Cashback 1500pln u bukmachera online Milenium

92%

Od 1 czerwca ubiegłego roku trwa akcja związane z wygrywaniem ligi typerskiej na stronie Milenium. Marka ta zorganizowała z tej okazji wielki cashback, czyli zwrot gotówkowy przewidziany dla graczy, którzy aktywnie dołączą do rywalizacji na stronie. Wystarczy zatem posiadać aktywne konto. Jego zarejestrowanie zajmie wam nie więcej niż kilka minut. Uwaga, trzeba przy tym być jednak pełnoletnim, co jest głównym warunkiem Milenium we wszelkich jego działaniach. Hazard skierowany jest w końcu wyłącznie do osób od 18 roku życia. Jeśli nie jest to dla was problemem, to dołączcie do akcji skierowanej do użytkowników z okazji 15. lecia istnienia tejże właśnie firmy.

Cashback 5% od MilleniumCashback w tej edycji ligi typerskiej został podwojony. Dzięki temu możecie liczyć nawet na 1 500 złotych zwrotu. Wszystko jednak zależy od waszej aktywności. Do udziału Milenium zaprasza wszystkich grających za prawdziwe pieniądze. W 4. Lidze, tej najniższej – znajdzie się każdy początkujący. To właśnie tam otrzymacie 2% zwrotu do poziomu 200 złotych. Walczyć tu jednak można także o awans. W kolejnych ligach otrzymacie 3, 4 oraz 5% zwrotu, co jest tu maksymalną stawką. Właśnie w tym przypadku zapewnicie sobie do 1 500 złotych gotówki. Niżej będzie to 750 oraz 400 złotych. O awans zawsze walczy dziesięciu najlepszych graczy, dlatego warto się ubiegać o to, by być najlepszym. Cykl miesięczny trwa przy tym od 1 do ostatniego dnia miesiąca, co będzie dla was ciekawą przygodą i uzupełnieniem. Naturalnie pamiętajcie tu o podstawowych zasadach, jak te o których notuje nam bukmacher Milenium: Każdy uczestnik WYGRAJ LIGĘ otrzyma cashback, jeśli spełni warunki promocji. Wysokość cashbacku zależy od zajętego miejsca w lidze, a także od awansów i spadków. Szczegóły znajdziesz w regulaminie promocji.

Pełen regulamin promocji dostępny jest na stronie organizatora, gdzie znajdziecie także pełną rozpiskę dostępnych obecnie meczów. W razie pytań i uwag do waszej dyspozycji oddano także czat na żywo z obsługą 24/7h.

Odvierz cashback do 1500 złotych

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej