Maraton świąteczny u bukmachera internetowego iForbet

92%

Maraton adwentowy od Forbet to 24 dni wyzwań dla wszystkich typerów. Jeśli zatem posiadacie aktywne konto (rejestracja zajmuje zwykle ok. 2 minuty), możecie dołączyć już teraz. Przedsięwzięcie w którym wydanych zostanie kilkadziesiąt nagród o łącznej wartości 50 000 złotych potrwa aż do końca Wigilii (24.12, 23:59). O tym, że warto próbować niech świadczy także fakt, że najlepszy typer wyłoniony przez bukmachera Forbet pojedzie na wakacje marzeń do Rio de Janeiro lub na Igrzyska Olimpijskie do Japonii. W każdym przypadku będzie to nie lada gratka nawet dla najbardziej wymagającego gracza. Dlatego też poniżej tłumaczymy krok po kroku jak się zapisać i jak ograć całą konkurencję.

Maraton świąteczny u bukmachera internetowego iForbetZdarzenie w istocie skierowane jest do wszystkich chętnych użytkowników tych zakładów sportowych. Oznacza to, że jeśli masz aktywne konto i środki finansowe na nim, możesz od razu przystąpić do zmagań. Celem jest tu rozegranie co najmniej 30 kuponów, co niejako od razu włączy cię w wir walki. Nie liczy się przy tym to za jak duże pieniądze grasz, ale jaki łączny kurs wygranych zakładów sobie zapewnisz. Im większe masz zatem szczęście i bardziej ryzykujesz, tym większa szansa na to, by zwyciężyć. Jak pisze nam bukmacher, klasyfikacja turnieju będzie prowadzona na podstawie sumy kursów z twoich wygranych kuponów w okresie o 1 grudnia do 24 grudnia 2019 roku. Kupony muszą być zawarte zgodnie z poniższymi warunkami. Swoje miejsce w rankingu można śledzić na stronie Kalendarza Adwentowego - w górnej zakładce  Maraton Adwentowy. Do tego dochodzi nam jeszcze ukryte zdarzenie, ale też minimalna stawka kuponu. Warto o tym wiedzieć, bowiem pojedyncza stawka nie może być niższa niż 50 złotych. Nie jest to mało, dlatego też dobrze przygotować sobie odpowiednie zasoby. Maraton adwentowy to świetna okazja do wygrywania dużych pieniędzy, dlatego też inwestycja jest tu wskazana. Dołączcie już teraz, pamiętajcie, że czas ucieka, a warunków nie można już zmienić czy obejść.

Promocja świąteczna tego bukmachera wiąże się z akceptacją warunków i zasad przypisanych do bonusu. To podstawowe zagadnienia regulaminowe, które musicie zatwierdzić i w których znajdziecie bazowe informacje o terminach, ale też o możliwych nagrodach i celach samych graczy. Lektura obowiązkowa.

Odbierz bonus

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej