Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet

92%

Znacie może Fantasy Premier League? To fikcyjna liga sportowa, gdzie obstawiane są mecze niejako na zakłady związane z tą słynną angielską ligą piłkarską. Forbet dołączyło do tych zmagań, tworząc własne rozgrywki, do których dołączyć możecie również i wy. Dzięki temu otrzymacie unikatową okazją do walki o bonusy pieniężne oraz o oficjalne koszulki meczowe. Zgarnąć można nawet 800 złotych w premii, a zatem jest to stawka o którą dobrze jest się ubiegać. Jak tego dokonać i co na was czeka dokładnie? Wystarczy przejść na wskazaną stronę rozgrywek oraz przy rejestracji podać specjalny kod, dostępny dla graczy Forbet. Dzięki temu włączycie się do samego wyścigu.

Bonus na  Fantasy Premier League w forbetNastępnie konieczne jest rzecz jasna typowanie meczów i tworzenie własnej drużyny sportowej, która to FPL zwycięży. Co miesiąc czeka na was piętnaście nagród od 25 do nawet 300 złotych. Jeśli z kolei uda się wam wygrać sezon, zapewnicie sobie wspomnianą już koszulkę oraz właśnie 800 złotych. Do tego dochodzą inne premie, tu również czeka piętnaście kolejnych nagród, które będziecie mogli w pełni realizować za sprawą witryny Forbet. U legalnego bukmachera obowiązuje oczywiście prosty regulamin. Za jego sprawą dowiecie się, że środkami bonusowymi należy 4-krotnie (4x) obrócić przy minimalnym kursie na poziomie 2,00. Po realizacji tych założeń będziecie mogli śmiało wypłacić środki pieniężne na własne konto.

Promocja Forbet jest bezterminowa, aczkolwiek warunki i zasady do niej dopisane znajdziecie na stronie organizatora. Dowiecie się dokładnie za ich sprawa jak wygląda spis nagród oraz jak działać, by wygrać nagrodę główną. Fantasy Premier League to spore wyzwanie, ale warto je urozmaicać i walczyć o premie dodatkowe.

Odbierz 800 złotych

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

200 zł w zakładzie bez ryzyka w STS
200 zł w zakładzie bez ryzyka od bukmachera STS

STS oferuje zwrot za spotkania z WTA Finals w Shenzhen. Na wasze konta może wrócić nawet do 200 złotych w gotówce premiowej. Zainteresowani?

Czytaj więcej

Europejskie puchary w LvBet
Europejskie puchary w LvBet z bonusem 1000zł

Turniej europejskich pucharów od Lvbet daje ogromny zastrzyk pieniędzy. Graj zatem mecze na Ligę Mistrzów i Ligę Europy, wygraj do tysiaka!

Czytaj więcej

Darmowy zakład 150 zł na urodziny Millenium
Darmowy zakład 150 zł na urodziny bukmachera Milenium

Milenium z okazji piętnastolecia istnienia podejmuje kroki za sprawa których będziecie mogli otrzymać zwrot na poziomie do 150 złotych w gotówce.

Czytaj więcej

Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet
Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet

Fantasy Premier League oraz Forbet to okazja do wygrania nawet 800 złotych oraz oficjalnej koszulki meczowej Premier League. Wygraj ją i ty!

Czytaj więcej

Europejskie puchary bez podatku w forBet
Europejskie puchary z bonusem bez podatku w forBet

Oferta Forbet zakłada obecnie powiększenie wartości kuponów rozgrywanych na europejskie puchary o wartość podatku! Wygraj znacznie więcej!

Czytaj więcej

BetClic - bonusy bukmacherskie
BetClic - bonusy bukmacherskie - Październik 2019

Aktualne promocje od bukmachera Betclic to zestaw stałych oraz krótkoterminowych akcji, na podstawie których wygracie znacznie większe pieniądze.

Czytaj więcej

Wirtualne sporty z bonusem 20 zł w Lvbet
Wirtualne sporty z bonusem bukmacherskim 20 zł w Lvbet

Dodatkowe 20 złotych na zakłady wirtualne od LVbet to premia na ten tydzień. Wystarczy zagrać między poniedziałkiem za niedzielą za 100 zł.

Czytaj więcej

Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w Lvbet
Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w promocji Lvbet

Darmowy zakład o wartości 20 złotych wpadnie na wasze konta LVbet, jeśli tylko wypełnicie formularz rejestracyjny i zgłosicie chęć otrzymania premii.

Czytaj więcej

5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w Lvbet
5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w promocji Lvbet

Fame MMA 5 już 26 października. Warto postawić na LVbet swój kupon związany z wydarzeniem, gdyż może on zapewnić 1 500 złotych w bonusie.

Czytaj więcej

Graj NBA i zgarnij aż 1500 zł w forBet
Obstawiaj NBA i zgarnij aż 1500 zł w promocji forBet

Graj w NBA razem z forBET i wygrywaj nawet 1 500 złotych premii za sprawą ich nowego rankingu konkursowego. Wchodzisz w to? Poznaj szczegóły.

Czytaj więcej