Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet

92%

Znacie może Fantasy Premier League? To fikcyjna liga sportowa, gdzie obstawiane są mecze niejako na zakłady związane z tą słynną angielską ligą piłkarską. Forbet dołączyło do tych zmagań, tworząc własne rozgrywki, do których dołączyć możecie również i wy. Dzięki temu otrzymacie unikatową okazją do walki o bonusy pieniężne oraz o oficjalne koszulki meczowe. Zgarnąć można nawet 800 złotych w premii, a zatem jest to stawka o którą dobrze jest się ubiegać. Jak tego dokonać i co na was czeka dokładnie? Wystarczy przejść na wskazaną stronę rozgrywek oraz przy rejestracji podać specjalny kod, dostępny dla graczy Forbet. Dzięki temu włączycie się do samego wyścigu.

Bonus na  Fantasy Premier League w forbetNastępnie konieczne jest rzecz jasna typowanie meczów i tworzenie własnej drużyny sportowej, która to FPL zwycięży. Co miesiąc czeka na was piętnaście nagród od 25 do nawet 300 złotych. Jeśli z kolei uda się wam wygrać sezon, zapewnicie sobie wspomnianą już koszulkę oraz właśnie 800 złotych. Do tego dochodzą inne premie, tu również czeka piętnaście kolejnych nagród, które będziecie mogli w pełni realizować za sprawą witryny Forbet. U legalnego bukmachera obowiązuje oczywiście prosty regulamin. Za jego sprawą dowiecie się, że środkami bonusowymi należy 4-krotnie (4x) obrócić przy minimalnym kursie na poziomie 2,00. Po realizacji tych założeń będziecie mogli śmiało wypłacić środki pieniężne na własne konto.

Promocja Forbet jest bezterminowa, aczkolwiek warunki i zasady do niej dopisane znajdziecie na stronie organizatora. Dowiecie się dokładnie za ich sprawa jak wygląda spis nagród oraz jak działać, by wygrać nagrodę główną. Fantasy Premier League to spore wyzwanie, ale warto je urozmaicać i walczyć o premie dodatkowe.

Odbierz 800 złotych

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej