Promocja u bukmachera totalbet na Copa America,Puchar Narodów Afryki i Mistrzostwa Europy U21

92%

Obserwujecie na bieżąco Copa America, Puchar Narodów Afryki lub ME U21? Wszystkie trzy turnieje są ekscytujące i mogą dostarczyć nie tylko emocji, ale też odpowiednio wysokich wygranych. Wszystko za sprawą zakładów sportowych. Z okazji zawodów tej rangi bukmacher Totalbet przygotował niezwykłą promocję „Dookoła Świata”. Jak dokładnie działa? Co możecie za jej sprawą sobie zapewnić? W pierwszej kolejności warto zaznaczyć, że jest to dodatek prosty i przyjazny, a jeśli spełni się jego wymagania, każdego dnia może na wasze konto wpływać po 10 złotych. Ponieważ promocja trwa od 14-go czerwca aż do 19-go lipca, czyli do zakończenia wszystkich zawodów, łatwo można wyliczyć, że zarobki sięgają tu nawet 300 złotych.

jaki bukmacher totalbet promocja

Aby aktywować promocję, wystarczy zalogować się na swoje konto i grać za prawdziwe pieniądze na zakłady solo lub ako z oferty tego bukmachera. Wartość kuponu musi wynosić dokładnie 49 złotych. Jeśli tak się stanie, zostaniecie włączeni do zagadnienia i będziecie mogli liczyć na dodatki w postaci wspomnianych już 10 złotych. Z akcji można korzystać dokładnie raz dziennie, zatem nie ma znaczenia ile w ciągu 24h wypuścicie kuponów o czym należy pamiętać. Kurs łączny każdego kuponu nie może być mniejszy niż 2,00, dlatego jest to zasada, której bezwzględnie musicie pilnować przy swojej grze.

Totalbet zaprasza do podjęcia rywalizacji i wygrywania gotówki. Wszelkie środki bonusowe, które sobie zapewnicie, zostaną wydane w ciągu 48 godzin od momentu zakończenia tej promocji. Będą one od razu do dyspozycji gracza i należy nimi obrócić zaledwie 3-krotnie, co odblokuje możliwość zlecenia ich wypłaty na wasze konta gracza. Gotowi na wyzwanie?

Dołącz do promocji u bukmachera totalbet!

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej