Bukmacher totalbet wraca z Loteria Kasomania 3.0

92%

Kasomania to bez wątpienia jedna z bardziej popularnych polskich akcji bukmacherskich. Za jej sprawą Totalbet wydał do tej pory wielkie pieniądze. Nic zatem dziwnego, że gracze upomnieli się o kolejną edycję. Obecnie możemy powiedzieć z całą pewnością, że marka zdecydowała się na powrót, co poskutkowało ogromną kasą w puli nagród. Walczyć będziecie o pół miliona złotych, które zostało odpowiednio podzielone. Każdego miesiąca operator wyda 94 000 złotych, a premią główną jest tu doładowanie na poziomie 30 000 zł! Jak sięgnąć po taką gotówkę? Przede wszystkim trzeba się zapisać, co zrealizujecie za pomocą dosłownie jednego kliknięcia. Start 1-go września, natomiast zakończenie odbędzie się ostatniego dnia listopada tego roku!

loteria totalbet- kasomania

Każde 25 złotych, które obrócicie w zakładach bukmacherskich oznaczać tu będzie srebrny los do loterii głównej. Z kolei gdy wydacie 250 złotych, zyskacie złoty los, który oczywiście wiąże się z jeszcze większymi premiami. Aby zakład był przy tym liczony, musi mieć minimalny kurs na poziomie 1,35. Jak powiększać swoje szanse i wygrywać więcej? Wystarczy zapoznać się z regulaminem promocji Totalbet, gdzie przeczycie o konkretnych działaniach, kuponach AKO, premii za udział z Kasomanii 1.0 czy Happy Hours, które dodano do całego zestawienia. Dlatego też warto być na bieżąco i próbować już teraz. Wielka kasa czeka!

Totalbet oraz ich Kasomania 2.0 dostępna jest już teraz, dlatego zapraszamy do wspólnej zabawy i podjęcia prób w walce o srebrne i złote losy. Im więcej ich będzie, tym większe szanse na końcowy sukces, czyli zdobycie wskazanych przez bukmachera nagród. Co tydzień wydawanych będzie po 9 000 złotych!

Wygraj część z puli pół MILIONA

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet
Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet

forBET to jeden z tych bukmacherów, który oferuje swoim klientom symulowane gry karciane. Czym one są i jak można obstawić zakłady?

Czytaj więcej

Oferty promocyjne w punkltach Fortuna
Oferty promocyjne w punktach Fortuna

Dla naszych czytelników sprawdzamy, jak wyglądają promocje dla klientów stacjonarnych punktów marki Fortuna. Zapraszamy zatem do lektury.

Czytaj więcej

Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet
Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet

Poznaj nową ofertę bukmachera forBet gry karciane. Już teraz możesz zagrać z prawdziwą krupierką w symulowane rozgrywki karciane. Zasiądź do stołu i daj się ponieść magii kart

Czytaj więcej

Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w LvBet
Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w bonusie LvBet

Bukmacher LVBet przygotował dla swoich klientów ciekawą ofertę z bonusem 100 złotych. Wystarczy jedynie w każdym tygodniu obstawiać e-sport.

Czytaj więcej

Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet
Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet

Kombi Boost to nowa oferta na stronie bukmachera LV bet, gdzie za każde kolejne zdarzenie na kuponie można dostać nawet +75% wyższe kursy.

Czytaj więcej

Wygrywaj o 40% więcej z promocją ForBet
Wygrywaj nawet o 40% więcej z promocją bukmachera ForBet

Dzięki najnowszej promocji u bukmachera forBET możliwe jest zwiększenie swoich wygranych ze sportów wirtualnych nawet o 40%. Więcej o ofercie na stronie www.

Czytaj więcej

UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać?
UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać mecze piłkarskie?

Na naszej stronie internetowej podpowiadamy graczom, jak obstawiać mecze podczas Euro 2021. zapraszamy zatem do sprawdzenia naszego małego poradnika.

Czytaj więcej

BetX aktualne
BetX - bonusy bukmacherskie - Luty 2021

Poznaj nowego bukmachera na naszym rynku Betx i sprawdź jego bogaty wybór zakładów, oraz atrakcyjne promocje z bonusami. Na start odbierz 7777zł oraz freebet o wartości 30zł

Czytaj więcej

Bonus na start do 7777zł do odbioru w BetX
Bonus na start do 7777zł do odbioru u bukmachera BetX

Już teraz zyskaj tysiące na start u bukmachera BetX. Jest to bowiem nowa marka na rynku, która jako bonus powitalny oferuje +100% od depozytu do 7777 złotych!

Czytaj więcej

BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online
BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online

BetX to nowy bukmacher na rynku. Na naszej stronie sprawdzamy jego słabe i mocne strony, szczegółową ofertę. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej