Kalendarz adwentowy z bonusami u bukmachera LVBET

92%

Planujesz w te święta pograć w zakłady bukmacherskie online więcej niż zwykle? W takim razie koniecznie spójrz na ofertę LVBet. Bukmacher przygotował klasyczny kalendarz adwentowy, za sprawą którego każdego dnia aż do Wigilii włącznie wydawane będą ciekawe nagrody. Jakie dokładnie? Tego nie wiemy w 100%, ponieważ wszystkie wydarzenia od jutra włącznie są zakryte i będą się pojawiały dopiero we wskazanym przez markę czasie. Tym samym warto ich odwiedzać dosłownie każdego dnia, bowiem zapewni wam to komfort i przede wszystkim dostęp do wszystkich premii kolejno. Jak czytamy w regulaminie, nie ma tu bowiem żadnych ograniczeń, a jeśli tylko będziecie chcieli, skorzystacie z każdego dodatku po kolei.

Kalendarz adwentowy u bukmachera LVBETCzym dokładnie jest taki kalendarz? Możecie go zobaczyć zaraz po przejściu na stronę organizatora. W menu promocyjnym znajdziecie ciasteczka, a każde z nich skrywa konkretną nagrodę. Mogą to być free bety, ale też premie gotówkowe, cashback, turnieje lub loterie, w zależności od dnia. LVBet przygotował zagadnienie tak, by w istocie móc z niego korzystać co dzień, zawsze zapewniając sobie odpowiednie dodatki. Różnorodność będzie tu zaiste ogromna, szczególnie, że dla przykładu w czasie trwania Ligi Mistrzów zaliczycie +14% więcej wygranych, a dzień później podwoicie swoje środki przekazywane na grę w NBA. Jedną z takich ofert opisano następująco: „​Przygotowaliśmy dla Was gotowy kupon z wyższym kursem całkowitym! Sprawdź gotowy GrubyKupon z podniesionym kursem całkowitym nawet do +25%! W zestawie opłaca się bardziej! Sprawdź aktualną ofertę.” – każdy kolejny dodatek działać będzie na podobnej zasadzie, wyłącznie w wyznaczonych godzinach. Zwykle promocje ważne będą od 00:00 do 23:59, ale są od tego odstępstwa, przykładowo w sytuacji w której konieczne będzie typowanie meczu w późnych godzinach wieczornych. Nie mamy wątpliwości, że będzie to wpływać na wasze zadowolenie, bowiem dodatki tego typu okazują się całkowitym strzałem w dziesiątkę, co komentuje wielu użytkowników w sieci.

Jeśli interesujecie się kalendarzem adwentowym tych zakładów sportowych, możecie o nim poczytać więcej za sprawą strony LVBet oraz poprzez regulamin, który dopisany jest do każdej promocji z osobna. Warunki i zasady są obligatoryjne i pokazują wam dokładnie jak przebiega cały proces w którym możecie zapewnić sobie więcej środków na dalszą grę.

Odbierz bonus

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej