5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w promocji Lvbet

92%

Już wkrótce Fame MMA 5! To wielkie wydarzenie „sportowe” pozwoli wam zrelaksować się przy bardzo specyficznych walkach. Z tej też okazji bukmacher LVbet przygotował niezwykle wciągającą promocję. Za jej sprawa będziecie mogli wygrać nawet 1 500 złotych w gotówce. Wystarczy, że pokusicie się o odważny kupon, którego kurs będzie wyższy niż u konkurentów.

Zgarnij 5000 PLN za najwyższe wygrane kursy w bonusie lvbetWarto zatem ryzykować, szczególnie, że przygotowano pięć premii i tylko od was zależy, po którą z nich będziecie mogli sięgnąć. Wystarczy powiedzieć, że minimalna stawka waszej gry to zaledwie 20 złotych. Kto wie, być może zatem i taka kwota pozwoli wam sięgnąć po pierwsze miejsce i świętować MMA Fame jeszcze bardziej, niż zakładaliście? Promocja trwa do 26.10, kiedy to rozgrywana będzie cała gala. Jak już wspomnieliśmy, główna nagroda jest dość wysoka, aczkolwiek pełna pula to aż 5 000 złotych, które zostanie rozdysponowane pomiędzy 10 najlepszych graczy na stronie LVbet. Minimalny kupon daje wam automatycznie szansę udziału w promocji, aczkolwiek musicie pamiętać, że muszą się na nim znaleźć wyłącznie propozycje z samej gali. W bonusie LVbet obowiązuje prosty regulamin, który znajdziecie bezpośrednio na stronie opisywanego tu przez nas operatora.

Zgarnij 5000 zł z FAME MMA

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej