Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet

92%

Bukmacherzy internetowi przyzwyczaili nas do ciągłych nowości w ich ofercie. Dzięki temu możemy już obstawiać u nich wydarzenia esportowe, sporty wirtualne, zdarzenia na żywo. Oferta jest jednak coraz bardziej poszerzana o nowe gry, dyscypliny sportowe. Z pewnością ciekawą innowacją na rynku są symulowane gry karciane. Pojawiają się one u bukmacherów, dając nam szansę na zupełnie inne zakłady. Taką nowość znajdziemy między innymi u bukmachera forBET.

forBET i innowacje

forBET i innowacjeNie da się ukryć, że bukmacher forBET to jeden z najbardziej innowacyjnych bukmacherów na polskim rynku. Posiada nie tylko bogaty wybór zakładów przedmeczowych i na żywo, lecz także sportów wirtualnych. Sekcja ta została nawet podzielona na dwa osobne działy, więc gracze mają całkiem spory wybór sportów. Nie da się ukryć, że forBET przyczynił się do sporej rewolucji na rynku zakładów naziemnych. Firma ta bowiem kilka lat temu zaczęła wprowadzać w swoich punktach, jak i na stacjach benzynowych specjalne terminale do obstawiania zakładów. Dzięki temu klienci ceniący sobie tradycyjne obstawianie zakładów mogli skorzystać z szerszej oferty na zakłady.

Gry karciane

Kontynuacją ciekawych zmian w ofercie są teraz gry karciane, które trafiły do katalogu forBET. Wiele osób może zastanawiać się, jak to możliwe, skoro byłoby to złamanie prawa hazardowego. Gry karciane przecież dostępne są w kasynach, a obecnie mamy tylko jedno legalne kasyno w Polsce. Jednak forBET postawił na zupełnie inny model rozgrywki. Symulowane gry karciane bowiem związane są z symulacją. Krupierka widoczna na ekranie pokazuje nam coś na zasadzie rozgrywki samej ze sobą.

Czytaj również: Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet

W tradycyjnym ujęciu gra w pokera, blackjacka czy bakarata polega na tym, że musimy nie tylko znać zasady, punktację kart, lecz także decydujemy o kolejnych ruchach. W blackjacku na przykład konieczne jest wylosowanie z dwóch lub więcej kart liczby 21 bądź wyższej niż ma krupier. Po otrzymaniu dwóch kart możemy zadecydować, czy ciągniemy dodatkową kartę czy też zostajemy przy obecnych. W takim ujęciu mamy oczywiście mniejszy czy większy wpływ na podniesienie naszych szans na wygraną.

Symulacyjne gry to po prostu rozgrywka, którą niejako oglądamy z boku. Obserwujemy bowiem pojedynek między 2 stronami i naszym zadaniem na podstawie tego, co się dzieje, jest wybranie stosownego zakładu. Możemy wybrać wygraną 1 czy 2, jak i remis. Do tego dochodzą również zakłady poboczne, których jest o wiele więcej.

Co zatem znajdziemy w ofercie?

forBET na sam początek wprowadził do swojej oferty 3 gry karciane: pokera, blackjacka i wojnę. Oczywiście w ich przypadku warto znać podstawowe zasady gry. Raczej z wojną nikt nie powinien mieć problemu, gdyż tutaj wygrywa po prostu wyższa karta od przeciwnika. 

W pokerze z kolei liczy się to, jaki układ kart ma jedna i druga strona, gdzie oczywiście wygrywa ta osoba, która ma mocniejsze karty po swojej stronie. Blackjack to zaś wspomniane wcześniej losowanie kart do numeru 21.

Jak zatem wygląda typowe obstawianie takich zakładów w forBET?

Za przykład weźmiemy rozgrywkę w blackjacka. W klasycznej grze dostępna jest bardzo prosta punktacja. W wersji w forBET mamy jednak do czynienia z nieco innym systemem. Karty od 6 do 10 mają taką samą punktację, jak odpowiadająca im liczba. Z kolei walet to 2, dama to, a król to 4, zaś As to 1. Warto o tym pamiętać, aby nie pomylić się w ewentualnym liczeniu. Kiedy otwieramy grę w forBET, to toczy się ona na żywo. Oznacza to, że w specjalnym studio znajduje się krupier lub krupierka, którzy pracują przy stole. Znajduje się na nim specjalny system do skanowania kart, jak i miejsce, gdzie są one potem układane. Z reguły przed pierwszym rozdaniem mamy około minutę na wybór podstawowego zakładu. Możemy postawić na gracza 1 lub gracza 2, ewentualnie remis. Nie jest jednak konieczne obstawianie pierwszego zakładu.

Na początku krupierka losuje po 2 karty dla jednej i drugiej osoby. Widzimy wtedy, jak prezentują się wyniki i zmieniają się kursy. W zależności od punktów po obu stronach od razu może się pokazać faworyt do wygranej bądź wynik będzie oscylował w granicach remisu. Będziemy mieć nieco ponad 30 sekund na wybór zakładu. Po tym losowane są ewentualnie następne karty. Może w tej chwili nastąpić rozliczenie zakładów bądź też konieczne będzie dolosowanie kolejnej karty. Jak zatem widać, nie jest to nic trudnego. Można się jednak pokusić o zakłady dodatkowe. Obstawiać można liczbę kart: czy wygrana danego gracza nastąpi po otrzymaniu 2, 3, 4 czy 5 kart. Do tego dochodzą zakłady na punkty. Obstawiamy, czy u któregoś z graczy wygrana nastąpi z 17, 18, 19, 20 czy 21 punktami. Do tego dochodzi zakład na perskie oczko zarówno dla wystąpienia w grze, jak i dla wybranej ze stron. Dodatkowym zakładem jest wybór z bustem lub bez niego.

Bardzo ważne jest szybkie podejmowanie decyzji, gdyż zazwyczaj mamy tylko kilkanaście czy kilkadziesiąt sekund na dodanie zdarzenia, wybranie stawki i akceptację zakładu. Na stronie forBET można znaleźć specjalną zakładkę Jak Grać, dzięki której można dowiedzieć się, jak wyglądają zasady wybranej gry czy też sam przebieg gry, rozliczanie zakładów. Polecamy zapoznać się z tymi informacjami przed zawarciem pierwszego zakładu.

Wejdź do forBET

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej