Wygrywaj nawet o 40% więcej z promocją bukmachera ForBet

92%

Nie mamy wątpliwości, że wprowadzenie sportów wirtualnych przez bukmacherów było strzałem w 10! Ta zupełnie nowa i odmienna kategoria stanowi połączenie gier komputerowych i standardowych zakładów bukmacherskich. Można tu grać i wygrywać takie same pieniądze, jak w przypadku typowej piłki, tenisa czy koszykówki. Teraz jeszcze u bukmachera forBET można liczyć na 40% większe wygrane.

Stawiaj na sporty wirtualne

Stawiaj na sporty wirtualne w forBetBukmacher forBET posiada na swojej stronie 2 sekcje ze sportami wirtualnymi. Nas będzie interesować ta o nazwie Wirtualne II. To właśnie z nią związana jest nowa akcja promocyjna. Otóż możemy obstawiać różne wirtualne rozgrywki piłkarskie, jak i wyścigi konne, psów, motocykli i żużla. Jeśli postawimy na więcej zdarzeń na kuponie, to dostaniemy większy bonus do naszej ewentualnej wygranej. Mamy tu bowiem do czynienia z kuponami akumulacyjnymi. Każde kolejne zdarzenie na naszym kuponie będzie premiowane wyższym bonusem.

3 zdarzenia to 5% więcej

4 zdarzenia to 10% więcej

5 zdarzeń to 15% więcej

6 zdarzeń to 20% więcej

7 zdarzeń to 25% więcej

8 zdarzeń to 30% więcej

9 zdarzeń to 35% więcej

10 zdarzeń to 40% więcej

Stworzenie całkiem pokaźnego kuponu na sporty wirtualne może nam zatem dać kilkadziesiąt procent więcej od standardowej wygranej. A trzeba przecież pamiętać o tym, że już sama większa ilość zdarzeń na kuponie akumulacyjnym, to zwiększony kurs na wygrane. Można zatem przy odrobinie szczęścia liczyć na całkiem pokaźne wygrane. Oczywiście ryzyko także jest o wiele większe, jednak na tym właśnie polega istota kuponów akumulacyjnych.

Warto już teraz sprawdzić także pozostałe oferty promocyjne, które organizuje dla swoich klientów firma forBET.

Zyskaj dodatkowe 40%

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej