Darmowy zakład 150 zł na urodziny bukmachera Milenium

92%

Z okazji piętnastej rocznicy funkcjonowania bukmacher Milenium przygotował niezwykła promocję. Skierowano ją do nowych użytkowników, którzy właśnie chcą założyć świeże konto. Jest to akcja, która polega na całkowitym wykluczeniu ryzyka z waszej gry. Jak to możliwe? Otóż przy rejestracji wystarczy zaznaczyć opcję, w której wyrażacie chęć otrzymania premii. Jeśli to zrobicie, wasz pierwszy kupon będzie mógł być rozegrany bez ponoszenia ryzyka straty. Bukmacher zwróci wam bowiem aż do 150 złotych w gotówce, jeśli samo rozwiązanie okaże się przegrane. Środki mają czas na powrót do 30 dni, aczkolwiek w praktyce czas ten jest zwykle znacznie krótszy. W tej sprawie można się zresztą skontaktować z obsługą klienta.

Darmowy zakład z okazji urodzin MilleniumPromocja jest jednorazowa i skierowana wyłącznie do nowych graczy. Pozwala wam na grę przy dowolnych zdarzeniach z oferty Milenium, a maksymalna kwota zwrotu to właśnie 150 złotych. Minimalna z kolei zależy od was samych i dotyczy wszystkich zatwierdzonych wpłat na stronę operatora. Do zadania przypisano bardzo krótki regulamin, w którym marka wyjaśnia w kilku punktach to, jak działać i na jakich dokładnie zasadach. Należy pamiętać, że obstawiać musicie w ciągu 10 dni od założenia konta, w przeciwnym razie bonus przepadnie i nie będzie już można do niego wracać. Co ważne, musicie zagrać na więcej niż jedno zdarzenie, ale Milenium nie określa tu minimalnego kursu, co pozwoli wam nawet na minimalizowanie samego ryzyka.

Pozostałe punkty warunków i zasad widoczne są w pliku PDF, który możecie oglądać za pośrednictwem strony operatora. To proste zagadnienie, które pozwoli skupić się wam na samej grze i na zdobywaniu dalszych środków.

Odbierz darmowy zakład 150 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej