IEM Katowice cały e-sport bez podatku w bonusie forBet

92%

Już od kilku dni trwa polskie święto esportu - IEM Katowice. Z tej okazji znaleźliśmy dla naszych czytelników promocję bez podatku na wszystkie zdarzenia przedmeczowe z oferty esport, która obowiązuje na stronie forBET.

IEM bez podatku

IEM bez podatku w forBetWłaśnie odbywa się najważniejsza impreza esportowa w Polsce - IEM Katowice. Niestety drugi rok z rzędu bez udziału publiczności. Możemy jednak online śledzić poczynania najlepszych zawodników na świecie. Firma forBET w związku z tym postanowiła wprowadzić specjalną promocję dla swoich klientów. Należy bowiem obstawiać u tego bukmachera kupony, na których znajdują się tylko zdarzenia z oferty przedmeczowej esportu. Na każdym kuponie muszą znajdować się co najmniej 2 zdarzenia, a kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30. Promocja obowiązuje w dniach 18-28.02.2021.

Nasze zdarzenia muszą zatem pochodzić z oferty Esport, gdzie możemy obstawiać mecze w ramach rozgrywek w CS:GO, LoL, Dota 2, King of Glory, Rocket League, Arena of Valor, Valorant, Starcraft II czy Rainbow Six. Współczynnik kuponu zmieni się automatycznie na 1.0 jeżeli kupon zostanie zagrany zgodnie z zasadami promocji. Dzięki temu dostaniemy 12% zwrotu podatku i dodatkowe 2% więcej, przez co o tyle właśnie wyższe będą nasze wygrane. Promocja ta nie łączy się z akcją 14 dni gry Bez Podatku z Pakietu Powitalnego.

Na stronie firmy forBET znajdziemy oczywiście wiele innych ciekawych promocji dla graczy. W zakładach Wirtualnych II można bowiem liczyć na wygrane o 40% więcej, a kupony na mecze piłkarskiej Ligi Europy mogą przynieść nam 2 razy wyższe wygrane. Warto zatem zapoznać się z najważniejszymi promocjami na stronie tego bukmachera.

Zyskaj 14% zwrotu podatku

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne w LVbet
20 zł na sporty wirtualne w nowym bonusie od LVbet

Każdy z klientów LV BET raz w tygodniu może dostać bonus w wysokości 20 złotych na sporty wirtualne. Zapraszamy do sprawdzenia oferty na stronie www.

Czytaj więcej

Zgarnij 14% więcej w piatkowej ofercie forBet
Zgarnij 14% więcej w piatkowej ofercie forBet

Klienci stacjonarni bukmachera forBET mogą w każdy piątek liczyć na grę bez podatku, gdzie do wybranych kuponów dodawanych jest +14% do wygranej.

Czytaj więcej

IEM Katowice cały esport bez podatku w forBet
IEM Katowice cały e-sport bez podatku w bonusie forBet

Bukmacher internetowy na czas trwania IEM 2021 w Katowicach oferuje swoim klientom +14% do wygranych z kuponów z zakładami esportowymi.

Czytaj więcej