Darmowy zakład 150 zł na urodziny bukmachera Milenium

92%

Z okazji piętnastej rocznicy funkcjonowania bukmacher Milenium przygotował niezwykła promocję. Skierowano ją do nowych użytkowników, którzy właśnie chcą założyć świeże konto. Jest to akcja, która polega na całkowitym wykluczeniu ryzyka z waszej gry. Jak to możliwe? Otóż przy rejestracji wystarczy zaznaczyć opcję, w której wyrażacie chęć otrzymania premii. Jeśli to zrobicie, wasz pierwszy kupon będzie mógł być rozegrany bez ponoszenia ryzyka straty. Bukmacher zwróci wam bowiem aż do 150 złotych w gotówce, jeśli samo rozwiązanie okaże się przegrane. Środki mają czas na powrót do 30 dni, aczkolwiek w praktyce czas ten jest zwykle znacznie krótszy. W tej sprawie można się zresztą skontaktować z obsługą klienta.

Darmowy zakład z okazji urodzin MilleniumPromocja jest jednorazowa i skierowana wyłącznie do nowych graczy. Pozwala wam na grę przy dowolnych zdarzeniach z oferty Milenium, a maksymalna kwota zwrotu to właśnie 150 złotych. Minimalna z kolei zależy od was samych i dotyczy wszystkich zatwierdzonych wpłat na stronę operatora. Do zadania przypisano bardzo krótki regulamin, w którym marka wyjaśnia w kilku punktach to, jak działać i na jakich dokładnie zasadach. Należy pamiętać, że obstawiać musicie w ciągu 10 dni od założenia konta, w przeciwnym razie bonus przepadnie i nie będzie już można do niego wracać. Co ważne, musicie zagrać na więcej niż jedno zdarzenie, ale Milenium nie określa tu minimalnego kursu, co pozwoli wam nawet na minimalizowanie samego ryzyka.

Pozostałe punkty warunków i zasad widoczne są w pliku PDF, który możecie oglądać za pośrednictwem strony operatora. To proste zagadnienie, które pozwoli skupić się wam na samej grze i na zdobywaniu dalszych środków.

Odbierz darmowy zakład 150 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

200 zł w zakładzie bez ryzyka w STS
200 zł w zakładzie bez ryzyka od bukmachera STS

STS oferuje zwrot za spotkania z WTA Finals w Shenzhen. Na wasze konta może wrócić nawet do 200 złotych w gotówce premiowej. Zainteresowani?

Czytaj więcej

Europejskie puchary w LvBet
Europejskie puchary w LvBet z bonusem 1000zł

Turniej europejskich pucharów od Lvbet daje ogromny zastrzyk pieniędzy. Graj zatem mecze na Ligę Mistrzów i Ligę Europy, wygraj do tysiaka!

Czytaj więcej

Darmowy zakład 150 zł na urodziny Millenium
Darmowy zakład 150 zł na urodziny bukmachera Milenium

Milenium z okazji piętnastolecia istnienia podejmuje kroki za sprawa których będziecie mogli otrzymać zwrot na poziomie do 150 złotych w gotówce.

Czytaj więcej

Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet
Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet

Fantasy Premier League oraz Forbet to okazja do wygrania nawet 800 złotych oraz oficjalnej koszulki meczowej Premier League. Wygraj ją i ty!

Czytaj więcej

Europejskie puchary bez podatku w forBet
Europejskie puchary z bonusem bez podatku w forBet

Oferta Forbet zakłada obecnie powiększenie wartości kuponów rozgrywanych na europejskie puchary o wartość podatku! Wygraj znacznie więcej!

Czytaj więcej

BetClic - bonusy bukmacherskie
BetClic - bonusy bukmacherskie - Październik 2019

Aktualne promocje od bukmachera Betclic to zestaw stałych oraz krótkoterminowych akcji, na podstawie których wygracie znacznie większe pieniądze.

Czytaj więcej

Wirtualne sporty z bonusem 20 zł w Lvbet
Wirtualne sporty z bonusem bukmacherskim 20 zł w Lvbet

Dodatkowe 20 złotych na zakłady wirtualne od LVbet to premia na ten tydzień. Wystarczy zagrać między poniedziałkiem za niedzielą za 100 zł.

Czytaj więcej

Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w Lvbet
Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w promocji Lvbet

Darmowy zakład o wartości 20 złotych wpadnie na wasze konta LVbet, jeśli tylko wypełnicie formularz rejestracyjny i zgłosicie chęć otrzymania premii.

Czytaj więcej

5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w Lvbet
5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w promocji Lvbet

Fame MMA 5 już 26 października. Warto postawić na LVbet swój kupon związany z wydarzeniem, gdyż może on zapewnić 1 500 złotych w bonusie.

Czytaj więcej

Graj NBA i zgarnij aż 1500 zł w forBet
Obstawiaj NBA i zgarnij aż 1500 zł w promocji forBet

Graj w NBA razem z forBET i wygrywaj nawet 1 500 złotych premii za sprawą ich nowego rankingu konkursowego. Wchodzisz w to? Poznaj szczegóły.

Czytaj więcej