Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet

92%

Już od pewnego czasu bukmacherzy w internecie chcą nas zachęcić doi korzystania z ich ofert poprzez ciekawe promocje. Mamy zatem do czynienia z atrakcyjnymi bonusami na start, jak i ofertami do depozytu. Jednak naszym zdaniem całkiem ciekawą opcją jest doładowanie kuponu, gdzie z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie akumulacyjnym dostajemy wyższe wygrane. Z taką właśnie ofertą do nas wychodzi LV Bet, które poprzez Kombi Boost gwarantuje nawet +75% podniesienie kursów.

Zwiększ swoje wygrane

Zwiększ swoje wygrane z LvBetNajnowsza oferta w LV BET wystartowała z początkiem lutego tego roku. Związana jest z kuponami akumulacyjnymi. Jeśli tylko będziemy dodawać więcej zdarzeń do kuponu, to bukmacher podwyższy nasz łączny kurs. Każde ze zdarzeń na naszym kuponie musi mieć kurs minimum 1.25. Zakład kwalifikujący się do promocji to kupon kombi, który posiada co najmniej 3 takie zdarzenia. Już przy 3 zdarzeniach dostaniemy mały boost o wielkości +3%, jednak co najmniej 13 zdarzeń to już boost kursu o aż +75%. Prezentuje się to następująco:

3 zdarzenia na kuponie to boost +3%

4 zdarzenia na kuponie to boost +7%

5 zdarzeń na kuponie to boost +10%

6 zdarzeń na kuponie to boost +15%

7 zdarzeń na kuponie to boost +20%

8 zdarzeń na kuponie to boost +25%

9 zdarzeń na kuponie to boost +30%

10 zdarzeń na kuponie to boost +40%

11 zdarzeń na kuponie to boost +50%

12 zdarzeń na kuponie to boost +60%

13 zdarzeń na kuponie to boost +75%

Można zatem liczyć na spore zwiększenie swoich teoretycznych wygranych na kuponie. To trochę jak oferta ze zwrotem podatku. Warto przy okazji zapoznać się z innymi ciekawymi ofertami na stronie LV Bet.

Zwiększ swoje wygrane

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet
Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet

forBET to jeden z tych bukmacherów, który oferuje swoim klientom symulowane gry karciane. Czym one są i jak można obstawić zakłady?

Czytaj więcej

Oferty promocyjne w punkltach Fortuna
Oferty promocyjne w punktach Fortuna

Dla naszych czytelników sprawdzamy, jak wyglądają promocje dla klientów stacjonarnych punktów marki Fortuna. Zapraszamy zatem do lektury.

Czytaj więcej

Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet
Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet

Poznaj nową ofertę bukmachera forBet gry karciane. Już teraz możesz zagrać z prawdziwą krupierką w symulowane rozgrywki karciane. Zasiądź do stołu i daj się ponieść magii kart

Czytaj więcej

Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w LvBet
Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w bonusie LvBet

Bukmacher LVBet przygotował dla swoich klientów ciekawą ofertę z bonusem 100 złotych. Wystarczy jedynie w każdym tygodniu obstawiać e-sport.

Czytaj więcej

Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet
Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet

Kombi Boost to nowa oferta na stronie bukmachera LV bet, gdzie za każde kolejne zdarzenie na kuponie można dostać nawet +75% wyższe kursy.

Czytaj więcej

Wygrywaj o 40% więcej z promocją ForBet
Wygrywaj nawet o 40% więcej z promocją bukmachera ForBet

Dzięki najnowszej promocji u bukmachera forBET możliwe jest zwiększenie swoich wygranych ze sportów wirtualnych nawet o 40%. Więcej o ofercie na stronie www.

Czytaj więcej

UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać?
UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać mecze piłkarskie?

Na naszej stronie internetowej podpowiadamy graczom, jak obstawiać mecze podczas Euro 2021. zapraszamy zatem do sprawdzenia naszego małego poradnika.

Czytaj więcej

BetX aktualne
BetX - bonusy bukmacherskie - Luty 2021

Poznaj nowego bukmachera na naszym rynku Betx i sprawdź jego bogaty wybór zakładów, oraz atrakcyjne promocje z bonusami. Na start odbierz 7777zł oraz freebet o wartości 30zł

Czytaj więcej

Bonus na start do 7777zł do odbioru w BetX
Bonus na start do 7777zł do odbioru u bukmachera BetX

Już teraz zyskaj tysiące na start u bukmachera BetX. Jest to bowiem nowa marka na rynku, która jako bonus powitalny oferuje +100% od depozytu do 7777 złotych!

Czytaj więcej

BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online
BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online

BetX to nowy bukmacher na rynku. Na naszej stronie sprawdzamy jego słabe i mocne strony, szczegółową ofertę. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej