Promocja Wielkanocna jedenastka na zaklady sportowe forBET

92%

Promocja Wielkanocna na stronie Forbet trwa w najlepsze. To aż 11 kolejnych dodatków, które mogą każdego dnia aż do 13-go kwietnia, uzupełniać wasze konta. Dzięki temu nie tylko zyskacie i zapewnicie  sobie dodatkowe środki do gry, ale jednocześnie poznacie komplet możliwości bonusowych, w tym zakłady bez ryzyka, tak popularne u polskich bukmacherów. Co zatem musicie zrobić, by odbierać kolejne premie? Wystarczy w pierwszej kolejności się zarejestrować. Z tego tytułu zyskacie dla siebie dodatkowy bonus powitalny. Po jego realizacji możecie natomiast przejść dalej, do bonusów stałych i odnawialnych. Sam proces zakładania konta nie zajmie wam przy tym więcej niż kilku minut – wliczając w to obowiązkową weryfikację konta.

100 000 złotych w nagrodach

100 000 złotych w nagrodach w promocji wielkanocnej forBetBonus, o którym mowa to łącznie 100 000 złotych w nagrodach. Gracze mogą sięgać po wszystkie uzupełnienia po kolei. Oznacza to, że od 3-go kwietnia zrealizujecie wszelkie dodatki jeden po drugim. Są przy tym proste ograniczenia – promocja ważna jest do północy, po czym wymienia się ją na kolejną. Nie ma przy tym możliwości powrotu do niej. Dlatego też dobrze być na bieżąco i sprawdzać dodatki oferowane przez Forbet. Należy je odkrywać poprzez rozbicie jajka z danego dnia. Po kliknięciu zostaniecie przeniesieni do krótkiego opisu, w którym wyjaśnia się wszelkie szczegóły. Dobrym przykładem będzie tu zakład bez ryzyka w trybie na żywo, który opisano następująco: „Grając za dokładną kwotę 59 złotych Wasze dwa pierwsze kupony będą ubezpieczone na wypadek błędu. W takim wypadku możecie liczyć na zwrot połowy stawki. Zatem jeżeli jeszcze nie graliście w te zakłady albo wietrzycie jakąś niespodziankę po dobrym kursie – to dzisiaj jest dobra okazja na grę zakładów LIVE. Powodzenia!” – naturalnie, dodano do niego także kilka zasad. Chodzi o to, że chodzi o zakłady na żywo z min. 3 propozycjami na kuponie. Minimalny kurs każdego z nich musi wynosić 1,30, a stawka prezentować się na dokładnym poziomie 59 złotych. Otrzymacie zwrot połowy stawki, jeśli kupon „nie wejdzie”.

Pozostałe zapiski warunków i zasad dostępne są oczywiście na stronie operatora. To właśnie tam widnieje kompletny regulamin, który tłumaczy jak grać i jakich norm przestrzegać. Gdybyście mieli co do tego jakiekolwiek pytania, wystarczy skonsultować to z obsługą techniczną przez czat na żywo. Działa 24/7.

Wygraj część z 100 000 złotych

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej