Zgarnij 14% więcej w piatkowej ofercie forBet

92%

Jednym z czynników, dla którego od lat sporo osób wybiera zagranicznych i nielegalnych bukmacherów jest gra bez podatku. W Polsce bowiem od każdego kuponu konieczne jest zapłacenie 12% podatku, a przy wysokich wygranych trzeba zapłacić jeszcze 10% kolejnego podatku. Na całe szczęście sami bukmacherzy w Polsce wprowadzają ciekawe oferty, dzięki którym można liczyć na zwrot poniesionych kosztów. W promocji forBET w każdy piątek oferuje grę na bogato.

Zwiększ wygrane o 14%

Zwiększ wygrane o 14% w forBetW każdy piątek legalny bukmacher w Polsce forBET oferuje swoim klientom tak zwany piątek na bogato. Otóż po spełnieniu określonych warunków można dostać +14% do swojego kuponu. Co należy uczynić? Otóż należy postawić kupon na wydarzenia przedmeczowe, na żywo lub wirtualne za kwotę 20 złotych. Na każdym z takich kuponów muszą znaleźć się co najmniej 3 wybrane zdarzenia, z których każdy będzie miał kurs minimalny 1.30. Jeśli spełnimy te warunki, to na naszym kuponie ewentualne wygrane będą wyższe o 14%. Dzięki temu nie tylko zyskamy zwrot podatku z kuponu, lecz także mamy bonus.

Warto jednak pamiętać o tym, że oferta ta jest ważna wyłącznie dla klientów punktów naziemnych forBET. Mapę takich punktów można znaleźć na stronie bukmachera, a wiele z nich posiada nowoczesne terminale do obstawiania, które działają niczym strona www bukmachera. Kupon musi być zagrany w piątek, pomiędzy godziną 00:00 a 23:59, a z akcji wyłączone zostały kupony systemowe, zakłady długoterminowe, jak i również zakłady z oferty Combo Expert.

Osoby, które jeszcze nie mają konta na stronie forBET, mogą skorzystać z nowego pakietu powitalnego, gdzie można zdobyć aż 3 niezależne nagrody, w tym bonus do 2000 złotych.

Graj bez podatku

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne w LVbet
20 zł na sporty wirtualne w nowym bonusie od LVbet

Każdy z klientów LV BET raz w tygodniu może dostać bonus w wysokości 20 złotych na sporty wirtualne. Zapraszamy do sprawdzenia oferty na stronie www.

Czytaj więcej

Zgarnij 14% więcej w piatkowej ofercie forBet
Zgarnij 14% więcej w piatkowej ofercie forBet

Klienci stacjonarni bukmachera forBET mogą w każdy piątek liczyć na grę bez podatku, gdzie do wybranych kuponów dodawanych jest +14% do wygranej.

Czytaj więcej

IEM Katowice cały esport bez podatku w forBet
IEM Katowice cały e-sport bez podatku w bonusie forBet

Bukmacher internetowy na czas trwania IEM 2021 w Katowicach oferuje swoim klientom +14% do wygranych z kuponów z zakładami esportowymi.

Czytaj więcej