Leć do Rio w promocji bukmacherskiej forbet!

92%

Za sprawą najnowszego, miesięcznego, wyzwania od bukmachera Frobet, wygrać można tygodniowy wyjazd do Rio de Janeiro (Brazylia). Czeka pięć takich pakietów, jak również 25 nagród pieniężnych od 500 do 2 000 złotych. Aby dołączyć do zmagań o cenne premie, wystarczy się zalogować na swoim koncie oraz grać za prawdziwe pieniądze. Wszystko to w dniach od 20 stycznia do 20 lutego. Właśnie w ten dzień nastąpi ostatni szturm po sukces. Następnego dnia poznamy zwycięzców. Czy znajdziesz się w ich gronie? Wszystko jest możliwe, swoją obecną pozycję w tabeli możesz obserwować za sprawą przygotowanego rankingu. Aby z kolei się w nim znaleźć – grajcie w dowolne zakłady sportowe, a tych jest przecież kilkadziesiąt dyscyplin i kilka tysięcy opcji wyboru.

Wygraj wyjazd do RIO z forBetNagrody wydawane są najaktywniejszym. Za każdą złotówkę jaką postawisz na typy, otrzymasz punkty do zestawienia. Nie ma przy tym znaczenia czy kupon będzie wygrany czy przegrany, liczy się sama aktywność. Tutaj opłaci się jak nigdy dotąd, bowiem w grę wchodzi wyjazd od 9 do 15 marca, gdzie w twoje ręce trafią bilety lotnicze, wewnętrzny transport, opiekun, pełne wyżywienie, wizyta w Ritzu oraz ogromna lista atrakcji, które zwiedzisz. I na to wszystko nie wydasz ani grosza. Będzie to zatem przygoda warta grzechu. Samo Rio tak opisane jest przez Forbet: „To drugie największe miasto w Brazylii, przyciąga co roku miliony turystów w czasie słynnego na całym świecie Karnawału, ale także podczas całego roku. Rio de Janeiro spodoba się miłośnikom plażowania, życia nocnego oraz natury, która tak hojnie obdarowała to najpiękniejsze miasto w Brazylii. Każdy znajdzie coś dla siebie!” Bukmacher przytacza jeszcze spis atrakcji i wszystkie miejsca, które dzięki niemu zobaczysz. Zestawienie jest imponujące, zatem jeśli trafisz do grona pięciu najlepszych, czekać na ciebie będzie jedna z tych przygód życia, które pamięta się już właściwie zawsze. Nie wahaj się, im wcześniej dołączysz, tym większa szansa na odniesienie sukcesu.

Na stronie Forbet znajdziecie takie dyscypliny jak piłka nożna, koszykówka, Formuła 1, siatkówka, tenis, hokej na lodzie czy dziesiątki innych. W każdej z nich zdobywać będziecie punkty, a te przełożą się na pozycje rankingową. O tym jak wygrać i jakie czekają na was możliwości, przeczytacie w regulaminie bukmachera.

Wygraj bilet do RIO

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej