Bonus 50 zł dla kibiców Śląska Wrocław w NobleBet

92%

Kibicujesz Śląskowi Wrocław? W takim razie bukmacher NobleBet przygotował dla ciebie nie lada bonus. Wystarczy, że wyślesz na wskazany adres mailowy swój bilet z meczu tego klubu z Jagiellonią Białystok lub karnet na obecny sezon, a marka wyśle ci bonus w postacie 50 złotych. Po zatwierdzeniu dodatek zostanie przyznany ręcznie przez obsługę i będziesz mógł go wykorzystać przy wszystkich dostępnych na stronie produktach poza wirtualnymi zakładami. W spokoju zatem zrealizujecie dodatek, który przy tym wszystkim ma zaledwie 3-krotny wymóg obrotu. Macie 30 dni na zrealizowanie zakładów przy użyciu premii, co jest zdecydowanie wystarczającym czasem w tego typu akcjach dodatkowych
bonus dla kibiców śląska w NoblebetKopię biletu (może być dobrej jakości zdjęcie) prześlecie na adres mailowy, ale pamiętajcie, że z akcji skorzystacie tylko jeden raz. Jest ona skierowana do wszystkich zarejestrowanych użytkowników strony i nie można jej odnawiać. Weryfikacja kopii biletu lub karnetu może potrwać do 48h. W tym czasie środki bonusowe zostaną dodane na konta graczy. O wszelkich dodatkowych zagadnieniach przeczytacie tu na stronie NobleBet, gdzie widoczny jest regulamin, przedstawiony w 16 kolejnych punktach. Lektura tego zagadnienia jest obligatoryjna i obowiązkowa dla wszystkich zainteresowanych. Zanim zatem zaczniecie realizację kuponów, zapoznajcie się z treścią, szczególnie, że to ledwie 2-3 minuty waszego czasu, a dalsze korzyści są przecież bezdyskusyjne.

Na stronie operatora znajdziecie także inne dodatki i bonusy, które będą was wspierały od pierwszego dnia posiadania konta. Warto się im przyjrzeć i ocenić, które z nich okażą się najkorzystniejsze pod względem oczekiwań, które sami macie względem wskazanego operatora. Już teraz życzymy wam z tym powodzenia, wygrywajcie jak najwięcej!

Odbierz bonus 50 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej