Bonus 300PLN na wirtuale od bukmachera online LVBET

92%

Na stronie LVbet znajdziecie krótkoterminowy bonus na zakłady wirtualne. Produkt ten w Polsce zbiera coraz to lepsze recenzje, a gracze sięgają po niego już nie tylko wówczas, gdy inne dyscypliny sportowe mają dla przykładu przerwę zimową. Bonus bukmacherski zaoferowany przez LVbet aktywny jest do 12-go stycznia i do tego czasu musicie go zrealizować. Jak informuje bukmacher, na wasze konta w tym czasie trafi 50% więcej deponowanych środków, nawet do kwoty 300 złotych. To maksymalna wartość o jaką można się ubiegać. Rzecz jasna wszelkie środki tego typu dostępne będą tylko przy tych właśnie produktach. W praktyce, maksymalny depozyt wiążący się z profitami to 600 złotych.

Bonus 300 zł w Lv bet na sporty wirtualneIstnieją tu podstawowe reguły. Jak informuje ponownie LVbet - Środki bonusowe, podlegają 6-krotnemu obrotowi tylko i wyłącznie na ofertę Sportów Wirtualnych. Zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo nie wliczają się do obrotu bonusem. Jeśli klient ma aktywny inny bonus, to bonus na sporty wirtualne zostanie dodany i będzie czekał w tak zwanej kolejce bonusowej do momentu kiedy aktywny bonus zostanie wykorzystany i rozliczony lub anulowany. Wszystkie kategorie wirtualne znajdziecie w odpowiedniej zakładce na stronie. Znajduje się ona obok Zakładów Na Żywo, dzięki czemu dotrzecie do nich w dowolnej chwili i bez żadnego Spróbujcie, im szybciej, tym więcej czasu na realizację wspomnianego obrotu i oczywiście, na sposobność wywalczenia dodatku.

Promocja trwa do 12.01! Ten czas naprawdę się liczy. Jeśli chcecie bliżej poznać regulamin oraz wszelkie jego warunki i zasady, koniecznie zajrzyjcie na stronę LVbet. To właśnie tam prowadzone są wszelkie dzienniki nakierowane na bonusy. Tych zresztą jest o wiele więcej, dzięki czemu natraficie na interesujące rozstawienia i propozycje, tak na zakłady live jak i klasyczne typy. W razie wszelkich pytań i uwag nakierowanych na grę bonusową (choć nie tylko na nią), możecie skorzystać z czatu na żywo, który działa na stronie (lewy dolny róg). Powodzenia!

Odbierz bonus 300 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej