Zgarnij 14% więcej w piatkowej ofercie forBet

92%

Jednym z czynników, dla którego od lat sporo osób wybiera zagranicznych i nielegalnych bukmacherów jest gra bez podatku. W Polsce bowiem od każdego kuponu konieczne jest zapłacenie 12% podatku, a przy wysokich wygranych trzeba zapłacić jeszcze 10% kolejnego podatku. Na całe szczęście sami bukmacherzy w Polsce wprowadzają ciekawe oferty, dzięki którym można liczyć na zwrot poniesionych kosztów. W promocji forBET w każdy piątek oferuje grę na bogato.

Zwiększ wygrane o 14%

Zwiększ wygrane o 14% w forBetW każdy piątek legalny bukmacher w Polsce forBET oferuje swoim klientom tak zwany piątek na bogato. Otóż po spełnieniu określonych warunków można dostać +14% do swojego kuponu. Co należy uczynić? Otóż należy postawić kupon na wydarzenia przedmeczowe, na żywo lub wirtualne za kwotę 20 złotych. Na każdym z takich kuponów muszą znaleźć się co najmniej 3 wybrane zdarzenia, z których każdy będzie miał kurs minimalny 1.30. Jeśli spełnimy te warunki, to na naszym kuponie ewentualne wygrane będą wyższe o 14%. Dzięki temu nie tylko zyskamy zwrot podatku z kuponu, lecz także mamy bonus.

Warto jednak pamiętać o tym, że oferta ta jest ważna wyłącznie dla klientów punktów naziemnych forBET. Mapę takich punktów można znaleźć na stronie bukmachera, a wiele z nich posiada nowoczesne terminale do obstawiania, które działają niczym strona www bukmachera. Kupon musi być zagrany w piątek, pomiędzy godziną 00:00 a 23:59, a z akcji wyłączone zostały kupony systemowe, zakłady długoterminowe, jak i również zakłady z oferty Combo Expert.

Osoby, które jeszcze nie mają konta na stronie forBET, mogą skorzystać z nowego pakietu powitalnego, gdzie można zdobyć aż 3 niezależne nagrody, w tym bonus do 2000 złotych.

Graj bez podatku

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej