Typuj bez podatku w tenisa w nowym bonusie od forBet

92%

Gra bez podatku cieszy się sporym powodzeniem wśród klientów bukmacherów. W normalnych warunkach przecież od każdego naszego kuponu pobierany jest podatek w wysokości 12%. Jednak dzięki specjalnym promocjom można otrzymać jego zwrot. Z taką akcją mamy do czynienia u bukmachera forBET, który tym samym zachęca nas do obstawiania meczów na Australian Open.

Obstawiaj tenisa bez podatku

Obstawiaj tenisa bez podatkuAustralian Open wchodzi w decydującą fazę. Co prawda nie ma już w nim polskich tenisistów i tenisistek, jednak wciąż najlepsi walczą o punkty rankingowe, wysokie wygrane. Także i my możemy liczyć na określone wygrane. Firma forBET zdecydowała się bowiem przedłużyć trwającą promocję bez podatku.

Między 15 a 21 lutym można obstawiać mecze na AO, a dzięki spełnieniu określonych warunków, podatek zostanie nam zwrócony przez bukmachera.Na naszym promocyjnym kuponie muszą znajdować się co najmniej 2 zdarzenia, gdzie kurs każdego pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć oferty przedmeczowej bądź na żywo związanej właśnie z Australian Open. Współczynnik kuponu zmieni się automatycznie na 1.0, jeżeli nasz kupon zostanie zagrany zgodnie z zasadami promocji. Dzięki temu 12% podatku zostanie nam zwrócone w razie wygranej przez bukmachera forBET. W promocji nie biorą udziału zakłady długoterminowe, specjalne, jak i łączone. Obstawiać zatem możemy mecze singlowe, deblowe, w mikście. Z pewnością czeka nas sporo emocji, gdyż w grze pozostali najlepsi gracze na świecie bądź sensacje Australian Open.

Przypominamy również, że do 21 lutego można także skorzystać z oferty na freebet 25 złotych. Aby go zdobyć, należy obstawić w ciągu dnia na grach karcianych zakłady za minimum 60 złotych.

Obstawiaj tenisa bez podatku

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne w LVbet
20 zł na sporty wirtualne w nowym bonusie od LVbet

Każdy z klientów LV BET raz w tygodniu może dostać bonus w wysokości 20 złotych na sporty wirtualne. Zapraszamy do sprawdzenia oferty na stronie www.

Czytaj więcej

Zgarnij 14% więcej w piatkowej ofercie forBet
Zgarnij 14% więcej w piatkowej ofercie forBet

Klienci stacjonarni bukmachera forBET mogą w każdy piątek liczyć na grę bez podatku, gdzie do wybranych kuponów dodawanych jest +14% do wygranej.

Czytaj więcej

IEM Katowice cały esport bez podatku w forBet
IEM Katowice cały e-sport bez podatku w bonusie forBet

Bukmacher internetowy na czas trwania IEM 2021 w Katowicach oferuje swoim klientom +14% do wygranych z kuponów z zakładami esportowymi.

Czytaj więcej