Europejskie puchary z bonusem bez podatku w forBet

92%

Za sprawą najnowszej promocji Forbet, możecie liczyć na znacznie wyższe wygrane. Wszystko za sprawą akcji, która wykierowana jest w Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy. Rozgrywki te staną się znacznie popularniejsze, bowiem od 17 września aż do 12 grudnia możecie liczyć na kupony bez podatku! To wspaniałe rozwiązanie dla osób, które oczekują możliwie najwyższych kursów i jednocześnie koncentrują się właśnie na europejskich pucharach i grze najlepszych drużyn naszego globu. Wydarzenie ma jednak pewne ograniczenia i przede wszystkim nakierowane jest na tzw. Happy hours. Możliwości większych wygranych aktywowane będą zawsze w wybrane dni meczowe od godziny 18:00 i wówczas możecie przy spotkaniach znaleźć opcję „Puchary bez podatku”.

Bonusy na Ligę Mistrzów - Ligę Europy w forBetStawiając takie zakłady przedmeczowe będziecie mogli wygrywać więcej niż dotychczas. Jedynym ograniczeniem jest tu fakt, że konieczne jest stawianie na cztery zdarzenia do kuponu co najmniej. Jedynie wówczas zostaniecie zaliczeni do akcji. Pojedyncza propozycja nie może mieć też niższego kursu niż 1,30. To dwa główne założenia promocji Forbet i należy się do nich dostosować. O wszystkich innych przeczytać możecie bezpośrednio za pośrednictwem strony operatora, gdzie z tego miejsca odsyłamy potencjalnie zainteresowanych. To znacznie większe wygrane, które będą rozliczane maksymalnie do północy tego samego dnia, w którym postawicie wskazany zakład. A bez podatku to przecież dodatkowych kilkanaście procent w kieszeni!

Warunki i zasady promocji na puchary europejskie dostępne są w kilkunastu punktach ze strony Forbet. Wystarczy mieć zarejestrowane i aktywne konto, by móc dołączyć do tych właśnie zmagań. Jeśli zatem cenicie sobie grę i możliwie najwyższe wygrane, nie powinniście się wahać! To wyjątkowa szansa na sukces.

Zagraj bez podatku

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet
Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet

forBET to jeden z tych bukmacherów, który oferuje swoim klientom symulowane gry karciane. Czym one są i jak można obstawić zakłady?

Czytaj więcej

Oferty promocyjne w punkltach Fortuna
Oferty promocyjne w punktach Fortuna

Dla naszych czytelników sprawdzamy, jak wyglądają promocje dla klientów stacjonarnych punktów marki Fortuna. Zapraszamy zatem do lektury.

Czytaj więcej

Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet
Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet

Poznaj nową ofertę bukmachera forBet gry karciane. Już teraz możesz zagrać z prawdziwą krupierką w symulowane rozgrywki karciane. Zasiądź do stołu i daj się ponieść magii kart

Czytaj więcej

Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w LvBet
Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w bonusie LvBet

Bukmacher LVBet przygotował dla swoich klientów ciekawą ofertę z bonusem 100 złotych. Wystarczy jedynie w każdym tygodniu obstawiać e-sport.

Czytaj więcej

Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet
Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet

Kombi Boost to nowa oferta na stronie bukmachera LV bet, gdzie za każde kolejne zdarzenie na kuponie można dostać nawet +75% wyższe kursy.

Czytaj więcej

Wygrywaj o 40% więcej z promocją ForBet
Wygrywaj nawet o 40% więcej z promocją bukmachera ForBet

Dzięki najnowszej promocji u bukmachera forBET możliwe jest zwiększenie swoich wygranych ze sportów wirtualnych nawet o 40%. Więcej o ofercie na stronie www.

Czytaj więcej

UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać?
UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać mecze piłkarskie?

Na naszej stronie internetowej podpowiadamy graczom, jak obstawiać mecze podczas Euro 2021. zapraszamy zatem do sprawdzenia naszego małego poradnika.

Czytaj więcej

BetX aktualne
BetX - bonusy bukmacherskie - Luty 2021

Poznaj nowego bukmachera na naszym rynku Betx i sprawdź jego bogaty wybór zakładów, oraz atrakcyjne promocje z bonusami. Na start odbierz 7777zł oraz freebet o wartości 30zł

Czytaj więcej

Bonus na start do 7777zł do odbioru w BetX
Bonus na start do 7777zł do odbioru u bukmachera BetX

Już teraz zyskaj tysiące na start u bukmachera BetX. Jest to bowiem nowa marka na rynku, która jako bonus powitalny oferuje +100% od depozytu do 7777 złotych!

Czytaj więcej

BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online
BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online

BetX to nowy bukmacher na rynku. Na naszej stronie sprawdzamy jego słabe i mocne strony, szczegółową ofertę. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej