Wygrywaj nawet o 40% więcej z promocją bukmachera ForBet

92%

Nie mamy wątpliwości, że wprowadzenie sportów wirtualnych przez bukmacherów było strzałem w 10! Ta zupełnie nowa i odmienna kategoria stanowi połączenie gier komputerowych i standardowych zakładów bukmacherskich. Można tu grać i wygrywać takie same pieniądze, jak w przypadku typowej piłki, tenisa czy koszykówki. Teraz jeszcze u bukmachera forBET można liczyć na 40% większe wygrane.

Stawiaj na sporty wirtualne

Stawiaj na sporty wirtualne w forBetBukmacher forBET posiada na swojej stronie 2 sekcje ze sportami wirtualnymi. Nas będzie interesować ta o nazwie Wirtualne II. To właśnie z nią związana jest nowa akcja promocyjna. Otóż możemy obstawiać różne wirtualne rozgrywki piłkarskie, jak i wyścigi konne, psów, motocykli i żużla. Jeśli postawimy na więcej zdarzeń na kuponie, to dostaniemy większy bonus do naszej ewentualnej wygranej. Mamy tu bowiem do czynienia z kuponami akumulacyjnymi. Każde kolejne zdarzenie na naszym kuponie będzie premiowane wyższym bonusem.

3 zdarzenia to 5% więcej

4 zdarzenia to 10% więcej

5 zdarzeń to 15% więcej

6 zdarzeń to 20% więcej

7 zdarzeń to 25% więcej

8 zdarzeń to 30% więcej

9 zdarzeń to 35% więcej

10 zdarzeń to 40% więcej

Stworzenie całkiem pokaźnego kuponu na sporty wirtualne może nam zatem dać kilkadziesiąt procent więcej od standardowej wygranej. A trzeba przecież pamiętać o tym, że już sama większa ilość zdarzeń na kuponie akumulacyjnym, to zwiększony kurs na wygrane. Można zatem przy odrobinie szczęścia liczyć na całkiem pokaźne wygrane. Oczywiście ryzyko także jest o wiele większe, jednak na tym właśnie polega istota kuponów akumulacyjnych.

Warto już teraz sprawdzić także pozostałe oferty promocyjne, które organizuje dla swoich klientów firma forBET.

Zyskaj dodatkowe 40%

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet
Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet

forBET to jeden z tych bukmacherów, który oferuje swoim klientom symulowane gry karciane. Czym one są i jak można obstawić zakłady?

Czytaj więcej

Oferty promocyjne w punkltach Fortuna
Oferty promocyjne w punktach Fortuna

Dla naszych czytelników sprawdzamy, jak wyglądają promocje dla klientów stacjonarnych punktów marki Fortuna. Zapraszamy zatem do lektury.

Czytaj więcej

Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet
Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet

Poznaj nową ofertę bukmachera forBet gry karciane. Już teraz możesz zagrać z prawdziwą krupierką w symulowane rozgrywki karciane. Zasiądź do stołu i daj się ponieść magii kart

Czytaj więcej

Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w LvBet
Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w bonusie LvBet

Bukmacher LVBet przygotował dla swoich klientów ciekawą ofertę z bonusem 100 złotych. Wystarczy jedynie w każdym tygodniu obstawiać e-sport.

Czytaj więcej

Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet
Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet

Kombi Boost to nowa oferta na stronie bukmachera LV bet, gdzie za każde kolejne zdarzenie na kuponie można dostać nawet +75% wyższe kursy.

Czytaj więcej

Wygrywaj o 40% więcej z promocją ForBet
Wygrywaj nawet o 40% więcej z promocją bukmachera ForBet

Dzięki najnowszej promocji u bukmachera forBET możliwe jest zwiększenie swoich wygranych ze sportów wirtualnych nawet o 40%. Więcej o ofercie na stronie www.

Czytaj więcej

UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać?
UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać mecze piłkarskie?

Na naszej stronie internetowej podpowiadamy graczom, jak obstawiać mecze podczas Euro 2021. zapraszamy zatem do sprawdzenia naszego małego poradnika.

Czytaj więcej

BetX aktualne
BetX - bonusy bukmacherskie - Luty 2021

Poznaj nowego bukmachera na naszym rynku Betx i sprawdź jego bogaty wybór zakładów, oraz atrakcyjne promocje z bonusami. Na start odbierz 7777zł oraz freebet o wartości 30zł

Czytaj więcej

Bonus na start do 7777zł do odbioru w BetX
Bonus na start do 7777zł do odbioru u bukmachera BetX

Już teraz zyskaj tysiące na start u bukmachera BetX. Jest to bowiem nowa marka na rynku, która jako bonus powitalny oferuje +100% od depozytu do 7777 złotych!

Czytaj więcej

BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online
BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online

BetX to nowy bukmacher na rynku. Na naszej stronie sprawdzamy jego słabe i mocne strony, szczegółową ofertę. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej