Wygraj do 1500 zł z Ligą z cashbackiem w Millenium

92%

Cashback to ligowy bonus Milenium. Firma z okazji 15 lecia istnienia zorganizowała dodatkowe wydarzenia oraz podwoiła zwrot gotówkowy, jaki przypisany jest do jednej z czterech dostępnych lig. To od was zależy do jakiej traficie, a wszystko dotyczy bezpośrednio waszej aktywności i sukcesów odnoszonych w kolejnych zmaganiach.

Wygraj ligę z bonusem bukmacherskim Millenium1. Liga, ta najwyższa, gwarantuje tu 5% zwrotu dla najlepszych graczy za przegrane kupony i dotyczy 250 osób. Wystarczy mieć zarejestrowane konto na witrynie, by aktywnie brać udział w wydarzeniu i tej propozycji. Powinniście koniecznie spróbować, bo dodatkowa kasa przydać się może w każdym z dostępnych tam produktów bukmacherskich. Sezon w cyklu miesięcznym trwa od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca. Wasz cashback może tu gwarantować od 40 do nawet 1 500 złotych i wszystko oczywiście dotyczy miejsca w tabeli i ligi. W 2. Lidze liczyć możecie na 4% cashbacku, następnie na 3% i 2%. Wzrosty i spadki zaliczacie za sprawą postawionych kuponów i ich wartości łącznej w danym okresie. Im zatem więcej gracie, tym lepsza pozycja i końcowy wynik. Pełen regulamin Milenium znajdziecie bezpośrednio na ich stronie, łącznie z danymi o granych kuponach.

Wygraj cash back 1500 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

200 zł w zakładzie bez ryzyka w STS
200 zł w zakładzie bez ryzyka od bukmachera STS

STS oferuje zwrot za spotkania z WTA Finals w Shenzhen. Na wasze konta może wrócić nawet do 200 złotych w gotówce premiowej. Zainteresowani?

Czytaj więcej

Europejskie puchary w LvBet
Europejskie puchary w LvBet z bonusem 1000zł

Turniej europejskich pucharów od Lvbet daje ogromny zastrzyk pieniędzy. Graj zatem mecze na Ligę Mistrzów i Ligę Europy, wygraj do tysiaka!

Czytaj więcej

Darmowy zakład 150 zł na urodziny Millenium
Darmowy zakład 150 zł na urodziny bukmachera Milenium

Milenium z okazji piętnastolecia istnienia podejmuje kroki za sprawa których będziecie mogli otrzymać zwrot na poziomie do 150 złotych w gotówce.

Czytaj więcej

Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet
Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet

Fantasy Premier League oraz Forbet to okazja do wygrania nawet 800 złotych oraz oficjalnej koszulki meczowej Premier League. Wygraj ją i ty!

Czytaj więcej

Europejskie puchary bez podatku w forBet
Europejskie puchary z bonusem bez podatku w forBet

Oferta Forbet zakłada obecnie powiększenie wartości kuponów rozgrywanych na europejskie puchary o wartość podatku! Wygraj znacznie więcej!

Czytaj więcej

BetClic - bonusy bukmacherskie
BetClic - bonusy bukmacherskie - Listopad 2019

Aktualne promocje od bukmachera Betclic to zestaw stałych oraz krótkoterminowych akcji, na podstawie których wygracie znacznie większe pieniądze.

Czytaj więcej

Wirtualne sporty z bonusem 20 zł w Lvbet
Wirtualne sporty z bonusem bukmacherskim 20 zł w Lvbet

Dodatkowe 20 złotych na zakłady wirtualne od LVbet to premia na ten tydzień. Wystarczy zagrać między poniedziałkiem za niedzielą za 100 zł.

Czytaj więcej

Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w Lvbet
Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w promocji Lvbet

Darmowy zakład o wartości 20 złotych wpadnie na wasze konta LVbet, jeśli tylko wypełnicie formularz rejestracyjny i zgłosicie chęć otrzymania premii.

Czytaj więcej

5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w Lvbet
5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w promocji Lvbet

Fame MMA 5 już 26 października. Warto postawić na LVbet swój kupon związany z wydarzeniem, gdyż może on zapewnić 1 500 złotych w bonusie.

Czytaj więcej

Graj NBA i zgarnij aż 1500 zł w forBet
Obstawiaj NBA i zgarnij aż 1500 zł w promocji forBet

Graj w NBA razem z forBET i wygrywaj nawet 1 500 złotych premii za sprawą ich nowego rankingu konkursowego. Wchodzisz w to? Poznaj szczegóły.

Czytaj więcej