Zdobądź free bet 25 zł na gry karciane w forBet

92%

Bukmacher forBET od niedawna ma w swojej ofercie symulowane gry karciane. Cieszą się one coraz większym powodzeniem, a dodatkowo firma ta oferuje ciekawe promocje z nimi związane. Można teraz choćby liczyć na freebet w wysokości 25 złotych.

Typuj gry karciane i odbieraj prezent

Typuj gry karciane i odbieraj prezentJeśli sądzicie, że macie fart do kart, to powinniście sprawdzić promocję przygotowaną przez tego bukmachera. Wystarczy, że od 15.02 do 21.02 każdego dnia dokonamy obrotu na kwotę min. 60 PLN na zakłady z oferty Gry Karciane, a forBET dopisze nam na konto freebet o wartości 25 złotych. Co jest niezwykle istotne, każdego dnia można zdobyć 25 złotych, więc przez cały czas trwania promocji łącznie można zgarnąć freebety 175 złotych.Do promocji kwalifikują się wyłącznie kupony zagrane na zdarzenia z oferty Gry Karciane. Każdego dnia trwania promocji można otrzymać tylko jeden freebet. Bonusy za dany dzień powinny znaleźć się na naszym koncie następnego dnia do godziny 16:00. Warto zwrócić uwagę na warunki bonusowe, które trzeba spełnić. Otóż obrót bonusem wynosi w tym wypadku 4x po kursie minimalnym 2.0. Na każdym kuponie muszą znajdować się co najmniej 2 zdarzenia. Bonus dostępny będzie na koncie przez 14 dni. Po tym czasie zostanie usunięty. Do obrotu tym bonusem nie będą wliczać się zakłady systemowe, zakłady wirtualne, jak i Gry Karciane.

Jeśli ktoś jeszcze nie skorzystał z oferty gier karcianych, to chcielibyśmy nieco o nich wspomnieć. Otóż są to gry niczym z kasyna na żywo, w których jednak nie mamy wpływu na decyzje podejmowane przez „graczy”. Naszym zadaniem jest tylko obstawianie zwycięzcy, ewentualnych zdarzeń na stole z grą prowadzoną na żywo.

Odbierz free bet 25 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej