Moc bonusów w nowej promocji bukmacherskiej Etotomania

92%

Etotomania to najnowsza promocja długoterminowa bukmachera Etoto. Warto wziąć w niej udział już dziś, ponieważ polski bukmacher oferuje premie pieniężne i trzy różne bonusy dla wszystkich chętnych. To bardzo kompleksowe zagadnienie, które rozłożono zresztą na trzy poziomy, w zależności od poziomu użytkowników. Te z kolei mogą dotyczyć zestawienia brązowego, srebrnego i złotego. Będzie to miało późniejszy wpływ na środki, jakie wylądują u was na koncie. Od czego warto by było zatem zacząć? Przede wszystkim akcja skierowana jest wyłącznie do zatwierdzonych kont na stronie Etoto. Oznacza to, że musicie być pełnoletni i założyć nowego użytkownika na stronie tego operatora. Takie działania nie są czasochłonne, ale należy wypełnić uzupełniony tam formularz. Dopiero wówczas przejdziecie dalej – do zdobywania kasy!

Moc bonusów w nowej promocji  EtotomaniaW promocji obowiązują trzy statusy konta i każdy z nich zapewnia odmienne nagrody. Oczywiście najwartościowsze będzie tu złoto i to o nie powinniście się postarać. Status gracza przyznawany jest w oparciu o punkty lojalnościowe uzyskane w poprzednim miesiącu kalendarzowym, przy czym gracz po dokonaniu swojej pierwszej wpłaty na rzecz ETOTO oraz postawieniu min. jednego zakładu, uzyskuje automatycznie status Brąz. Przedziały kursowe oraz współczynniki zdobywania punktów dostępne są na stronie Etoto. Jak pisze w tym przypadku dodatkowo marka, Status gracza zmieniany jest pierwszego dnia każdego miesiąca i zależny jest od ilości punków lojalnościowych uzyskanych w poprzednim miesiącu kalendarzowym. Dzięki temu możecie łącznie liczyć na trzy rodzaje premii: bonus od depozytu, freebet od postawienia zakładu oraz bonus od postawienia zakładu. Każdy z nich cechuje się zupełnie innymi warunkami, dlatego należy je zrozumieć jeszcze przed startem swojej przygody. Przykładowo pierwszy z nich musi być typowany na zakłady przedmeczowe oraz te na żywo, a minimalny kurs pojedynczy nie może być niższy niż 2,20. Do tego dochodzą warunki zakładu wielokrotnego czy też rozliczenie samego kuponu. We Freebecie sytuacja wygląda jeszcze inaczej, a czas na jego użycie to dokładnie 30 dni. Po tym okresie naturalnie przepada i nie można do niego w żaden sposób wrócić. O ostatnich zagadnieniach z tego rodzaju przeczytacie w poszczególnych warunkach i zasadach dopisanych do przedsięwzięcia. Czym się jednak specjalizuje od początku, bo tego jeszcze nie powiedzieliśmy?

Promocja rozłożona jest tak, by po przejściu i zalogowaniu się na stronę, spotkać się z zagadnieniem dodatkowym. Znajdziecie tam trzy różne poziomy zbierania nagród. Każdy bonus trwa od 00:00 do 23:59 w danym dniu, po czym zanika. W tym czasie gracze widzą informacje o tym, co mogą wywalczyć. W jeden dzień może to być 100% do 100 złotych, w inny freebet. Naturalnie ich wartość zawsze będzie zależna od waszego poziomu. Na brązie będzie to np. 10% do 20 złotych, co spożytkujecie we wszystkich niemal zakładach ze strony. O pozostałych propozycjach czytać będzie można dopiero, gdy te zaczną się zbliżać. Etoto nie zdradza od razu wszelkich szczegółów z tego zakresu. Regulamin jest tu długi, aczkolwiek prosty i przejrzysty, dzięki czemu skupicie się na wygrywaniu gotówki i odbieraniu dalszych środków. Nie zapominajcie także o tym, że na stronie dostępny jest dział kontaktu z obsługą, jak również inne bonusy, które będą waszym wsparciem online.

Odbierz swoją nagrodę każdego dnia

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej