Darmowy zakład 150 zł na urodziny bukmachera Milenium

92%

Z okazji piętnastej rocznicy funkcjonowania bukmacher Milenium przygotował niezwykła promocję. Skierowano ją do nowych użytkowników, którzy właśnie chcą założyć świeże konto. Jest to akcja, która polega na całkowitym wykluczeniu ryzyka z waszej gry. Jak to możliwe? Otóż przy rejestracji wystarczy zaznaczyć opcję, w której wyrażacie chęć otrzymania premii. Jeśli to zrobicie, wasz pierwszy kupon będzie mógł być rozegrany bez ponoszenia ryzyka straty. Bukmacher zwróci wam bowiem aż do 150 złotych w gotówce, jeśli samo rozwiązanie okaże się przegrane. Środki mają czas na powrót do 30 dni, aczkolwiek w praktyce czas ten jest zwykle znacznie krótszy. W tej sprawie można się zresztą skontaktować z obsługą klienta.

Darmowy zakład z okazji urodzin MilleniumPromocja jest jednorazowa i skierowana wyłącznie do nowych graczy. Pozwala wam na grę przy dowolnych zdarzeniach z oferty Milenium, a maksymalna kwota zwrotu to właśnie 150 złotych. Minimalna z kolei zależy od was samych i dotyczy wszystkich zatwierdzonych wpłat na stronę operatora. Do zadania przypisano bardzo krótki regulamin, w którym marka wyjaśnia w kilku punktach to, jak działać i na jakich dokładnie zasadach. Należy pamiętać, że obstawiać musicie w ciągu 10 dni od założenia konta, w przeciwnym razie bonus przepadnie i nie będzie już można do niego wracać. Co ważne, musicie zagrać na więcej niż jedno zdarzenie, ale Milenium nie określa tu minimalnego kursu, co pozwoli wam nawet na minimalizowanie samego ryzyka.

Pozostałe punkty warunków i zasad widoczne są w pliku PDF, który możecie oglądać za pośrednictwem strony operatora. To proste zagadnienie, które pozwoli skupić się wam na samej grze i na zdobywaniu dalszych środków.

Odbierz darmowy zakład 150 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet
Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet

forBET to jeden z tych bukmacherów, który oferuje swoim klientom symulowane gry karciane. Czym one są i jak można obstawić zakłady?

Czytaj więcej

Oferty promocyjne w punkltach Fortuna
Oferty promocyjne w punktach Fortuna

Dla naszych czytelników sprawdzamy, jak wyglądają promocje dla klientów stacjonarnych punktów marki Fortuna. Zapraszamy zatem do lektury.

Czytaj więcej

Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet
Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet

Poznaj nową ofertę bukmachera forBet gry karciane. Już teraz możesz zagrać z prawdziwą krupierką w symulowane rozgrywki karciane. Zasiądź do stołu i daj się ponieść magii kart

Czytaj więcej

Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w LvBet
Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w bonusie LvBet

Bukmacher LVBet przygotował dla swoich klientów ciekawą ofertę z bonusem 100 złotych. Wystarczy jedynie w każdym tygodniu obstawiać e-sport.

Czytaj więcej

Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet
Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet

Kombi Boost to nowa oferta na stronie bukmachera LV bet, gdzie za każde kolejne zdarzenie na kuponie można dostać nawet +75% wyższe kursy.

Czytaj więcej

Wygrywaj o 40% więcej z promocją ForBet
Wygrywaj nawet o 40% więcej z promocją bukmachera ForBet

Dzięki najnowszej promocji u bukmachera forBET możliwe jest zwiększenie swoich wygranych ze sportów wirtualnych nawet o 40%. Więcej o ofercie na stronie www.

Czytaj więcej

UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać?
UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać mecze piłkarskie?

Na naszej stronie internetowej podpowiadamy graczom, jak obstawiać mecze podczas Euro 2021. zapraszamy zatem do sprawdzenia naszego małego poradnika.

Czytaj więcej

BetX aktualne
BetX - bonusy bukmacherskie - Luty 2021

Poznaj nowego bukmachera na naszym rynku Betx i sprawdź jego bogaty wybór zakładów, oraz atrakcyjne promocje z bonusami. Na start odbierz 7777zł oraz freebet o wartości 30zł

Czytaj więcej

Bonus na start do 7777zł do odbioru w BetX
Bonus na start do 7777zł do odbioru u bukmachera BetX

Już teraz zyskaj tysiące na start u bukmachera BetX. Jest to bowiem nowa marka na rynku, która jako bonus powitalny oferuje +100% od depozytu do 7777 złotych!

Czytaj więcej

BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online
BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online

BetX to nowy bukmacher na rynku. Na naszej stronie sprawdzamy jego słabe i mocne strony, szczegółową ofertę. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej