Moc bonusów w nowej promocji bukmacherskiej Etotomania

92%

Etotomania to najnowsza promocja długoterminowa bukmachera Etoto. Warto wziąć w niej udział już dziś, ponieważ polski bukmacher oferuje premie pieniężne i trzy różne bonusy dla wszystkich chętnych. To bardzo kompleksowe zagadnienie, które rozłożono zresztą na trzy poziomy, w zależności od poziomu użytkowników. Te z kolei mogą dotyczyć zestawienia brązowego, srebrnego i złotego. Będzie to miało późniejszy wpływ na środki, jakie wylądują u was na koncie. Od czego warto by było zatem zacząć? Przede wszystkim akcja skierowana jest wyłącznie do zatwierdzonych kont na stronie Etoto. Oznacza to, że musicie być pełnoletni i założyć nowego użytkownika na stronie tego operatora. Takie działania nie są czasochłonne, ale należy wypełnić uzupełniony tam formularz. Dopiero wówczas przejdziecie dalej – do zdobywania kasy!

Moc bonusów w nowej promocji  EtotomaniaW promocji obowiązują trzy statusy konta i każdy z nich zapewnia odmienne nagrody. Oczywiście najwartościowsze będzie tu złoto i to o nie powinniście się postarać. Status gracza przyznawany jest w oparciu o punkty lojalnościowe uzyskane w poprzednim miesiącu kalendarzowym, przy czym gracz po dokonaniu swojej pierwszej wpłaty na rzecz ETOTO oraz postawieniu min. jednego zakładu, uzyskuje automatycznie status Brąz. Przedziały kursowe oraz współczynniki zdobywania punktów dostępne są na stronie Etoto. Jak pisze w tym przypadku dodatkowo marka, Status gracza zmieniany jest pierwszego dnia każdego miesiąca i zależny jest od ilości punków lojalnościowych uzyskanych w poprzednim miesiącu kalendarzowym. Dzięki temu możecie łącznie liczyć na trzy rodzaje premii: bonus od depozytu, freebet od postawienia zakładu oraz bonus od postawienia zakładu. Każdy z nich cechuje się zupełnie innymi warunkami, dlatego należy je zrozumieć jeszcze przed startem swojej przygody. Przykładowo pierwszy z nich musi być typowany na zakłady przedmeczowe oraz te na żywo, a minimalny kurs pojedynczy nie może być niższy niż 2,20. Do tego dochodzą warunki zakładu wielokrotnego czy też rozliczenie samego kuponu. We Freebecie sytuacja wygląda jeszcze inaczej, a czas na jego użycie to dokładnie 30 dni. Po tym okresie naturalnie przepada i nie można do niego w żaden sposób wrócić. O ostatnich zagadnieniach z tego rodzaju przeczytacie w poszczególnych warunkach i zasadach dopisanych do przedsięwzięcia. Czym się jednak specjalizuje od początku, bo tego jeszcze nie powiedzieliśmy?

Promocja rozłożona jest tak, by po przejściu i zalogowaniu się na stronę, spotkać się z zagadnieniem dodatkowym. Znajdziecie tam trzy różne poziomy zbierania nagród. Każdy bonus trwa od 00:00 do 23:59 w danym dniu, po czym zanika. W tym czasie gracze widzą informacje o tym, co mogą wywalczyć. W jeden dzień może to być 100% do 100 złotych, w inny freebet. Naturalnie ich wartość zawsze będzie zależna od waszego poziomu. Na brązie będzie to np. 10% do 20 złotych, co spożytkujecie we wszystkich niemal zakładach ze strony. O pozostałych propozycjach czytać będzie można dopiero, gdy te zaczną się zbliżać. Etoto nie zdradza od razu wszelkich szczegółów z tego zakresu. Regulamin jest tu długi, aczkolwiek prosty i przejrzysty, dzięki czemu skupicie się na wygrywaniu gotówki i odbieraniu dalszych środków. Nie zapominajcie także o tym, że na stronie dostępny jest dział kontaktu z obsługą, jak również inne bonusy, które będą waszym wsparciem online.

Odbierz swoją nagrodę każdego dnia

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Najciekawsze zakłady na 2020 u bukmachera iForbet
Najciekawsze zakłady na 2020 u bukmachera iForbet

W ofercie Forbet widoczne są zakłady specjalne. Za ich sprawą możecie dotrzeć do propozycji nietypowych z bardzo wysokimi kursami ogólnymi.

Czytaj więcej

Mistrzostwa typerów 2020 u bukmachera Fortuna
Mistrzostwa typerów 2020 u bukmachera Fortuna

W ofercie Fortuny znajdują się wyjątkowe Mistrzostwa Typerów, które w każdym tygodniu nagradzać będą najlepszych graczy. Poznaj szczegóły.

Czytaj więcej

Cashback 1500pln u bukmachera online Milenium
Cashback 1500pln u bukmachera online Milenium

W Milenium możecie liczyć na 3 poziomy cashbacku, a ten zapewni wam nawet do 1 500 złotych zwrotu na wasze konto gracza. Jak?

Czytaj więcej

Bonus 300PLN na wirtuale od bukmachera online LVBET
Bonus 300PLN na wirtuale od bukmachera online LVBET

Na stronie LVbet znajdziecie dział promocji na zakłady wirtualne. Za sprawą bonusu trwającego do 12.01 otrzymacie nawet 300 złotych w premii.

Czytaj więcej

Moc bonusów w nowej promocji bukmacherskiej Etotomania
Moc bonusów w nowej promocji bukmacherskiej Etotomania

Etoto organizuje bezterminowe wyścigi z nagrodami. Można tu zdobywać trzy rodzaje premii na trzech odrębnych poziomach. Sprawdź to!

Czytaj więcej

Nowy bonus King Size u bukmachera internetowego Totolotek
Nowy bonus King Size u bukmachera internetowego Totolotek

W promocji King Size od Totolotka otrzymać możecie nawet 66% więcej wygranych. Sprawdźcie jak sięgnąć po dużą kasę.

Czytaj więcej

Ubezpiecz swój zakład sportowy u bukmachera  Milenium
Ubezpiecz swój zakład sportowy u bukmachera Milenium

W zakładach sportowych Milenium otrzymaliście bezpieczne zakłady, które dają możliwość wygrania kuponu przy jednej wpadce.

Czytaj więcej

Pakiet powitalny Pudziana do 3000PLN u bukmachera Betfan
Pakiet powitalny Pudziana do 3000PLN u bukmachera Betfan

Bukmacher Betfan oferuje trzy premie powitalne, które zapewnią wam nawet do 3 000 złotych. Jak sięgnąć po takie środki w praktyce?

Czytaj więcej

Noblebet bonusy bukmacherskie
Noblebet - bonusy bukmacherskie - Styczeń 2020

Zakłady bukmacherskie Noblebet oferują liczne bonusy i promocje. Wyjaśniamy jak działają i dlaczego warto z nich skorzystać.

Czytaj więcej

Obstawiaj NHL i NBA i wygrywaj nagrody w LVBET!
Obstawiaj NHL i NBA i wygrywaj nagrody w LVBET!

Promocja na NBA oraz NHL od LVBet kusi za sprawą nagród i premii głównej – 8 000 złotych w gotówce. Jak je zdobyć? Tłumaczymy.

Czytaj więcej