytaj więcej

Betclic Bukmacher
Betclic - opinie graczy i ocena bukmachera online

Bukmacher Betclic oferuje szeroką ofertę zakładów sportowych, jak również promocji, za sprawą których otrzymacie dodatkowe możliwości wygranych.

Czytaj więcej

Bonus 49pln na aplikacje z bukmacherem totolotek
Bonus 49pln na aplikacje z bukmacherem Totolotek

Skorzystaj z mobilnego bunusu bukmacherskiego, który wykorzystasz rejestrując się i grając na przykład przez telefon. Odbierz nawet 49zł. Sprawdź szczegóły

Czytaj więcej

14% na zakłady prematch u bukmachera Milenium
14% na zakłady prematch u bukmachera Milenium

Milenium organizuje happy hours, a w nich kupony zostaną powiększone o 14%. Jak to zrobić i jak musicie dokładnie grać? Tłumaczymy.

Czytaj więcej

Total Bonus do 51% w Totalbet
Total Bonus do 51% w Totalbet

Promocja Total Bonus gwarantuje nawet do 51% większe wygrane. Nie ma znaczenia w jakiej dyscyplinie gracie, kasa jest większa… i już!

Czytaj więcej

Bukmacher totalbet wraca z Loteria Kasomania 3.0
Bukmacher totalbet wraca z Loteria Kasomania 3.0

Totalbet wraca z Kasomanią! Bukmacher wyda w nagrodach łącznie 500 000 złotych. Chcecie sięgnąć po nagrodę główną? Próbujcie już dziś!

Czytaj więcej

Wszystko o Betgames u bukmachera STS
Wszystko o Betgames u bukmachera STS

BetGames od STS to kompletnie nowy wymiar gry hazardowej. Poznajcie się z Wojną, Bakaratem oraz Pokerem z prawdziwymi krupierami.

Czytaj więcej

Forbet Bonus 2000PLN
Zakłady bukmacherskie online forbet i bonus do 2000pln

Jak działa bonus powitalny od forBET? Ile maksymalnie można sobie zapewnić gotówki za jego sprawą? Chętnie pomożemy z odpowiedziami!

Czytaj więcej

Fortuna 10% Jak działa logo
Jak działa bonus na 10% Live u bukmachera Fortuna

Bonus +10% na zdarzenia live już na was czeka. Jak to działa i czego dokładnie spodziewać się po ofercie bukmachera Fortuna?

Czytaj więcej