Bukmacher totalbet wraca z Loteria Kasomania 3.0

92%

Kasomania to bez wątpienia jedna z bardziej popularnych polskich akcji bukmacherskich. Za jej sprawą Totalbet wydał do tej pory wielkie pieniądze. Nic zatem dziwnego, że gracze upomnieli się o kolejną edycję. Obecnie możemy powiedzieć z całą pewnością, że marka zdecydowała się na powrót, co poskutkowało ogromną kasą w puli nagród. Walczyć będziecie o pół miliona złotych, które zostało odpowiednio podzielone. Każdego miesiąca operator wyda 94 000 złotych, a premią główną jest tu doładowanie na poziomie 30 000 zł! Jak sięgnąć po taką gotówkę? Przede wszystkim trzeba się zapisać, co zrealizujecie za pomocą dosłownie jednego kliknięcia. Start 1-go września, natomiast zakończenie odbędzie się ostatniego dnia listopada tego roku!

loteria totalbet- kasomania

Każde 25 złotych, które obrócicie w zakładach bukmacherskich oznaczać tu będzie srebrny los do loterii głównej. Z kolei gdy wydacie 250 złotych, zyskacie złoty los, który oczywiście wiąże się z jeszcze większymi premiami. Aby zakład był przy tym liczony, musi mieć minimalny kurs na poziomie 1,35. Jak powiększać swoje szanse i wygrywać więcej? Wystarczy zapoznać się z regulaminem promocji Totalbet, gdzie przeczycie o konkretnych działaniach, kuponach AKO, premii za udział z Kasomanii 1.0 czy Happy Hours, które dodano do całego zestawienia. Dlatego też warto być na bieżąco i próbować już teraz. Wielka kasa czeka!

Totalbet oraz ich Kasomania 2.0 dostępna jest już teraz, dlatego zapraszamy do wspólnej zabawy i podjęcia prób w walce o srebrne i złote losy. Im więcej ich będzie, tym większe szanse na końcowy sukces, czyli zdobycie wskazanych przez bukmachera nagród. Co tydzień wydawanych będzie po 9 000 złotych!

Wygraj część z puli pół MILIONA

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

NobleBet - opinie graczy i ocena bukmachera online
NobleBet - opinie graczy i ocena bukmachera online

Jak prezentuje się NobleBet? Czy warto ich poznać? Jakie mają bonusy i ofertę zakładów sportowych, tryb na żywo czy wirtualny? Typujemy specjalnie dla was!

Czytaj więcej

NobleBet - oferat bukmacherska
NobleBet - oferta bukmacherska

NobleBet zaoferował swoje pierwsze zestawienie zakładów sportowych. Oceniamy jak się prezentuje i notujemy o najważniejszych jego punktach.

Czytaj więcej

Betclic Bukmacher
Betclic - opinie graczy i ocena bukmachera online

Bukmacher Betclic oferuje szeroką ofertę zakładów sportowych, jak również promocji, za sprawą których otrzymacie dodatkowe możliwości wygranych.

Czytaj więcej

Bonus 49pln na aplikacje z bukmacherem totolotek
Bonus 49pln na aplikacje z bukmacherem Totolotek

Skorzystaj z mobilnego bunusu bukmacherskiego, który wykorzystasz rejestrując się i grając na przykład przez telefon. Odbierz nawet 49zł. Sprawdź szczegóły

Czytaj więcej

14% na zakłady prematch u bukmachera Milenium
14% na zakłady prematch u bukmachera Milenium

Milenium organizuje happy hours, a w nich kupony zostaną powiększone o 14%. Jak to zrobić i jak musicie dokładnie grać? Tłumaczymy.

Czytaj więcej

Total Bonus do 51% w Totalbet
Total Bonus do 51% w Totalbet

Promocja Total Bonus gwarantuje nawet do 51% większe wygrane. Nie ma znaczenia w jakiej dyscyplinie gracie, kasa jest większa… i już!

Czytaj więcej

Bukmacher totalbet wraca z Loteria Kasomania 3.0
Bukmacher totalbet wraca z Loteria Kasomania 3.0

Totalbet wraca z Kasomanią! Bukmacher wyda w nagrodach łącznie 500 000 złotych. Chcecie sięgnąć po nagrodę główną? Próbujcie już dziś!

Czytaj więcej

Wszystko o Betgames u bukmachera STS
Wszystko o Betgames u bukmachera STS

BetGames od STS to kompletnie nowy wymiar gry hazardowej. Poznajcie się z Wojną, Bakaratem oraz Pokerem z prawdziwymi krupierami.

Czytaj więcej

Forbet Bonus 2000PLN
Zakłady bukmacherskie online forbet i bonus do 2000pln

Jak działa bonus powitalny od forBET? Ile maksymalnie można sobie zapewnić gotówki za jego sprawą? Chętnie pomożemy z odpowiedziami!

Czytaj więcej

Fortuna 10% Jak działa logo
Jak działa bonus na 10% Live u bukmachera Fortuna

Bonus +10% na zdarzenia live już na was czeka. Jak to działa i czego dokładnie spodziewać się po ofercie bukmachera Fortuna?

Czytaj więcej