Dodatkowe 300PLN w bonusie na sporty wirutalne od Noblebet

92%

Bukmacher Noblebet, jako jeden z pierwszych na świecie, zdecydował się zmodyfikować swoją ofertę powitalną. Sytuacja ta wynika bezpośrednio z obostrzeń wirusowych, które wpłynęły na anulowanie lub wstrzymanie rozgrywek krajowych przy różnych dyscyplinach sportowych. Efekt jest taki, że powstał bonus na sporty wirtualne, które w chwili obecnej cieszą się ogromną popularnością. Jeśli zatem chcecie zacząć przygodę z typowaniem i od razu przetestować wirtualne możliwości piłki nożnej, wyścigów konnych czy żużla, będzie to odpowiednia chwila. Dzięki Noblebet, na wasze konto trafić może nawet 300 złotych, które zrealizujecie przy grach tego typu. Zapraszamy zatem do krótkiego wdrożenia nakierowanego na to, jak takie środki wywalczyć.

Bonus na wirtualne sporty na start w NoblebetBonus na wirtualne sporty na start

Bonus od zakładów wirtualnych nakierowany jest rzecz jasna tylko na wydarzenia tego typu. Środków zdobytych przy pierwszej wpłacie nie będzie można wykorzystać inaczej pod groźbą ich utraty. Promocja przysługuje nowym użytkownikom, którzy nie dokonali wcześniej żadnej wpłaty. Konieczne jest zarejestrowanie nowego konta, zalogowanie się na nie, a następnie przejście do działu płatności, gdzie musicie zaznaczyć opcję BONUS WIRTUALNY 300 PLN. Po jego aktywacji można wpłacić kwotę od 10 do 300 złotych, po czym Noblebet automatycznie ją dla was podwoi. W ten sposób będziecie mogli rozegrać środki przy wskazanych sportach wirtualnych, jakie będą od razu dla was dostępne. Wszelkie z kolei wygrane, które zapewnicie sobie w ten sposób będzie można wypłacić po realizacji 5-krotnego obrotu. Oznacza to, że jeśli wygracie w ten sposób 100 złotych, po obrocie zdobędziecie 500 złotych. Właśnie wówczas można wypłacić pieniądze lub zlecić ich rozegranie przy innych produktach ze strony Noblebet. Pamiętajcie przy tym, że bonus powitalny od gry wirtualnej wyklucza możliwość realizowania premii powitalnej bazowej, która wynosi 100% do 800 złotych na grę klasyczną. Więcej dodatkowych obostrzeń marka nie przewiduje, dlatego warto się skupić na samej zabawie. Bukmacher standardowo zastrzega sobie prawo do zmiany promocji lub jej wyłączenia, dlatego też nie ma co zwlekać – trzeba korzystać przy pierwszej okazji.

Warunki i zasady to ledwie kilkanaście punktów, które znajdziecie na stronie. Lwią ich część przedstawiliśmy powyżej. Wszelkie pytania na nie nakierowane możecie jednak zgłaszać do obsługi klienta, która dostępna jest m.in. przez czat na żywo działający 24/7. Dostępny jest mobilnie, ale też przez zwykłą przeglądarkę.

Odbierz bonus na start na sporty wirtualne 300 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej