Obstawiaj NBA i zgarnij aż 1500 zł w promocji forBet

92%

Wracają rozgrywki NBA, co w praktyce oznacza powrót do najlepszej koszykarskiej ligi świata. O mistrzowskie pierścienie ponownie zmierzy się LeBron James i spółka. Warto z tej okazji postawić dobry kupon AKO, szczególnie, że może on obecnie zapewnić nawet 1 500 złotych w gotówce. Jak tego dokonać? Cóż, to bardzo proste.

promocja bukmacherska na NBA w forBetZalogujcie się na swoje konto forBET oraz zrealizujecie jakikolwiek kupon AKO, na którym znajdzie się co najmniej jedna propozycja związana z NBA. Jeśli wasz kupon zostanie naliczony, to za każde postawione 1 złotych otrzymacie 1 punkt do rankingu. Jest on widoczny na stronie tego organizatora, a sama promocja potrwa do 3-go listopada br. Przykład na stronie bukmachera forBET pokazuje nam jak grać. Jeśli postawicie zakład o wartości 156,5 zł, otrzymacie 156,5 pkt do zestawienia ogólnego. Tabela rankingowa nagradza dziesięć najlepszych graczy NBA, z czego wygrać można nie mniej niż 50 złotych. Pula łączna wynosi tu 3 500 złotych, co będzie ciekawym dodatkiem dla aktywnego gracza. Pamiętajcie jedynie, by poznać się z krótkim regulamin, który wyjaśnia jak grać oraz jakie kursy minimalne zaliczane będą do wydarzenia. To tylko dziesięć punktów, a pomogą wygrać!

Obstawiaj NBA i zgarnij aż 1500 PLN

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

200 zł w zakładzie bez ryzyka w STS
200 zł w zakładzie bez ryzyka od bukmachera STS

STS oferuje zwrot za spotkania z WTA Finals w Shenzhen. Na wasze konta może wrócić nawet do 200 złotych w gotówce premiowej. Zainteresowani?

Czytaj więcej

Europejskie puchary w LvBet
Europejskie puchary w LvBet z bonusem 1000zł

Turniej europejskich pucharów od Lvbet daje ogromny zastrzyk pieniędzy. Graj zatem mecze na Ligę Mistrzów i Ligę Europy, wygraj do tysiaka!

Czytaj więcej

Darmowy zakład 150 zł na urodziny Millenium
Darmowy zakład 150 zł na urodziny bukmachera Milenium

Milenium z okazji piętnastolecia istnienia podejmuje kroki za sprawa których będziecie mogli otrzymać zwrot na poziomie do 150 złotych w gotówce.

Czytaj więcej

Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet
Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet

Fantasy Premier League oraz Forbet to okazja do wygrania nawet 800 złotych oraz oficjalnej koszulki meczowej Premier League. Wygraj ją i ty!

Czytaj więcej

Europejskie puchary bez podatku w forBet
Europejskie puchary z bonusem bez podatku w forBet

Oferta Forbet zakłada obecnie powiększenie wartości kuponów rozgrywanych na europejskie puchary o wartość podatku! Wygraj znacznie więcej!

Czytaj więcej

BetClic - bonusy bukmacherskie
BetClic - bonusy bukmacherskie - Październik 2019

Aktualne promocje od bukmachera Betclic to zestaw stałych oraz krótkoterminowych akcji, na podstawie których wygracie znacznie większe pieniądze.

Czytaj więcej

Wirtualne sporty z bonusem 20 zł w Lvbet
Wirtualne sporty z bonusem bukmacherskim 20 zł w Lvbet

Dodatkowe 20 złotych na zakłady wirtualne od LVbet to premia na ten tydzień. Wystarczy zagrać między poniedziałkiem za niedzielą za 100 zł.

Czytaj więcej

Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w Lvbet
Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w promocji Lvbet

Darmowy zakład o wartości 20 złotych wpadnie na wasze konta LVbet, jeśli tylko wypełnicie formularz rejestracyjny i zgłosicie chęć otrzymania premii.

Czytaj więcej

5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w Lvbet
5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w promocji Lvbet

Fame MMA 5 już 26 października. Warto postawić na LVbet swój kupon związany z wydarzeniem, gdyż może on zapewnić 1 500 złotych w bonusie.

Czytaj więcej

Graj NBA i zgarnij aż 1500 zł w forBet
Obstawiaj NBA i zgarnij aż 1500 zł w promocji forBet

Graj w NBA razem z forBET i wygrywaj nawet 1 500 złotych premii za sprawą ich nowego rankingu konkursowego. Wchodzisz w to? Poznaj szczegóły.

Czytaj więcej