Liga Mistrzów z 10 000 zł do podziału w promocji STS

92%

Liga Mistrzów może być dla ciebie jeszcze szczęśliwsza niż zwykle! Wszystko za sprawą bonusu STS, który rozbudza fantazje aktywnych graczy. Za jego sprawą można wygrać część z puli dodatkowej, wynoszącej tu 10 000 złotych. Jak sięgnąć po taką kasę? To nic trudnego, wystarczy postawić między 20.10.2019 r. a 23.10.2019 r. kupon na dokładny wynik jednego z meczów Ligi Mistrzów.

Promocja Liga Mistrzów  w STS Jeśli sztuka ta się wam uda, zostaniecie włączeni do wydarzenia i otrzymacie część z pełnej puli. Trzeba tylko pamiętać, że liczą się kupony AKO, zakłady NA ŻYWO, Maxikombi, zakład Bezpieczny, Superoferta, Hit Dnia. Wchodzicie w to i próbujecie? Rozgrywki najpopularniejszych zawodów klubowych będą nie lada gratką, zwłaszcza, że mierzyć się będą takie drużyny jak Manchester City czy Liverpool, ale też Real Madryt, Barcelona, Paris Saint-Germain oraz Bayern Monachium. Gra toczy się o duże pieniądze, zatem wasz kupon nawet z jednym zdarzeniem może dodatkowo pomóc. A kto wie, przy dobrym układzie jedynie wasz zakład zwycięży, a wtedy całość z 10 000 trafi na wasze konto gracza. Obstaw już teraz, ale najpierw zapoznaj się z prostym regulaminem dopisanym do tej akcji.

Wygraj część z puli 10 000zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

200 zł w zakładzie bez ryzyka w STS
200 zł w zakładzie bez ryzyka od bukmachera STS

STS oferuje zwrot za spotkania z WTA Finals w Shenzhen. Na wasze konta może wrócić nawet do 200 złotych w gotówce premiowej. Zainteresowani?

Czytaj więcej

Europejskie puchary w LvBet
Europejskie puchary w LvBet z bonusem 1000zł

Turniej europejskich pucharów od Lvbet daje ogromny zastrzyk pieniędzy. Graj zatem mecze na Ligę Mistrzów i Ligę Europy, wygraj do tysiaka!

Czytaj więcej

Darmowy zakład 150 zł na urodziny Millenium
Darmowy zakład 150 zł na urodziny bukmachera Milenium

Milenium z okazji piętnastolecia istnienia podejmuje kroki za sprawa których będziecie mogli otrzymać zwrot na poziomie do 150 złotych w gotówce.

Czytaj więcej

Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet
Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet

Fantasy Premier League oraz Forbet to okazja do wygrania nawet 800 złotych oraz oficjalnej koszulki meczowej Premier League. Wygraj ją i ty!

Czytaj więcej

Europejskie puchary bez podatku w forBet
Europejskie puchary z bonusem bez podatku w forBet

Oferta Forbet zakłada obecnie powiększenie wartości kuponów rozgrywanych na europejskie puchary o wartość podatku! Wygraj znacznie więcej!

Czytaj więcej

BetClic - bonusy bukmacherskie
BetClic - bonusy bukmacherskie - Październik 2019

Aktualne promocje od bukmachera Betclic to zestaw stałych oraz krótkoterminowych akcji, na podstawie których wygracie znacznie większe pieniądze.

Czytaj więcej

Wirtualne sporty z bonusem 20 zł w Lvbet
Wirtualne sporty z bonusem bukmacherskim 20 zł w Lvbet

Dodatkowe 20 złotych na zakłady wirtualne od LVbet to premia na ten tydzień. Wystarczy zagrać między poniedziałkiem za niedzielą za 100 zł.

Czytaj więcej

Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w Lvbet
Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w promocji Lvbet

Darmowy zakład o wartości 20 złotych wpadnie na wasze konta LVbet, jeśli tylko wypełnicie formularz rejestracyjny i zgłosicie chęć otrzymania premii.

Czytaj więcej

5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w Lvbet
5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w promocji Lvbet

Fame MMA 5 już 26 października. Warto postawić na LVbet swój kupon związany z wydarzeniem, gdyż może on zapewnić 1 500 złotych w bonusie.

Czytaj więcej

Graj NBA i zgarnij aż 1500 zł w forBet
Obstawiaj NBA i zgarnij aż 1500 zł w promocji forBet

Graj w NBA razem z forBET i wygrywaj nawet 1 500 złotych premii za sprawą ich nowego rankingu konkursowego. Wchodzisz w to? Poznaj szczegóły.

Czytaj więcej