Poleć przyjaciela do etoto i zyskaj do 500PLN

92%

Promocja nakierowana na zapraszanie znajomych jest na Etoto niezwykle ważna. Znajdziecie w niej sposobność do otrzymania nawet 500 złotych w gotówce. To duża suma i jeśli się właściwie o nią postaracie, trafi do was już wkrótce. W pierwszej kolejności zarejestrujcie się na stronie legalnego bukmachera oraz skorzystajcie z własnego bonusu powitalnego. Następnie, jeśli wszystko pójdzie po waszej myśli, polecajcie witrynę znajomym, których uważacie za aktywnych przy zakładach sportowych. Ich działania mogą się przekuć na obustronne profity. Wystarczy powiedzieć, że za wysłanie zaproszenia, w którym to jedynie podajecie swój mail oraz drugiej osoby, przysługiwać wam może 50 złotych. Opisujemy dokładnie jak wygląda ten proces dalej i jakich warunków należy przestrzegać.

Zaproś przyjaciela w etotoOmawiany przez nas bonus dostępny jest 10 razy dla każdego użytkownika. Po realizacji wszystkich tych ofert, nie będzie już możliwe wrócenie do niego. Za każdym razem zapewnicie sobie 50 złotych, zatem komplet to w istocie 500 złotych na swoją grę w zakładach sportowych od Etoto. Polski bukmacher udostępnia przy tym kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, które razem z piłką nożną, tenisem, hokejem na lodzie czy koszykówką, dostarczą wam ogromnych emocji związanych z typowaniem. Takie środki, jakie wpadną wam na konto za sprawa znajomych, okażą się tu kluczowe. Robi się jeszcze ciekawiej, jeśli weźmiecie pod uwagę bardzo oczywisty czynnik – znajomi też sięgają po premię, a do tego mogą jeszcze wykorzystać bonus powitalny. To niejako 2 w 1, do tego na niezwykle korzystnych warunkach. Użytkownik, który wysyła swoje zaproszenie otrzyma środki przede wszystkim w momencie gdy samemu obróci 50 złotych przy łącznym kursie na 2,20. Drugi gracz, ten który dopiero konto zakłada, musi tu obrócić 300 złotych, także na podstawie kursu 2,20. Pojedyncze zdarzenie nie może być na kuponie niższe niż 1,30. I to właściwie podstawowe i jedyne warunki, które należy spełnić. Jeśli je zrealizujecie, maksymalnie w ciągu doby trafią do was środki finansowe, które będzie można od razu „włączyć” do gry.

W promocji obowiązuje regulamin bukmachera Etoto. Znajdziecie w nim ponad 20 punktów o tym jak grać oraz jakich norm przestrzegać. Te warunki i zasady są w pełni obligatoryjne, dlatego dobrze jest się z nimi zapoznać jeszcze przed startem swojej gry. Polecacie? Wysyłacie!

Odbierz bonus 500 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej