Bukmacher totalbet wraca z Loteria Kasomania 3.0

92%

Kasomania to bez wątpienia jedna z bardziej popularnych polskich akcji bukmacherskich. Za jej sprawą Totalbet wydał do tej pory wielkie pieniądze. Nic zatem dziwnego, że gracze upomnieli się o kolejną edycję. Obecnie możemy powiedzieć z całą pewnością, że marka zdecydowała się na powrót, co poskutkowało ogromną kasą w puli nagród. Walczyć będziecie o pół miliona złotych, które zostało odpowiednio podzielone. Każdego miesiąca operator wyda 94 000 złotych, a premią główną jest tu doładowanie na poziomie 30 000 zł! Jak sięgnąć po taką gotówkę? Przede wszystkim trzeba się zapisać, co zrealizujecie za pomocą dosłownie jednego kliknięcia. Start 1-go września, natomiast zakończenie odbędzie się ostatniego dnia listopada tego roku!

loteria totalbet- kasomania

Każde 25 złotych, które obrócicie w zakładach bukmacherskich oznaczać tu będzie srebrny los do loterii głównej. Z kolei gdy wydacie 250 złotych, zyskacie złoty los, który oczywiście wiąże się z jeszcze większymi premiami. Aby zakład był przy tym liczony, musi mieć minimalny kurs na poziomie 1,35. Jak powiększać swoje szanse i wygrywać więcej? Wystarczy zapoznać się z regulaminem promocji Totalbet, gdzie przeczycie o konkretnych działaniach, kuponach AKO, premii za udział z Kasomanii 1.0 czy Happy Hours, które dodano do całego zestawienia. Dlatego też warto być na bieżąco i próbować już teraz. Wielka kasa czeka!

Totalbet oraz ich Kasomania 2.0 dostępna jest już teraz, dlatego zapraszamy do wspólnej zabawy i podjęcia prób w walce o srebrne i złote losy. Im więcej ich będzie, tym większe szanse na końcowy sukces, czyli zdobycie wskazanych przez bukmachera nagród. Co tydzień wydawanych będzie po 9 000 złotych!

Wygraj część z puli pół MILIONA

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

200 zł w zakładzie bez ryzyka w STS
200 zł w zakładzie bez ryzyka od bukmachera STS

STS oferuje zwrot za spotkania z WTA Finals w Shenzhen. Na wasze konta może wrócić nawet do 200 złotych w gotówce premiowej. Zainteresowani?

Czytaj więcej

Europejskie puchary w LvBet
Europejskie puchary w LvBet z bonusem 1000zł

Turniej europejskich pucharów od Lvbet daje ogromny zastrzyk pieniędzy. Graj zatem mecze na Ligę Mistrzów i Ligę Europy, wygraj do tysiaka!

Czytaj więcej

Darmowy zakład 150 zł na urodziny Millenium
Darmowy zakład 150 zł na urodziny bukmachera Milenium

Milenium z okazji piętnastolecia istnienia podejmuje kroki za sprawa których będziecie mogli otrzymać zwrot na poziomie do 150 złotych w gotówce.

Czytaj więcej

Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet
Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet

Fantasy Premier League oraz Forbet to okazja do wygrania nawet 800 złotych oraz oficjalnej koszulki meczowej Premier League. Wygraj ją i ty!

Czytaj więcej

Europejskie puchary bez podatku w forBet
Europejskie puchary z bonusem bez podatku w forBet

Oferta Forbet zakłada obecnie powiększenie wartości kuponów rozgrywanych na europejskie puchary o wartość podatku! Wygraj znacznie więcej!

Czytaj więcej

BetClic - bonusy bukmacherskie
BetClic - bonusy bukmacherskie - Październik 2019

Aktualne promocje od bukmachera Betclic to zestaw stałych oraz krótkoterminowych akcji, na podstawie których wygracie znacznie większe pieniądze.

Czytaj więcej

Wirtualne sporty z bonusem 20 zł w Lvbet
Wirtualne sporty z bonusem bukmacherskim 20 zł w Lvbet

Dodatkowe 20 złotych na zakłady wirtualne od LVbet to premia na ten tydzień. Wystarczy zagrać między poniedziałkiem za niedzielą za 100 zł.

Czytaj więcej

Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w Lvbet
Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w promocji Lvbet

Darmowy zakład o wartości 20 złotych wpadnie na wasze konta LVbet, jeśli tylko wypełnicie formularz rejestracyjny i zgłosicie chęć otrzymania premii.

Czytaj więcej

5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w Lvbet
5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w promocji Lvbet

Fame MMA 5 już 26 października. Warto postawić na LVbet swój kupon związany z wydarzeniem, gdyż może on zapewnić 1 500 złotych w bonusie.

Czytaj więcej

Graj NBA i zgarnij aż 1500 zł w forBet
Obstawiaj NBA i zgarnij aż 1500 zł w promocji forBet

Graj w NBA razem z forBET i wygrywaj nawet 1 500 złotych premii za sprawą ich nowego rankingu konkursowego. Wchodzisz w to? Poznaj szczegóły.

Czytaj więcej