5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w promocji Lvbet

92%

Już wkrótce Fame MMA 5! To wielkie wydarzenie „sportowe” pozwoli wam zrelaksować się przy bardzo specyficznych walkach. Z tej też okazji bukmacher LVbet przygotował niezwykle wciągającą promocję. Za jej sprawa będziecie mogli wygrać nawet 1 500 złotych w gotówce. Wystarczy, że pokusicie się o odważny kupon, którego kurs będzie wyższy niż u konkurentów.

Zgarnij 5000 PLN za najwyższe wygrane kursy w bonusie lvbetWarto zatem ryzykować, szczególnie, że przygotowano pięć premii i tylko od was zależy, po którą z nich będziecie mogli sięgnąć. Wystarczy powiedzieć, że minimalna stawka waszej gry to zaledwie 20 złotych. Kto wie, być może zatem i taka kwota pozwoli wam sięgnąć po pierwsze miejsce i świętować MMA Fame jeszcze bardziej, niż zakładaliście? Promocja trwa do 26.10, kiedy to rozgrywana będzie cała gala. Jak już wspomnieliśmy, główna nagroda jest dość wysoka, aczkolwiek pełna pula to aż 5 000 złotych, które zostanie rozdysponowane pomiędzy 10 najlepszych graczy na stronie LVbet. Minimalny kupon daje wam automatycznie szansę udziału w promocji, aczkolwiek musicie pamiętać, że muszą się na nim znaleźć wyłącznie propozycje z samej gali. W bonusie LVbet obowiązuje prosty regulamin, który znajdziecie bezpośrednio na stronie opisywanego tu przez nas operatora.

Zgarnij 5000 zł z FAME MMA

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

200 zł w zakładzie bez ryzyka w STS
200 zł w zakładzie bez ryzyka od bukmachera STS

STS oferuje zwrot za spotkania z WTA Finals w Shenzhen. Na wasze konta może wrócić nawet do 200 złotych w gotówce premiowej. Zainteresowani?

Czytaj więcej

Europejskie puchary w LvBet
Europejskie puchary w LvBet z bonusem 1000zł

Turniej europejskich pucharów od Lvbet daje ogromny zastrzyk pieniędzy. Graj zatem mecze na Ligę Mistrzów i Ligę Europy, wygraj do tysiaka!

Czytaj więcej

Darmowy zakład 150 zł na urodziny Millenium
Darmowy zakład 150 zł na urodziny bukmachera Milenium

Milenium z okazji piętnastolecia istnienia podejmuje kroki za sprawa których będziecie mogli otrzymać zwrot na poziomie do 150 złotych w gotówce.

Czytaj więcej

Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet
Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet

Fantasy Premier League oraz Forbet to okazja do wygrania nawet 800 złotych oraz oficjalnej koszulki meczowej Premier League. Wygraj ją i ty!

Czytaj więcej

Europejskie puchary bez podatku w forBet
Europejskie puchary z bonusem bez podatku w forBet

Oferta Forbet zakłada obecnie powiększenie wartości kuponów rozgrywanych na europejskie puchary o wartość podatku! Wygraj znacznie więcej!

Czytaj więcej

BetClic - bonusy bukmacherskie
BetClic - bonusy bukmacherskie - Październik 2019

Aktualne promocje od bukmachera Betclic to zestaw stałych oraz krótkoterminowych akcji, na podstawie których wygracie znacznie większe pieniądze.

Czytaj więcej

Wirtualne sporty z bonusem 20 zł w Lvbet
Wirtualne sporty z bonusem bukmacherskim 20 zł w Lvbet

Dodatkowe 20 złotych na zakłady wirtualne od LVbet to premia na ten tydzień. Wystarczy zagrać między poniedziałkiem za niedzielą za 100 zł.

Czytaj więcej

Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w Lvbet
Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w promocji Lvbet

Darmowy zakład o wartości 20 złotych wpadnie na wasze konta LVbet, jeśli tylko wypełnicie formularz rejestracyjny i zgłosicie chęć otrzymania premii.

Czytaj więcej

5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w Lvbet
5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w promocji Lvbet

Fame MMA 5 już 26 października. Warto postawić na LVbet swój kupon związany z wydarzeniem, gdyż może on zapewnić 1 500 złotych w bonusie.

Czytaj więcej

Graj NBA i zgarnij aż 1500 zł w forBet
Obstawiaj NBA i zgarnij aż 1500 zł w promocji forBet

Graj w NBA razem z forBET i wygrywaj nawet 1 500 złotych premii za sprawą ich nowego rankingu konkursowego. Wchodzisz w to? Poznaj szczegóły.

Czytaj więcej