Bukmacher totalbet wraca z Loteria Kasomania 3.0

92%

Kasomania to bez wątpienia jedna z bardziej popularnych polskich akcji bukmacherskich. Za jej sprawą Totalbet wydał do tej pory wielkie pieniądze. Nic zatem dziwnego, że gracze upomnieli się o kolejną edycję. Obecnie możemy powiedzieć z całą pewnością, że marka zdecydowała się na powrót, co poskutkowało ogromną kasą w puli nagród. Walczyć będziecie o pół miliona złotych, które zostało odpowiednio podzielone. Każdego miesiąca operator wyda 94 000 złotych, a premią główną jest tu doładowanie na poziomie 30 000 zł! Jak sięgnąć po taką gotówkę? Przede wszystkim trzeba się zapisać, co zrealizujecie za pomocą dosłownie jednego kliknięcia. Start 1-go września, natomiast zakończenie odbędzie się ostatniego dnia listopada tego roku!

loteria totalbet- kasomania

Każde 25 złotych, które obrócicie w zakładach bukmacherskich oznaczać tu będzie srebrny los do loterii głównej. Z kolei gdy wydacie 250 złotych, zyskacie złoty los, który oczywiście wiąże się z jeszcze większymi premiami. Aby zakład był przy tym liczony, musi mieć minimalny kurs na poziomie 1,35. Jak powiększać swoje szanse i wygrywać więcej? Wystarczy zapoznać się z regulaminem promocji Totalbet, gdzie przeczycie o konkretnych działaniach, kuponach AKO, premii za udział z Kasomanii 1.0 czy Happy Hours, które dodano do całego zestawienia. Dlatego też warto być na bieżąco i próbować już teraz. Wielka kasa czeka!

Totalbet oraz ich Kasomania 2.0 dostępna jest już teraz, dlatego zapraszamy do wspólnej zabawy i podjęcia prób w walce o srebrne i złote losy. Im więcej ich będzie, tym większe szanse na końcowy sukces, czyli zdobycie wskazanych przez bukmachera nagród. Co tydzień wydawanych będzie po 9 000 złotych!

Wygraj część z puli pół MILIONA

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej