Europejskie puchary w LvBet z bonusem 1000zł

92%

Liga Mistrzów oraz Europy to rozgrywki klubowe, które przed ekrany przyciągają miliony zainteresowanych z całego świata. Możesz dołączyć do tej grupy, a przy okazji zgarnąć dla siebie od 50 do 1 000 złotych na dalszą grę. Wszystko za sprawą najnowszego, odnawialnego bonusu Lvbet. Bukmacher przygotował bowiem akcję, za sprawą której za rozegrane kupony nakierowane na te rozgrywki będziecie otrzymywać punkty do rankingu generalnego. Im aktywniej gracie i dokładniej realizujecie wszelkie analizy, które przekładają się na wygraną, tym bliżej będziecie podium, a tam odpowiednio 300, 500 i 1 000 zł. Jak tam trafić i do kiedy macie dokładnie czas?

Turniej europejskie puchary od lvBetAkcja Lvbet zbudowana jest tak, że skorzystać z niej można w każdej fazie rozgrywek tych turniejów. Na stronie operatora znajdziecie dokładnie rozpiskę kolejek, jak również ranking główny, a tam aż 5 000 złotych w prezencie. Aby się tam znaleźć, musicie stawiać kupony gdzie kurs jest nie niższy niż 1,50. Punkty za wygrane kupony liczone są poprzez czynnik kurs razy stawka razy ilość selekcji. W przypadku kuponów przegranych jest to jedynie stawka razy ilość selekcji. Możecie zatem zbierać oczka nawet wtedy, kiedy wygrać się nie uda. Wciąż możecie przegonić obecnych liderów, musicie jednak dołączyć do zmagań możliwie jak najszybciej. Obowiązuje tu oczywiście prosty regulamin.

Te warunki i zasady określają dokładnie to, jak i na jakich warunkach musicie grać, czego unikać i do jakich norm się dostosować. Dzięki temu Lvbet stworzyło ciekawy program, który skusi najbardziej zaangażowanych. Musicie jedynie pamiętać, że wasze kupony nie mogą być niższe niż 10 złotych, bowiem w przeciwnym przypadku nie zostaną zaliczone.

Wygraj do tysiąca złotych

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet
Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet

forBET to jeden z tych bukmacherów, który oferuje swoim klientom symulowane gry karciane. Czym one są i jak można obstawić zakłady?

Czytaj więcej

Oferty promocyjne w punkltach Fortuna
Oferty promocyjne w punktach Fortuna

Dla naszych czytelników sprawdzamy, jak wyglądają promocje dla klientów stacjonarnych punktów marki Fortuna. Zapraszamy zatem do lektury.

Czytaj więcej

Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet
Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet

Poznaj nową ofertę bukmachera forBet gry karciane. Już teraz możesz zagrać z prawdziwą krupierką w symulowane rozgrywki karciane. Zasiądź do stołu i daj się ponieść magii kart

Czytaj więcej

Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w LvBet
Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w bonusie LvBet

Bukmacher LVBet przygotował dla swoich klientów ciekawą ofertę z bonusem 100 złotych. Wystarczy jedynie w każdym tygodniu obstawiać e-sport.

Czytaj więcej

Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet
Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet

Kombi Boost to nowa oferta na stronie bukmachera LV bet, gdzie za każde kolejne zdarzenie na kuponie można dostać nawet +75% wyższe kursy.

Czytaj więcej

Wygrywaj o 40% więcej z promocją ForBet
Wygrywaj nawet o 40% więcej z promocją bukmachera ForBet

Dzięki najnowszej promocji u bukmachera forBET możliwe jest zwiększenie swoich wygranych ze sportów wirtualnych nawet o 40%. Więcej o ofercie na stronie www.

Czytaj więcej

UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać?
UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać mecze piłkarskie?

Na naszej stronie internetowej podpowiadamy graczom, jak obstawiać mecze podczas Euro 2021. zapraszamy zatem do sprawdzenia naszego małego poradnika.

Czytaj więcej

BetX aktualne
BetX - bonusy bukmacherskie - Luty 2021

Poznaj nowego bukmachera na naszym rynku Betx i sprawdź jego bogaty wybór zakładów, oraz atrakcyjne promocje z bonusami. Na start odbierz 7777zł oraz freebet o wartości 30zł

Czytaj więcej

Bonus na start do 7777zł do odbioru w BetX
Bonus na start do 7777zł do odbioru u bukmachera BetX

Już teraz zyskaj tysiące na start u bukmachera BetX. Jest to bowiem nowa marka na rynku, która jako bonus powitalny oferuje +100% od depozytu do 7777 złotych!

Czytaj więcej

BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online
BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online

BetX to nowy bukmacher na rynku. Na naszej stronie sprawdzamy jego słabe i mocne strony, szczegółową ofertę. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej