Europejskie puchary w LvBet z bonusem 1000zł

92%

Liga Mistrzów oraz Europy to rozgrywki klubowe, które przed ekrany przyciągają miliony zainteresowanych z całego świata. Możesz dołączyć do tej grupy, a przy okazji zgarnąć dla siebie od 50 do 1 000 złotych na dalszą grę. Wszystko za sprawą najnowszego, odnawialnego bonusu Lvbet. Bukmacher przygotował bowiem akcję, za sprawą której za rozegrane kupony nakierowane na te rozgrywki będziecie otrzymywać punkty do rankingu generalnego. Im aktywniej gracie i dokładniej realizujecie wszelkie analizy, które przekładają się na wygraną, tym bliżej będziecie podium, a tam odpowiednio 300, 500 i 1 000 zł. Jak tam trafić i do kiedy macie dokładnie czas?

Turniej europejskie puchary od lvBetAkcja Lvbet zbudowana jest tak, że skorzystać z niej można w każdej fazie rozgrywek tych turniejów. Na stronie operatora znajdziecie dokładnie rozpiskę kolejek, jak również ranking główny, a tam aż 5 000 złotych w prezencie. Aby się tam znaleźć, musicie stawiać kupony gdzie kurs jest nie niższy niż 1,50. Punkty za wygrane kupony liczone są poprzez czynnik kurs razy stawka razy ilość selekcji. W przypadku kuponów przegranych jest to jedynie stawka razy ilość selekcji. Możecie zatem zbierać oczka nawet wtedy, kiedy wygrać się nie uda. Wciąż możecie przegonić obecnych liderów, musicie jednak dołączyć do zmagań możliwie jak najszybciej. Obowiązuje tu oczywiście prosty regulamin.

Te warunki i zasady określają dokładnie to, jak i na jakich warunkach musicie grać, czego unikać i do jakich norm się dostosować. Dzięki temu Lvbet stworzyło ciekawy program, który skusi najbardziej zaangażowanych. Musicie jedynie pamiętać, że wasze kupony nie mogą być niższe niż 10 złotych, bowiem w przeciwnym przypadku nie zostaną zaliczone.

Wygraj do tysiąca złotych

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

200 zł w zakładzie bez ryzyka w STS
200 zł w zakładzie bez ryzyka od bukmachera STS

STS oferuje zwrot za spotkania z WTA Finals w Shenzhen. Na wasze konta może wrócić nawet do 200 złotych w gotówce premiowej. Zainteresowani?

Czytaj więcej

Europejskie puchary w LvBet
Europejskie puchary w LvBet z bonusem 1000zł

Turniej europejskich pucharów od Lvbet daje ogromny zastrzyk pieniędzy. Graj zatem mecze na Ligę Mistrzów i Ligę Europy, wygraj do tysiaka!

Czytaj więcej

Darmowy zakład 150 zł na urodziny Millenium
Darmowy zakład 150 zł na urodziny bukmachera Milenium

Milenium z okazji piętnastolecia istnienia podejmuje kroki za sprawa których będziecie mogli otrzymać zwrot na poziomie do 150 złotych w gotówce.

Czytaj więcej

Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet
Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet

Fantasy Premier League oraz Forbet to okazja do wygrania nawet 800 złotych oraz oficjalnej koszulki meczowej Premier League. Wygraj ją i ty!

Czytaj więcej

Europejskie puchary bez podatku w forBet
Europejskie puchary z bonusem bez podatku w forBet

Oferta Forbet zakłada obecnie powiększenie wartości kuponów rozgrywanych na europejskie puchary o wartość podatku! Wygraj znacznie więcej!

Czytaj więcej

BetClic - bonusy bukmacherskie
BetClic - bonusy bukmacherskie - Październik 2019

Aktualne promocje od bukmachera Betclic to zestaw stałych oraz krótkoterminowych akcji, na podstawie których wygracie znacznie większe pieniądze.

Czytaj więcej

Wirtualne sporty z bonusem 20 zł w Lvbet
Wirtualne sporty z bonusem bukmacherskim 20 zł w Lvbet

Dodatkowe 20 złotych na zakłady wirtualne od LVbet to premia na ten tydzień. Wystarczy zagrać między poniedziałkiem za niedzielą za 100 zł.

Czytaj więcej

Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w Lvbet
Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w promocji Lvbet

Darmowy zakład o wartości 20 złotych wpadnie na wasze konta LVbet, jeśli tylko wypełnicie formularz rejestracyjny i zgłosicie chęć otrzymania premii.

Czytaj więcej

5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w Lvbet
5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w promocji Lvbet

Fame MMA 5 już 26 października. Warto postawić na LVbet swój kupon związany z wydarzeniem, gdyż może on zapewnić 1 500 złotych w bonusie.

Czytaj więcej

Graj NBA i zgarnij aż 1500 zł w forBet
Obstawiaj NBA i zgarnij aż 1500 zł w promocji forBet

Graj w NBA razem z forBET i wygrywaj nawet 1 500 złotych premii za sprawą ich nowego rankingu konkursowego. Wchodzisz w to? Poznaj szczegóły.

Czytaj więcej