Europejskie puchary w LvBet z bonusem 1000zł

92%

Liga Mistrzów oraz Europy to rozgrywki klubowe, które przed ekrany przyciągają miliony zainteresowanych z całego świata. Możesz dołączyć do tej grupy, a przy okazji zgarnąć dla siebie od 50 do 1 000 złotych na dalszą grę. Wszystko za sprawą najnowszego, odnawialnego bonusu Lvbet. Bukmacher przygotował bowiem akcję, za sprawą której za rozegrane kupony nakierowane na te rozgrywki będziecie otrzymywać punkty do rankingu generalnego. Im aktywniej gracie i dokładniej realizujecie wszelkie analizy, które przekładają się na wygraną, tym bliżej będziecie podium, a tam odpowiednio 300, 500 i 1 000 zł. Jak tam trafić i do kiedy macie dokładnie czas?

Turniej europejskie puchary od lvBetAkcja Lvbet zbudowana jest tak, że skorzystać z niej można w każdej fazie rozgrywek tych turniejów. Na stronie operatora znajdziecie dokładnie rozpiskę kolejek, jak również ranking główny, a tam aż 5 000 złotych w prezencie. Aby się tam znaleźć, musicie stawiać kupony gdzie kurs jest nie niższy niż 1,50. Punkty za wygrane kupony liczone są poprzez czynnik kurs razy stawka razy ilość selekcji. W przypadku kuponów przegranych jest to jedynie stawka razy ilość selekcji. Możecie zatem zbierać oczka nawet wtedy, kiedy wygrać się nie uda. Wciąż możecie przegonić obecnych liderów, musicie jednak dołączyć do zmagań możliwie jak najszybciej. Obowiązuje tu oczywiście prosty regulamin.

Te warunki i zasady określają dokładnie to, jak i na jakich warunkach musicie grać, czego unikać i do jakich norm się dostosować. Dzięki temu Lvbet stworzyło ciekawy program, który skusi najbardziej zaangażowanych. Musicie jedynie pamiętać, że wasze kupony nie mogą być niższe niż 10 złotych, bowiem w przeciwnym przypadku nie zostaną zaliczone.

Wygraj do tysiąca złotych

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej