Odbierz freebet 20 plus 20 w Totalbet

92%

Totalbet zdecydowało się zrewolucjonizować swoją ofertę powitalną. Efektem tego jest wdrożenie freebetów, które mogą do was trafić. Po założeniu nowego konta wywalczycie sobie nawet 40 złotych w darmowych zakładach. Wartości te rozłożone są dokładnie po 5 złotych na dane produkty i tylko od was zależy, czy zrealizujecie je wszystkie. Akcja skierowana jest jedynie do nowych graczy. Skorzystają z niej zatem te osoby, które wciąż nie mają konta i będą chciały zmienić ten stan rzeczy. A trzeba mieć na uwadze, że rejestracja to ledwie jeden formularz i nie więcej niż dwie minuty waszego czasu. Po weryfikacji będziecie mogli od razu korzystać ze wszystkich korzyści przewidzianych przez stronę Totalbet.

Freebet 20+ 20 w TotalbetWydarzenie podzielone jest niejako na dwie części. W pierwszej z nich za rejestrację otrzymacie 20 złotych w freebetach. Będą one przygotowane w czterech równych częściach po 5 złotych – na piłkę nożną, tenis, koszykówkę i siatkówkę. Środki te należy spożytkować właśnie w tych dyscyplinach, aczkolwiek dalszy dobór meczów i w ogóle konkretnych zakładów, należeć będzie w całości do was. Poza tymi środkami oczekiwać możecie kolejnych. Te wynikać będą z:

- wyrażenia zgody na marketing,

- pierwszego depozytu,

- pierwszego zakładu z salda głównego,

- z pierwszego zakładu na sporty wirtualne.

Za każde z powyższych działań otrzymacie od Totalbet po 5 złotych w formie freebetu, który to ponownie będziecie mogli wykorzystać dowolnie na stronie. Tu już nie ma znaczenia wybrania odpowiedniej dyscypliny, liczą się wszystkie. Jak czytamy w samym regulaminie: „By skorzystać z Bonusów typu Freebet należy po zalogowaniu do Konta stałego i utworzeniu propozycji zakładu zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą Bonus FREEBET, co jest równoznaczne z chęcią skorzystania przez Klienta z Bonusu Freebet na warunkach określonych w Regulaminie.” – musicie zresztą pamiętać, że witryna operatora dostarcza wam podstawowe FAQ w zakresie realizacji tej premii, ale też właśnie regulamin. To tam określono warunki i zasady, które są w całości niezbędne do prawidłowego przejścia przez bonus.

Promocje, jakie znajdziecie na stronie Totalbet mogą świetnie uzupełniać dodatek freebetów o którym pisaliśmy wyżej. Warto je sprawdzać i korzystać, szczególnie, że zakłady sportowe na tej stronie dotyczą kilkudziesięciu dyscyplin, w ilości do kilkudziesięciu tysięcy typów dziennie.

Odbierz freebet 20 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej