Moc bonusów w nowej promocji bukmacherskiej Etotomania

92%

Etotomania to najnowsza promocja długoterminowa bukmachera Etoto. Warto wziąć w niej udział już dziś, ponieważ polski bukmacher oferuje premie pieniężne i trzy różne bonusy dla wszystkich chętnych. To bardzo kompleksowe zagadnienie, które rozłożono zresztą na trzy poziomy, w zależności od poziomu użytkowników. Te z kolei mogą dotyczyć zestawienia brązowego, srebrnego i złotego. Będzie to miało późniejszy wpływ na środki, jakie wylądują u was na koncie. Od czego warto by było zatem zacząć? Przede wszystkim akcja skierowana jest wyłącznie do zatwierdzonych kont na stronie Etoto. Oznacza to, że musicie być pełnoletni i założyć nowego użytkownika na stronie tego operatora. Takie działania nie są czasochłonne, ale należy wypełnić uzupełniony tam formularz. Dopiero wówczas przejdziecie dalej – do zdobywania kasy!

Moc bonusów w nowej promocji  EtotomaniaW promocji obowiązują trzy statusy konta i każdy z nich zapewnia odmienne nagrody. Oczywiście najwartościowsze będzie tu złoto i to o nie powinniście się postarać. Status gracza przyznawany jest w oparciu o punkty lojalnościowe uzyskane w poprzednim miesiącu kalendarzowym, przy czym gracz po dokonaniu swojej pierwszej wpłaty na rzecz ETOTO oraz postawieniu min. jednego zakładu, uzyskuje automatycznie status Brąz. Przedziały kursowe oraz współczynniki zdobywania punktów dostępne są na stronie Etoto. Jak pisze w tym przypadku dodatkowo marka, Status gracza zmieniany jest pierwszego dnia każdego miesiąca i zależny jest od ilości punków lojalnościowych uzyskanych w poprzednim miesiącu kalendarzowym. Dzięki temu możecie łącznie liczyć na trzy rodzaje premii: bonus od depozytu, freebet od postawienia zakładu oraz bonus od postawienia zakładu. Każdy z nich cechuje się zupełnie innymi warunkami, dlatego należy je zrozumieć jeszcze przed startem swojej przygody. Przykładowo pierwszy z nich musi być typowany na zakłady przedmeczowe oraz te na żywo, a minimalny kurs pojedynczy nie może być niższy niż 2,20. Do tego dochodzą warunki zakładu wielokrotnego czy też rozliczenie samego kuponu. We Freebecie sytuacja wygląda jeszcze inaczej, a czas na jego użycie to dokładnie 30 dni. Po tym okresie naturalnie przepada i nie można do niego w żaden sposób wrócić. O ostatnich zagadnieniach z tego rodzaju przeczytacie w poszczególnych warunkach i zasadach dopisanych do przedsięwzięcia. Czym się jednak specjalizuje od początku, bo tego jeszcze nie powiedzieliśmy?

Promocja rozłożona jest tak, by po przejściu i zalogowaniu się na stronę, spotkać się z zagadnieniem dodatkowym. Znajdziecie tam trzy różne poziomy zbierania nagród. Każdy bonus trwa od 00:00 do 23:59 w danym dniu, po czym zanika. W tym czasie gracze widzą informacje o tym, co mogą wywalczyć. W jeden dzień może to być 100% do 100 złotych, w inny freebet. Naturalnie ich wartość zawsze będzie zależna od waszego poziomu. Na brązie będzie to np. 10% do 20 złotych, co spożytkujecie we wszystkich niemal zakładach ze strony. O pozostałych propozycjach czytać będzie można dopiero, gdy te zaczną się zbliżać. Etoto nie zdradza od razu wszelkich szczegółów z tego zakresu. Regulamin jest tu długi, aczkolwiek prosty i przejrzysty, dzięki czemu skupicie się na wygrywaniu gotówki i odbieraniu dalszych środków. Nie zapominajcie także o tym, że na stronie dostępny jest dział kontaktu z obsługą, jak również inne bonusy, które będą waszym wsparciem online.

Odbierz swoją nagrodę każdego dnia

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Obstawianie u bukmachera podczas kwarantanny koronawirus (COVID-19)
Obstawianie u bukmachera podczas kwarantanny koronawirus (COVID-19)

Gdzie zagrać podczas kwarantanny? Który bukmacher jest dla was najkorzystniejszy i oferuje najwyższe kursy. Porozmawiajmy o tym!

Czytaj więcej

eWinner - opinie graczy i ocena bukmachera online
eWinner - opinie graczy i ocena bukmachera online

eWinner to nowy bukmacher na polskim rynku. Sprawdzamy zatem jego ofertę, bonusy i promocje, a także, jakimi cieszy się opiniami klientów.

Czytaj więcej

10 Prostych porad jak wygrać w zakładach bukmacherskich
10 Prostych porad jak wygrać w zakładach bukmacherskich

Jak wygrać w zakładach bukmacherskich? Jak minimalizować ryzyko? Oto naszych dziesięć porad na właściwe podejście do tematu. Sprawdź to samemu!

Czytaj więcej

Odbierz freebet 20 plus 20 w Totalbet
Odbierz freebet 20 plus 20 w Totalbet

Na stronie Totalbet znajdziecie promocję na freebety do 40 zł. Sprawdź jak je odebrać i gdzie będzie można je wykorzystać. Powodzenia!

Czytaj więcej

Poleć przyjaciela do etoto i zyskaj do 500PLN
Poleć przyjaciela do etoto i zyskaj do 500PLN

W promocji od Etoto zyskacie nawet 500 złotych. Polecaj znajomych i graj za dodatkową kasę bez żadnego wkładu własnego. Poznaj szczegóły.

Czytaj więcej

Leć do Rio w promocji bukmacherskiej forbet!
Leć do Rio w promocji bukmacherskiej forbet!

Pięć wyjazdów do Rio i 25 nagród gotówkowych. Takie premie czekają na najlepszych uczestników. Dołącz do wyzwania Forbet, poznaj szczegóły.

Czytaj więcej

30 plnów każdego tygodnia u bukmachera STS
30 plnów każdego tygodnia u bukmachera STS

Zapisz się do promocji STS. Za jej sprawą otrzymasz 30 złotych. Co tydzień. Wystarczy zrealizować pewne założenia, opisane w naszym tekście.

Czytaj więcej

eWinner - bonusy bukmacherskie - Marzec 2020
eWinner - bonusy bukmacherskie - Marzec 2020

Na stronie eWinner znajdziecie zestaw bonusów i promocji, które będą was wspierać od pierwszego dnia. Sprawdźcie co możecie wygrać.

Czytaj więcej

eWinner - oferta bukmacherska
eWinner - oferta zakładów bukmacherskich online

W ofercie eWinner znajdziecie zakłady sportowe, tryb na żywo, cashout oraz gry dodatkowe, w tym wirtualne. Sprawdź jak wygląda pełne zestawienie firmy.

Czytaj więcej

Bonus powitalny w eWinner do 1150PLN
Bonus powitalny w eWinner do 1150PLN

eWinner oferuje trzy bonusy powitalne, które zapewnią wam nawet 1 150 złotych na dalszą grę. Poznajcie szczegóły tej propozycji.

Czytaj więcej