Europejskie puchary z bonusem bez podatku w forBet

92%

Za sprawą najnowszej promocji Forbet, możecie liczyć na znacznie wyższe wygrane. Wszystko za sprawą akcji, która wykierowana jest w Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy. Rozgrywki te staną się znacznie popularniejsze, bowiem od 17 września aż do 12 grudnia możecie liczyć na kupony bez podatku! To wspaniałe rozwiązanie dla osób, które oczekują możliwie najwyższych kursów i jednocześnie koncentrują się właśnie na europejskich pucharach i grze najlepszych drużyn naszego globu. Wydarzenie ma jednak pewne ograniczenia i przede wszystkim nakierowane jest na tzw. Happy hours. Możliwości większych wygranych aktywowane będą zawsze w wybrane dni meczowe od godziny 18:00 i wówczas możecie przy spotkaniach znaleźć opcję „Puchary bez podatku”.

Bonusy na Ligę Mistrzów - Ligę Europy w forBetStawiając takie zakłady przedmeczowe będziecie mogli wygrywać więcej niż dotychczas. Jedynym ograniczeniem jest tu fakt, że konieczne jest stawianie na cztery zdarzenia do kuponu co najmniej. Jedynie wówczas zostaniecie zaliczeni do akcji. Pojedyncza propozycja nie może mieć też niższego kursu niż 1,30. To dwa główne założenia promocji Forbet i należy się do nich dostosować. O wszystkich innych przeczytać możecie bezpośrednio za pośrednictwem strony operatora, gdzie z tego miejsca odsyłamy potencjalnie zainteresowanych. To znacznie większe wygrane, które będą rozliczane maksymalnie do północy tego samego dnia, w którym postawicie wskazany zakład. A bez podatku to przecież dodatkowych kilkanaście procent w kieszeni!

Warunki i zasady promocji na puchary europejskie dostępne są w kilkunastu punktach ze strony Forbet. Wystarczy mieć zarejestrowane i aktywne konto, by móc dołączyć do tych właśnie zmagań. Jeśli zatem cenicie sobie grę i możliwie najwyższe wygrane, nie powinniście się wahać! To wyjątkowa szansa na sukces.

Zagraj bez podatku

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

200 zł w zakładzie bez ryzyka w STS
200 zł w zakładzie bez ryzyka od bukmachera STS

STS oferuje zwrot za spotkania z WTA Finals w Shenzhen. Na wasze konta może wrócić nawet do 200 złotych w gotówce premiowej. Zainteresowani?

Czytaj więcej

Europejskie puchary w LvBet
Europejskie puchary w LvBet z bonusem 1000zł

Turniej europejskich pucharów od Lvbet daje ogromny zastrzyk pieniędzy. Graj zatem mecze na Ligę Mistrzów i Ligę Europy, wygraj do tysiaka!

Czytaj więcej

Darmowy zakład 150 zł na urodziny Millenium
Darmowy zakład 150 zł na urodziny bukmachera Milenium

Milenium z okazji piętnastolecia istnienia podejmuje kroki za sprawa których będziecie mogli otrzymać zwrot na poziomie do 150 złotych w gotówce.

Czytaj więcej

Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet
Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet

Fantasy Premier League oraz Forbet to okazja do wygrania nawet 800 złotych oraz oficjalnej koszulki meczowej Premier League. Wygraj ją i ty!

Czytaj więcej

Europejskie puchary bez podatku w forBet
Europejskie puchary z bonusem bez podatku w forBet

Oferta Forbet zakłada obecnie powiększenie wartości kuponów rozgrywanych na europejskie puchary o wartość podatku! Wygraj znacznie więcej!

Czytaj więcej

BetClic - bonusy bukmacherskie
BetClic - bonusy bukmacherskie - Październik 2019

Aktualne promocje od bukmachera Betclic to zestaw stałych oraz krótkoterminowych akcji, na podstawie których wygracie znacznie większe pieniądze.

Czytaj więcej

Wirtualne sporty z bonusem 20 zł w Lvbet
Wirtualne sporty z bonusem bukmacherskim 20 zł w Lvbet

Dodatkowe 20 złotych na zakłady wirtualne od LVbet to premia na ten tydzień. Wystarczy zagrać między poniedziałkiem za niedzielą za 100 zł.

Czytaj więcej

Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w Lvbet
Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w promocji Lvbet

Darmowy zakład o wartości 20 złotych wpadnie na wasze konta LVbet, jeśli tylko wypełnicie formularz rejestracyjny i zgłosicie chęć otrzymania premii.

Czytaj więcej

5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w Lvbet
5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w promocji Lvbet

Fame MMA 5 już 26 października. Warto postawić na LVbet swój kupon związany z wydarzeniem, gdyż może on zapewnić 1 500 złotych w bonusie.

Czytaj więcej

Graj NBA i zgarnij aż 1500 zł w forBet
Obstawiaj NBA i zgarnij aż 1500 zł w promocji forBet

Graj w NBA razem z forBET i wygrywaj nawet 1 500 złotych premii za sprawą ich nowego rankingu konkursowego. Wchodzisz w to? Poznaj szczegóły.

Czytaj więcej