Bonus return 25% do 100 zł w promocji bonusowej eToto

92%

Gracie często w tenisa? Obstawianie tych zakładów za sprawą promocji eToto może być korzystne jak nigdy. Jak to możliwe? Otóż słynny bukmacher zdecydował się przygotować i wdrożyć promocję, za sprawą której otrzymacie możliwość zwrotu gotówkowego za przegrane kupony. Tzw. Cashback dostępny jest dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników tej marki, zatem możecie podejść do swoich kuponów ze znacznie lepszymi nastrojami. W grę wchodzi w końcu zwrot na poziomie 25%, co ostatecznie pozwoli wam odzyskać nawet 100 złotych. Co ważne, akcja jest odnawialne, co w praktyce pokazuje, że możecie z niej korzystać tak często, jak tylko sami uznacie to za słuszne, co tydzień!

bonus return w ofercie bukmachera eTotoDo promocji należy się zapisać przez stronę eToto. To zaledwie jedno kliknięcie. Następnie konieczne jest postawienie kuponów kwalifikowanych do akcji. Dotyczą one wszystkich zdarzeń związanych z tenisem. Po rozliczeniu waszego kuponu na ekranie pojawi się okienko pop-up, na którym za sprawa opcji Zatwierdź, będziecie mogli sięgnąć po bonus, który zostanie przyznany w ciągu 20 minut. Środki zdobyte w ten sposób będzie można zrealizować na dowolne zakłady z oferty eToto, zatem możecie grać praktycznie w nieskończoność, wybierając to, co lubicie!

Odbierz bonus return 25%

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

200 zł w zakładzie bez ryzyka w STS
200 zł w zakładzie bez ryzyka od bukmachera STS

STS oferuje zwrot za spotkania z WTA Finals w Shenzhen. Na wasze konta może wrócić nawet do 200 złotych w gotówce premiowej. Zainteresowani?

Czytaj więcej

Europejskie puchary w LvBet
Europejskie puchary w LvBet z bonusem 1000zł

Turniej europejskich pucharów od Lvbet daje ogromny zastrzyk pieniędzy. Graj zatem mecze na Ligę Mistrzów i Ligę Europy, wygraj do tysiaka!

Czytaj więcej

Darmowy zakład 150 zł na urodziny Millenium
Darmowy zakład 150 zł na urodziny bukmachera Milenium

Milenium z okazji piętnastolecia istnienia podejmuje kroki za sprawa których będziecie mogli otrzymać zwrot na poziomie do 150 złotych w gotówce.

Czytaj więcej

Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet
Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet

Fantasy Premier League oraz Forbet to okazja do wygrania nawet 800 złotych oraz oficjalnej koszulki meczowej Premier League. Wygraj ją i ty!

Czytaj więcej

Europejskie puchary bez podatku w forBet
Europejskie puchary z bonusem bez podatku w forBet

Oferta Forbet zakłada obecnie powiększenie wartości kuponów rozgrywanych na europejskie puchary o wartość podatku! Wygraj znacznie więcej!

Czytaj więcej

BetClic - bonusy bukmacherskie
BetClic - bonusy bukmacherskie - Listopad 2019

Aktualne promocje od bukmachera Betclic to zestaw stałych oraz krótkoterminowych akcji, na podstawie których wygracie znacznie większe pieniądze.

Czytaj więcej

Wirtualne sporty z bonusem 20 zł w Lvbet
Wirtualne sporty z bonusem bukmacherskim 20 zł w Lvbet

Dodatkowe 20 złotych na zakłady wirtualne od LVbet to premia na ten tydzień. Wystarczy zagrać między poniedziałkiem za niedzielą za 100 zł.

Czytaj więcej

Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w Lvbet
Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w promocji Lvbet

Darmowy zakład o wartości 20 złotych wpadnie na wasze konta LVbet, jeśli tylko wypełnicie formularz rejestracyjny i zgłosicie chęć otrzymania premii.

Czytaj więcej

5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w Lvbet
5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w promocji Lvbet

Fame MMA 5 już 26 października. Warto postawić na LVbet swój kupon związany z wydarzeniem, gdyż może on zapewnić 1 500 złotych w bonusie.

Czytaj więcej

Graj NBA i zgarnij aż 1500 zł w forBet
Obstawiaj NBA i zgarnij aż 1500 zł w promocji forBet

Graj w NBA razem z forBET i wygrywaj nawet 1 500 złotych premii za sprawą ich nowego rankingu konkursowego. Wchodzisz w to? Poznaj szczegóły.

Czytaj więcej